אני צריכה עזרה (לדבר טוב תרגיעו)

לולי72

New member
אני צריכה עזרה (לדבר טוב תרגיעו)

לירון ואני חוגגים בסוף החודש יום נישואים 5 ואין לי מושג מה לקנות לו, להכין לו. אשמח לרעיונות. אני יודעת שבשבוע הבא הוא מתכנן לי איזו הפתעה ביום שישי כי אז אני חוגגת יום הולדת 30, וגם אני רוצה לעשות לו משהו ולא יודעת מה.

dafgol

New member
אולי תזמיני לו מסאג'

אולי תצאו להצגה\סרט \ מסעדה טובה. או שתקני לו
בישול גורמה
שיפתח את התחביב הקולינרי שלו ושיזמין אותנו אח"כ לבחון את יכולותיו הקולינריות
אם תרצו לצאת, יובלי מוזמנת לישון אצלינו.....אני בטוחה שגם היא וגם הבנים ישמחו
- אני עדיין שוברת ת'ראש מה לקנות לגולן ליום הנישואין שיחול שבוע הבא בדיוק
( ג'ול אם אתה קורא שורות אלה....תן לי רעיון...ולא אני לא קונה לך לפטופ
)

לולי72

New member
דפנה - איך הרשתות החדשות?

ובקשר ליום נישואים - רק אחרי שאני אראה מה הוא הכין לי, אז אני אדע. אבל אולי נצא לסרט או הצגה, באמת מזמן לא היינו באיזה סרט טוב וגם לא בהצגה ביחד. גברים - זה דבר בעייתי בעיקר כשצריך לקנות להם משהו, אנחנו פחות בעייתיות כי יש יותר מבחר עבורינו, אבל מה לעזאזל קונים להם / עושים להם. בפעם האחרונה שעשינו מסאג' ביחד, המסאג'יסטית הייתה חברה שלו לשעבר
ודווקא ניהלתי איתה שיחה מעניינת....
אם אני רוצה להזמין לו מסאג', איך אני עושה את זה?

S r 35

New member
רעיון ../images/Emo62.gif

תזמיני לכם בוקר-צהריים של ספא-מסאג'-ארוחה טובה באחד המלונות שמתמחים בכך: בית אורן למשל, או מלון רימונים בצפת, גם בזכרון-יעקב יש מלון נחמד שמתמחה בדברים כאלה, אבל שכחתי את שמו... טיול קצר בסביבה (בהנחה שמזג-האוויר יאפשר) ויום כייף במלון יעשו לכם יום נישואין מושלם. אני לא מכירה את לירון - אבל אם הוא בקטע של דברים משוגעים, את יכולה לקחת אותו לעשות משהו מטורף - כמו צניחה חופשית, PAINTBALL, או כל מיני דברים כאלה ... מטורפים וכיפיים. טרנד חדש שיש היום - אבל הוא יקר מאוד!!!! - להזמין שף מקצועי אליכם הביתה, או לאתר כלשהו בחיק הטבע. הוא מפנק אתכם בארוחת גורמה שהוא מכין לכם במקום ואתם נשארים עם החוויה וגם עם חור לא קטן בכיס
): הבן של הבוס שלי הציע ככה נישואין לחברה שלו. הוא "סחב" אותה לפיסגה של אחד ההרים בצפון ושם חיכה לה שף מקצועי שהכין להם ארוחה זוגית רומנטית בחיק הטבע ... אחרי זה היא כמובן לא יכלה לסרב ויש לנו הזמנות לחתונה בסוף החודש. העיקר שיהיה לכם יום נישואין נעים ושמח שבעקבותיו יגיעו עוד ימי נישואין רבים וטובים

למעלה