אני צריך המלצות!! T_T

Omer Kun

New member
אני צריך המלצות!! T_T

כבר חרשתי על המוזיקה שלי ואני רוצה להכיר זמרים חדשים! הבעיה היא שאני לא מוצא משהו שאני ממש מתחבר אליו... >< אני מחפש זמרת, שלשירים שלה יהיה קצב טוב. עדיף זרמת שרוב שירים שלה די קיצביים. {אבל לא מוזיקה אלקטרונית! ><) הממ אני לא יודע להגדיר מה "קיבציים" אומר לי... אבל אני רוצה שהסגנון יהיה או כמו השיר Supeman של איי אוטסוקה ו-About You של איומי המאסאקי. הממ שלא תמליצו לי על זמרות שאני מכיר הנה מה שאני שומע: Ai Otsuka Ayumi Hamasaki Chueco Kawabe Hitomi Miyavi Namie Amuro Nana Kitade ויש עוד שכנראה שכחתי .... אני יודע שהרוב פה פופ, אבל אני מחפש הפעם משהו בסגנון רוק אבל לא יותר מידי כבד.. אפילו קליל יש לומר ^^' מקווה שהבנתם אותי ועד כמה שאני נואש... -.- הממ תודה מראש על ההמלצות! =]

מ א י י ק

New member
לא ידעתי שמיאבי בת../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

כולן שם בנות
אוקיי,אם אתה רוצה שירים טובים של סגנון ג'יירוק,קלאסיים ולא יותר מידי כבדים זה גאקט
אני בהתחלה לא התחברתי לרוק,אבל אח"כ אתה מתחבר וזה הכי כיף לשמוע רוק
אני ממליץ לך עליו,הוא ממש מעולה והשירים שלו משלבים הרבה הרבה גיטרה,חלק מהשירים שלו שקטים,חלק רועשים,חלק ממש נעימים לאוזן (love latter
) ועוד רבים, פשוט תשמע אותו ואז אתה כבר תאהב רוק

Omer Kun

New member
המ...

אמרתי שאני מחפש זמרת ^^' אבל אני אנסה לשמוע אותו, תודה. וכן כולן בנות כי אני אוהב יותר לשמוע קול נשי ששר מאשר גברי...^^' ומיאבי.. יש לי רק איזה 7 שירים שלו. |את הכי יפים כמובן!8)| הממ עוד המלצות? =X

מ א י י ק

New member
זמרת?../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

איומי
,בלי ספק, איומי וגאקט נקראים Jrock/Jpop,הם חצי חצי, וגם בגלל זה יש כאלו שמגדירים את גאקט כיותר Jpop מאשר Jrock, בקשר לקול של גאקט?
הוא חצי נשי,כמו הפנים שלו
חוצמיזה,אם אתה תשמע רוק כמו Alice Nine אז יש קול גברי וזה נחוץ ברוק
אבל בעיקרון הקול שאני חושב שהוא הכי יפה ששמעתי איי פעם
ואני מגדיר אותו "מים שקטים חודרים עמוק" - בגלל העוצמה שלו, זה של איומי

Nora Shu

New member
הוא אמר שהוא כבר מכיר את האמאסקי

וחוץ מזה ממתי היא אי פעם נחשבה לרוק? XDDDDDD

sonaku

New member
לאיומי יש כמה שירים בסגנון קצת

רוקיסטי. הוא צודק,גאקט ואיומי נחשבים כפופ/רוק כזה ^^ אני קוראת לזה 'האיזור האפור'XD

Nora Shu

New member
שיהיה.

שיר עם קצת גיטרה לא הופך זמר לג'יירוק. גם לקודה קומי יש קצת גיטרות, גם לקאט-טון יש קצת גיטרות [והרבה ראפ] - זה לא הופך אותם מג'ייפופ לג'ייפופ/ג'יירוק. אבל אלו ההגדרות שלי ואני אוהבת לקבוע גבולות כשזה בא לז'אנרים הכלליים, אז ניחא. שיהיה.

nadav1232

New member
אולי..

Harenchi Punch? >< או גם כל אלה של מורנינג מוסומה תאהב ^_^ ואולי גם HINOI Team? D: ואולי גם Kayo Aiko? XD Miz אולי?

כןכן! איקו קאיו3>

היא זמרת מדהימה! אולי גם..נמ..תשמע נאנה קיטאדה!D: ו...אממ..וגם Koharu kusumi טובה^_^ גם איה מאטסורה (ששרה את Ne~e), יואי הוריה (Yui horie) ואיה היראנו (Aya hirano) טובותD: ואם אתה רוצה זמרת ג'יירוק אז יש אתAnna Tsuchiya ששרה את הפתיח של האנימה נאנה^^ וגםוגם..הזמרת של הפתיח של פרדייס קיס שרה יפה*_* אוף, שכחתי איך קוראים להXP

Nora Shu

New member
מה עם Nakashima Mika?

אני לא מכירה הרבה ג'ייפופ בנות, אבל אני מאוד נהניתי מהסינגל שלה Glamorous Sky שהיה בפסקול של הסרט נאנה. וחוץ ממנה... לא יודעת. Ikimono Gakari? זאת זמרת לא? Hanabi זה שיר מעולה לדעתי. ^_^ מקווה שעזרתי. XDD

למעלה