אני צריכה עזרה דחוף!

stars

New member
אני צריכה עזרה דחוף!

בבקשה בבקשה בבקשה תעזרו לי! אני בת 14, גובה 1.55 ושוקלת בסביבות ה56 ק"ג! אני לא יכולה יותר! אני חייבת לרזות! ניסיתי כל דיאטה אפשרית ואני בדיאטה כבר בערך חצי שנה ובכל דיאטה אני רק משמינה ומשמינה! כשרק התחלתי את הדיאטות שקלתי 48 (כשאני חושבת על זה בכלל לא היתי צריכה אז דיאטה) ניסיתי דיאטות כסאח, דיאטות מתומות ושום דבר לא עבד. בדיאטות כאסח רזיתי אבל אח"כ העליתי את כל המשקל+ ריבית (הבעיה הידועה..) ובדיאטות מתונות אפילו אחרי חודש של דיאטה לא ירדתי גרם ואפילו העליתי! מה אני עושה? רק עפ דיאטת כסאח אני מרזה!!!! יש עוד חצי שנה לחופש הגדול, ואני רוצה לרזות בסביבות ה10 ק"ג, אני חייבת! נימאס לי לסבול מדימוי עצמי נמוך! נימאס לי לחשות שאף בן לא ירצה אותי! כבר 3 שנים שאני חושבת ככה! בבקשה תעזרו לי, אתם תצילו את חיי, מה שיש לי עכשיו זה לא חיים... ניסיתי לפני כמה זמן את "הדיאטה למכורים לפחמימות" וגם איתה עליתי במשקל... במבחן שיש בתחילת הספר יצא שאני מכורה לפחמימות, ואני באמת מרגישה את זה כי כשאני אוכלת פחמימות אני לא יכולה להפסיק ואני אוכלת המון (מה שמקשה עליי את הדיאטה) תעזרו לי!!! אני יודה לכם כל חיי!

bana

New member
אני איתך

שלום לך!! קודם כל כל הכבוד לך שאת מבינה שיש לך בעיה ואת מחפשת עזרה! זה הצעד הראשון בדרך הנכונה להצלחה!! אני יודעת היטב איך את מרגישה אבל את עדיין (מאוד) צעירה ואני בטוחה שתצליחי! מניסיוני אל תסתמכי על מבחנים שאומרים לך למה את מכורה!זה לא לגמרי נכון (מחברי הספרים האלה לא מכירים אותך ואת סגנון חייך...). אל תנסי דיאטות כי כמו שידוע דיאטות לא עוזרות... וכמובן דיאטות כאסח לא עוזרות אלא להפך הן הורסות אותך! את צריכה פשוט לשנות את דרך חייך ואת הדרך שבה את רואה את הדברים (אף בן לא ירצה אותי...). לדעתי את צריכה לפנות לדיאטנית שתבנה לך תפריט מאוזן,ואם תוסיפי לזה מעט ספורט (אירובי,הליכה,ג´וגינג,אופנים,ריקוד,שחייה-תבחרי מה שמושך אותך) את תראי איך המשקל "נושר" ממך! אבל מה, את צריכה לדעת שזה יקח כמה זמן שתתחילי לראות תוצאות.. המשקל שאת שואפת להגיע לא יגיע בין לילה... זה יקח חצי שנה, שנה ואולי אפילו יותר אבל ברגע שתצליחי שום דבר לא יעזור בעדך! אם קשה לך לעשות את זה לבד תבקשי עזרה מהמשפחה שלך או מחברה טובה שתעשה את זה יחד איתך! ושתדעי אני איתך!! אז
ותודיעי לנו איך זה הולך!
באנה

stars

New member
תודההההההההההההה

אני לא רוצה לפנות לדיאטנית, אמא שלי בטח לא תרשה לי כי כבר גם ככה היא בזבזה מלא כסף על כל מיני תרופות להורדה במשקל שלא עזרו (ביו סלים, תה סיני...) אז אני מפחדת לבקש, וגם ככה ללכת לדטאנית ניראה לי פיתרון לא כל כך טוב
לפעמים אני חושבת לעצמי: למה לי לעשות דיאטה? גם ככה עם כל הדיאטות רק השמנתי אז אולי עדיף שאני יאכל מה שבא לי מתי שבא לי... אוווווף אבל אני מתהההה לרדת במשקל! אני מרגישה כל כך רע עם עצמי! הבגדים של אחותי הגדולה לא עולים עלי וזאת הרגשה נוראית... גם בקושי יש לי בגדים כי רב הבגדים שלי כבר קטני עליי.... אני מפספסת את כל הנעורים שלי בגלל בעית המשקל הזאת, זה הדבר היחיד שמפריע לי בחיים... רק אם אני אהיה רזה אני יהיה שמחה... אווווווף חברה שלי ירדה איזה 10 ק"ג ושאלתי אותה איך היא עשתה את זה אז היא אמרה לי שזה עם דיאטה כזאת שכל יום אוכלים סוגים אחרים של מאכלים: יום אחד גבינות, יום אחד בשר וכו´ מישהו שמע על הדיאטה הזאת?? love stars

bana

New member
אני מבינה אותך!!

גם ההורים שלי בזבזו עליי יותר מידי כסף על כל מיני דיאטות שלא ממש עזרו אבל דיאטנית ששייכת לקופת חולים לא אמורה לעלות כל כך הרבה! אני משלמת 17 ש"ח לכל רבעון... שמעתי על הדיאטה שכל יום אוכלים משהו אחר... אומנם לא ממש ניסיתי את זה מפני שכל הזמן נשברתי כשניסיתי אותה... את בזמן ההתבגרות ואת חייבת לאכול בצורה נכונה! אל תסתמכי על דיאטות של אחרים! הדבר הראשון שאת יכולה לעשות (ובחינם) זה להוריד את הממתקים,חטיפים,מאפים,משקאות מתוקים (כן כן גם את הקולה...)ואת הלחם... תוסיפי יותר ירקות ותאכלי עד 3-4 פירות ליום, תשתי יותר מים ואם יש לך זמן תוסיפי מעט ספורט (בערוץ הספורט בבוקר יש תוכניות אירובי מצויינות)... והדבר הכי חשוב את צריכה להבין שזאת לא דיאטה! זה סגנון חיים חדש! דיאטות לא עוזרות! דיאטה זאת מילה מסחרית! אם ההורים שלך יראו שאת רצינית הם יעזרו לך! גם אני בזבזתי את נעוריי מפני שכל הזמן התביישתי לצאת ולהסתובב ובעיקר להנות מהחיים! אני עכשיו מבינה שעליי לעשות משהו או שאני "אפול ולא אקום יותר...". אם המשקל זה הדבר היחיד שמפריע לך את במצב טוב ואם תפעלי ע"י העצות שנותנים לך חברריך פה אני בטוחה שתצליחי!!! בהצלחה!!
באנה

אורלילה

New member
דיאטה בריאה

היי. אני בטוחה שאוכל לעזור לך בדיאטה מבוקרת ובריאה. צרי אתי קשר ל-562038-050 אורלי ביי

טטנוס

New member
אממ אורלילה...

לא נהוג לפרסם מספרי טלפון בפורום --------------------------------- ואנשים, מצטערת שאני כזאת מעצבנת היום מצב רוח... לא לשים לב

למעלה