אני צריך עצה...

עמיתוש

New member
אני צריך עצה...

שמעו איזה קטע היה לי. ליד הבי``ס שלי יש איזה מתנ``ס של השכונה, שאגב יש שם חוגים מעולים, והייתי בהם שנים, עכשיו אני כבר לומד מקום אחר. אז בקיצר במזכירות שם יש איזה מכונה שמכינה קפה הפוך, מוקצ`ינו שוקולטה, וכל זה, וזה פשוט מעולה, כי זה עושה את זה תוך שניות, וגם מאוד זול!. אז בקיצר אני כמעט תמיד אחרי הלימודים הולך לשתות שם שוקו שהוא פשוט מעולה, ועושה לי הרגשה אחרי יום חרא של לימודים, הרגשה מתוקה כזאת... זה ממש כיף. טוב בקיצר נגיע לעצה, אז בקיצר איך זה שיש לי כסף לקנות שם? כי בזמן האחרון אני מכין לבנות מהכיתה תמונות באיכות של תמונה, שהדף עולה לי ארבע שקל, ומכין להם בסורק (שזה לוקח זמן) תמונות ממש באיכות של תמונה ב 8 שקל. ואגב ביררתי ובחנויות רגילות זה עולה 10 עד 15 ש``ח. אבל הפסקתי עם זה, אתם רוצים לדעת למה? אז הנה הפואנטה בהודעה שעשיתי אותה קצת יותר מדי ארוכה (קצת? טוב נו כיף לכתוב... :) אז הלכתי כרגיל לקנות איזה שוקו, וכשחזרתי ראיתי את 3 הבנות ה``אינטילגנטיות`` שאני תמיד אבל תמיד צוחק איתם, הולכות וראיתי שלילדה אחת יש שקל ביד. והשוקו המצויין עולה שקל וחצי. אז בקיצר היה לי איזה עשר שקל בתיק, והילדה הריחה, וישר התגרתה והתחננה שאני אתן לה עוד חצי שקל לשוקו, אז אמרתי בסדר, ואז אחת מהילדות שם, שפעם הייתי מאוהב בה, (כולל חבר שלה), אמרה במילים האלו: ``אל תצפי שהוא ייתן לך, הוא קמצן``. אז כזה בהתחלה גיחכתי כי הייתי משוכנע שזה בדיחה, ואז אמרתי `` לא מצחיק, _____`` (ה_____ היה שמה :) ואז הילדה השלישית (ילדה ג` :) אמרה: `` אבל עמית, זו הייתה סתם בדיחה, מה אתה עושה מזה עניין?`` ואז הזאתי שאמרה ``בצחוק`` שאני קמצן אמרה: `` לא לא, זה היה ברצינות`` ואז היא מילמלה משהו עם תמו... שלדעתי היא התכוונה להגיד תמונה, כי הכנתי לה תמונה של נטלייה אוריירו, באיכות מעולה, על כל הדף (!!!) ב 8 ש``ח. ואז הייתי גם מעוצבן גם מאוכזב, וגם עצוב באותו זמן ונפלטה לי המילה ``דפוקה``, נתתי את החצי שקל לילדה שרצתה, ועזבתי את המקום בהרגשה חרא (למרות השוקו :). דיברתי עם אמא שלי אבא שלי ואחותי על זה, כי באמת שנעלבתי, ואני די רגיש (אני מספר לכם ?!? :) אז חשבתי אולי זה הייתה בדיחה ממש לא מצחיקה, כי עזבתי ישר, או שהיא התכוונה לזה, ואולי אני באמת קמצן, אז אחותי תל אביבית והוריי, סיפרו לי מקרים שהראו לי (בלי להיות סנוב :) שאני בכלל לא קמצן, ו - אפילו נדיב. אז רציתי לשאול את הילדה שקראה לי בשם הזה, אם היא התכוונה לזה, ותגידו בטח מה אני עושה מזה עניין,אבל אם אני לא אדבר איתה, באמת תתקלקל ידידות וסימפטיות מאוד יפה ביני לבינה, ואני פשוט לא מוצא רגע להגיד לה משהו, מה לעשות? בבקשה, תעזרו לי, כי בשנה הבאה היא עוברת, ואני רוצה להמשיך להיות ידיד שלה, ולא סתם לא לדבר, בגלל זה. עמית בן 11 וחצי (זה יצא קצת יותר מדי ארוך, אופס :)

uvi

New member
אוקיי

דבר ראשון, אני עוד נראה לי חדשה בפורום פה, אז סליחה אם אני יותר מדי מערבת.....זה נראה פשוט מן פורום מגובש כזה..... עכשיו, נראה לי שממש חשוב שתדבר איתה, כי בכל זאת, היא ידידה טובה וזה כיף ואפילו חשוב לשמור על קשר. אני כמעט בטוחה שהייתה סיבה שהיא התפרצה ככה (אולי היא במחזור? אתם כבר בגיל...? סתם.....)אבל כדאי לדבר ולהבין. אמרו לי דברים יותר גרועים בחיי ואני ממש רגישה....אז בקיצור, לדעתי כדאי שתלך אליה, ותשאל אותה אם היא באמת התכוונה לזה, ואם היא תגיד שכן, אז במשך זמן תוכיח לה שהיא טועה-אבל לא בצורה בולטת מדי, שזה יראה טבעי-וזה יראה אם -כמו שהבנתי- אתה כן נדיב.... אז בהצלחה, ובתאבון עם השוקו.... uvi

כל הכבוד, UVI

מה אאמר לך, חברים? הייתי די מאוכזבת לראות את התגובות שכתבתם לאח שלי... אולי נעלבתי בשבילו, כי הוא הרי אחי (דהההה), אבל אני חושבת שכעיקרון - הייתי כותבת את זה אם הייתם מגיבים כך לכל אחד. שרון, מה זו התגובה הזו שלך?! אלוהים ישמור!!!!!! מה זה הכעס הזה?! מה קרה לך שהיית כזאת מעוצבנת? אבל תסלחי לי מאוד, שרון, את מספיק בוגרת כדי להוציא את הכעס שלך על מי שבאמת עיצבן אותך ולא על אחי! ואת יודעת מה? נגיד ואחי הוא המקור לעצבון שלך (כן, והתרוץ ה``יעיל`` שלך הוא: ``אתה נעלב מכל דבר``... yeh. right) אבל למה את אומרת את זה בצורה בוטה וגסה כ``כ כמו שאמרת? והקטע הכי מצחיק כאן, זה שאת מצד אחד אומרת שהוא רגיש ונעלב, ומצד שני מעליבה אותו בכל מיני מילים לא יפות וביטויים ש... איך נאמר זאת במילה עדינה? לא כ``כ נעים לשמוע... שרון, בד``כ אני ממש אוהבת לקרוא את הדברים שלך, אבל הפעם הייתי ממש מופתעת ומאוכזבת ממך. כן, כן, את קוראת נכון... אני חושבת שילדה בת 14 (את בת 14, נכון?) :) צריכה לדעת להביע את דעותיה בצורה יפה. וזה לא מה שעשית. ופנתר... אתה אמרת את דעתך, אבל לא בצורה בוטה מדי. זכותך לחשוב מה שאתה חושב! :) ו- UVI, אני שמחה שאנשים כמוך עדיין יש בפורום. :) את הגבת בצורה בוגרת לדעתי, אמרת את מה שאת חושבת ו... על זה מגיע לך כל הכבוד! :))))) ושרון, אני פונה אליך בשנית... תחשבי על מה שכתבתי. אולי את הזאת שצריכה להרגע קצת, לא אחי. ביי עדי

Panther

New member
תרגע

מה אתה עושה מכל דבר קטן סיפור? אז היא אמרה שאתה קמצן. אז מה אז היא סתם *ונה. אז עזוב אל תתרגש מדברים כאלה יש מספיק דברים בחיים לבכות עליהם.

(עמיתוש)

איך ידעתי שמישהו יגיד את זה, וחשבתי שזה אתה. אבל אני אסביר לך משהו, אני מאוד בררן, ואין לי כ``כ הרבה חברים, לא בגלל שאני לא חברותי אלא בררן, והיא (הילדה שקראה לי קמצן) בין היחדים הידידים שלי ומבין הבנות היחידות בכיתה שהיא לא ערסית פרחה או גורילה. וסתם לאבד אחת כזאת, לא שווה. ובגלל זה חשוב לי לדעת אם זה כי היא לא רוצה להיות ידידה שלי או זאת הייתה סתם בדיחה, ולא היא לא *ונה! עמית בן 11 וחצי...

sharon91

New member
what the fuck!?

סליחה, אבל, פאק, כאילו, למה אתה נעלב מזה שילדה אמרה לך שאתה קמצן?! בסדר, אתה רגיש וכל זה, אבל זה כבר קצת יותר מידי.. לדעתי אתה צריך ללמוד לא להעלב מכל דבר קטן, וברור שאתה צריך לחזור לדבר עם הילדה, ואם זה כל כך מפריע לך גם תשאל אותה מה היה קטע שלה עם הקמצן ביום הזה, אבל אני לא מבינה איך אתה יכול להעלב מכל מילה שאומרים לך... וגם כאן בפורום זה קרה, וזה כבר מתחיל להיות מפחיד.. לא במובן המפחיד, במובן שאתה מתרגל להעלב, ובקרוב כל פעם שמישהו יסתכל עליך תהיה בטוח שהוא חושב כמה אתה דפוק... ותעלב.

למעלה