אני צריך עזרה דחופה.. השמנה!

אני צריך עזרה דחופה.. השמנה!

אז ככה, עוד 3 שבועות אני מתגייס הבעיה היא שלפני כמה חודשים הייתי בחו"ל 10 ימים וירדתי 6 קילו.. עכשיו מאז אני מיוצב על אותו משקל ועוד במגמת ירידה..!! עד אז הייתי 68 (גובה 1.74מ') במשך כשנתיים, יציב מאוד!!! מה שמדאיג אותי זה המסת שרירים שלי.. אם פעם הייתי יורד ל100 שכיבות שמיכה, עכשיו אני לא יכול גם 40.. אז איך אני יכול לאכול (והרבה!!!!!!!) כדי להשמין קצת ולבנות על זה שרירים תוך 3 שבועות? אגב, הגוף שלי מסתגל מהר מאוד למה שאני עושה לו, ז"א ב3 שבועות עכשיו לא אכפת לי להשמין 5 קילו ולעבוד עליהם שיהפכו לשרירים... אבל הכיצד??? תודה רבה, גיל

kerengil

New member
???

שומן הופך לשרירים? ממתי? אם תשמין יהיה לך רק יותר קשה לעשות שכיבות שמיכה! אתה צריך לעבוד על השרירים שלך (ולאכול בצורה הגיונית כמובן, אבל לא כדי להשמין אלא כדי לשמור על הגוף שלך) - כמה שבועות של עבודה על השרירים (משקולות, שכיבות שמיכה, מתח וכדומה) ותראה תוצאות.

תודה. מה לגבי ארוחות?

לאכול כל היום מתי שיוצא או ארוחה ביום כמו עכשיו? או כמה פעמים ביום? אני לא יודע כלום בזה... תודה רבה זה מאוד חשוב לי

בניית הגוף

גוף זה לא "משחק ילדים"- הכוונה שלי שיש להתיחס לגוף ברצינות ולא להפוך אותו לבובת גומי שהינה מעלים במשקל הנה יורדים וכו'. ההמלצה- עד הגיוס אכול מאוזן ונכון בלי יומרות גדולות לשגע אותו ולנסות לבנות מסת שרירים. זה בסוף יעלה לך ביוקר כל המשחקים הללו. בנית נכונה של הגוף נעשית לאורך זמן תוך תהליך מבוקר כאשר מתלווה לזה אכילה מאוזנת ונכונה עם אספקת פחמימות חלבון ושומן ע"פ הצרכים

פיתוח שרירים

עם כל האופטימיות, לא הייתי מצפה לפיתוח שריר תוך 3 שבועות, כמה שתהיה סתגלן רציני. סביר שאם תוכל נכון בצבא, ופעילות גופנית לא נראה לי שתהיה חסרה לך, תוכל לבנות שרירים. בינתיים, כדאי לאכול יותר פחמימות - לחמים, פסטה, אורז, בטטה, קטניות, גריסים, תפו"א, יותר חומוס, טחינה, אבוקדו, ירקות ופירות וגם בשר רזה, עופות, דגים, ביצים ומוצרי חלב של 5%-9% שומן. במקביל יש לעשות פעילות גופנית סדירה. בהצלחה.

תודה רבה לך!

האמת שיש שיפור לא עצום אבל הדרגתי בתרגילי הכח ובכושר... אני אשכנע את אמא להכין לי הרבה אוכל מלחיץ כזה כמו שאמרת אולי הגוף שלי יבריא טיפה ואני אוכל לסיים את הגיבוש יחטיות בהצלחה... חח בכל אופן, תודה ו...בהצלחה לגיוס נובמבר

למעלה