אני צריכה עזרה - שאלה

adi455

New member
אני צריכה עזרה - שאלה

נכנסתי לפה שיא הבמקרה, ואני רואה שאתם מדברים על טסובאסה פרק 190! אני סיימתי לראות ת'סדרה בערך בפרק 152,שהיה האחרון אם אני זוכרת נכון,אז העזרה היא ש-א- מישו יכול להסביר לי מתי הסדרה חזרה בכלל? ומאיפה אני יכולה להוריד אותה או \ מאיפה אתם רואים אותה, כי עכשיו שהיא חזרה אני אשמח בכיף לחזור ולראות אותה.. ואני צריכה כמה סופוילרים, כשהפסקתי לראות, הם עדין היו בחיפוש אחרי הנוצות, וגילו כמה דברים על סיוארן,ולא הבנתי מה קרה,ומה נסגר עם הכפיל של סיוארן בחדר ההוא עם הרשע והשם הארוך.. אה, ותודה בכול מקרה, עדי!

../images/Emo15.gif תשובות.

הסדרה נגמרה. יש את שלוש האובות (פרקים שיצאו ישירות לDVD) שממשיכים ישירות מממלכת רקורד (הספרייה), מאחר והעולמות שלאחר מכן היו פילר שלא היה קיים במאנגה. לאובות קוראים Tokyo Revolutions. אנחנו מדברים על המאנגה- הקומיקס שעליו הסידרה מבוססת. עכשיו- קרו המוני המונים של דברים בין ממלכת רקורד- שהיא הממלכה האחרונה שנאמנה למאנגה, לבין מה שקורה עכשיו במאנגה (כמו בכול מאנגה של קלאמפ- דמויות איבדו איברים, נשמות או את הרצון לחיות, דמויות שחשבנו שהכרנו מתגלים כמשהו אחר בתכלית, קלאו ריד-ים צצים מכול מיני חורים, נהיה סלט שלם של שמות ואיך קוראים למי..... אקיצקץ? לונג, לונג סטורי גירל. אבל, במקרה שאת מעוניינת, אני אכתוב מתחת להודעה הזאת הודעת ספור-ספויילר ענקית. ראי הוזהרת שהעיניינים הולכים להסתבך ובגדול).

../images/Emo15.gif זה מטוס? זו ציפור? לא! זה סופר-../images/Emo58.gif

אהה, טוב. הנה. אחרי ממלכת רקורד, כשפאי השתמש בקסם שריקה כדי לחלץ אותם, החבורה נוחתת בעולם מת. המקום הרוס. יורד גשם חומצי וגיבורינו רצים להתחבא במה שנראה כמו הבניין היחיד שלא ניזוק. שם הם פוגשים חבורה של דמויות שנלקחו מאקס בגרסת עולם מקביל, ואת המנהיג שלהם- הערפד קאמוי. שאורן נפצע ברגלו וסאקורה לא מתעוררת מסיבה כלשהי. היא שומעת קול שמדבר אליה מתוך המים- שהם המצרך היקר ביותר בעולם ההרוס, אומר לה להיתעורר לפני שיהיה מאוחר מדי. בלה בלה בלה, ידה ידה ידה, הגולם שבמים בוקע ומתוכו יוצא אחיו התאום של קאמוי- סובארו, ערפד גם הוא. אבל במקביל, משתחרר הכפיל שאורן, שולף את החרב של שאורן מסאקורה, ויוקו שולחת אותו לעולם המת, שם הוא נלחם בשאורן השני- כלומר זה שנסע איתם- שהוא הכפיל. אחרי ששואורןאמיתי שהיה כלוא אצל פיי-וונג (הרשע) לוקח מהכפיל את העין שלו בחזרה, הכפיל אוכל את העין של פאי (יאיקס!). קורוגנה חוטף חררה והכפיל בורח לעולמות האחרים- בלי הלב והעין ששוארן האמיתי החליף איתו. שאורן האמיתי מספר שהוא היה כלוא מאז שהיה ילד קטן, והייעוד שלו הוא לעזור לסאקורה. בינתיים, פאי גוסס בגלל שהקסם שלו נמצא בעיניים שלו, וקאמוי אומר שהדרך היחידה שהוא ישרוד כשחלק כל כך גדול מהקסם שלו נגנב היא להפוך אותו לערפד. קורוגאנה מסכים להיות הקרובן הקבוע של פאי כדי לאפשר לו לשרוד. למרות ההתנגדות של פאי לעיניין, הם הופכים אותו לערפד. עקבת? סיכום ביניים אחרי עולם טוקיו- שאורן האמיתי היה זה שאצל פיי וונג. השני היה כפיל מרושע, שעדיין מסתובב ומחפש נוצות. פאי הפך לערפד ואיבד עין. נדלג על כל מיני דברים לא חשובים ונגיע לעולם המשמעותי הבא: סולס- עולם הבית של פאי. כמסתבר צ'י שראינו נוצרה בעזרת נוצה בדמותה של אמו של פאי. הוא לא נולד בסולס אלא בוולריה, והיה לו אח תאום, שניהם היו מקוללים. הכניסי סצנה קורעת לב של שני ילדים קטנים שנראים קצת כמו סמארה מנסים להגיע אחד לשני מבעד לסורגים כשאחד מהם עומד על ערימת גופות ויש לך את זה. בשלב זה פיי וננג ריד מופיע בפני יואי ושואל אותו מה הוא מעדיף- להינצל ולהשאיר את פאי מאחור או ההפך "רק אחד משניכם יכול לשרוד". יואי משתהה וונג מחליט בשבילו. פאי מת. את יואי מוצא אשורה, ומגדל אותו. כשהוא שואל אותו מה שמו הוא עונה "פאי". משמע- פאי נקרא באמת יואי. עכשיו, אשורה, על מנת לעכב את הקללה השנייה שעל פאי- זו שמעצימה את הכוחות ההרסניים שלו עוד ועוד בכול פעם שהוא משתמש בקסמים- משאיר עליו את החותם בצורת ציפור שראית בהתחלה. אבל כעבור כמה שנים המלך אשורה מתחרפן, הורג את כל תושבי הממלכה ומנסה לגרום ליואי-פאי להרוג אותו. אז יואי-פאי בורח, כמו שראינו בהתחלה. עכשיו יש קרב ארוך של פאי נגד אשורה, קורוגאנה מתערב וחוטף חררה, טוען שהוא לא ייתן לפאי למות והורג את אשורה. אבל הדבר הזה מפעיל קללה שלישית שמוטלת על פאי, שאמורה לנעול אותו בסולס לנצח. קורוגאנה מוריד לעצמו יד בתור קורבן, ופאי הולך איתם. סיכום ביניים נוסף. את נושמת? פאי נקרא בעצם יואי. הוא רוצה למות וקורוגאנה, שעכשיו יש לו יד אחת, לא רוצה שהוא ימות עכשיו הם מגיעים לניפון- עולם הבית של קורוגאנה. שם הם נחים. פאי מוכר את החצי הנותר של הקסם מהעין השנייה שלו בשביל להשיג יד ברזל מכושפת שתחליף את היד שקורוגאנה הקריב. סאקורה ישנה בתוך עץ. מסתבר שגם היא שיבוט של פייוונג ריד. סאקורה האמיתית נמצאת אצלו, במימד המכושף שלו בממלכת קלו, בתוך החורבות. יש קרב עם סיישירו (את זוכרת אותו ממלכת פריחת הדובדבן?), שבו אין מנצחים, והם כולם משנסים מותניים והולכים לעולם קלו, להציל את סאקורה האמיתית. עכשיו מגיעים פלאשבקים של שאורן האמיתי. תוודאי שאת יושבת. כי שאורן האמיתי גם הוא לא באמת שאורן. הוא נולד בשם אחר, והוא הבן של שאורן האמיתי ושל סאקורה לוכדת הקלפים שלנו. אביו נתן לו את החרב ואמר שכל עוד הייעוד לא התמלא הוא צריך לקרוא לעצמו בשם הזה. ועכשיו, גם סאקורה האמיתית נולדה בשם אחר, והיא לא באמת סאקורה. היא כן פגשה את שאורן-הבן-של-סאקורה בתור ילדה, אבל לא זוכרת את זה. זה בערך סיכום מרוכז של מה שקרה.

jack4u

New member
את נורמאלית?!

לדלג על אינפינטי?! זה יותר מגניב מטוקיו!! אני יספר את הסיפור של העולם הזה כשיהיה לי כוח

adi455

New member
../images/Emo98.gifהזוי מהרגיל! אבל וואלה שווה.!אהבתי!

XDDDתודה!!

וואי

אני היחידה שפתאום נפל לה האסימון כמה עלילה הזאת הזויה? אני פשוט יושבת ומצחקקת מול המחשב XDDD;

למעלה