אני צריכה עזרה...

irish coffe

New member
אני צריכה עזרה...../images/Emo4.gif

טוב,אני אספר לך בקצרה מה עובר עליי... אני בכיתה י"א...מאז ומתמיד הרגשתי משיכה לבנות,נדמה לי אפילו מגיל החטיבה,רק שאז,בגיל הזה,אפילו לא ידעתי מי אני,זה הגיל שבו מגבשים אופי וכו´...אז חשבתי..שזה סתם עניין,וזה יעבור. היום,חמש שנים אחרי,אני עדיין מרגישה את זה,דיברתי עם כמה בנות שהן לסביות,ושאלתי אותן איך הן ידעו אם הן כן או לא,והתשובה האחידה היא,שהן פשוט ניסו. זה נורא קל להגיד,שצריך לנסות בשביל לדעת,אבל זה קשה,מאוד. אני מטבעי ילדה מאוד לא ביישנית,ולא חסר לי בטחון עצמי,אבל כשזה מגיע לנושא הזה,הכל עוצר . אני לא יודעת מה לעשות,בזמן האחרון אני מאוד מתרחקת מחברות שלי...כי אני כל הזמן שוקעת במחשבות,ואוהבת להתבודד..אף פעם לא הייתי כזו,תמיד הייתי "מסמר הערב"..או איך שלא אגדיר את זה...ובגלל זה,אנשים שמים לב לזה שאני מתרחקת,וכששואלים אותי מה עובר עליי,אני לא יודעת מה לענות :::(((( אני רגילה לצחוק,וגם כשאני לרגע לא מחייכת,אנשים שואלים אותי מה יש לי..וזה ממש לוחץ עליי,כי אני לא עונה אף פעם... מישהי,או אפילו מישהו שעברו את אותו הדבר,שיכולים לעזור לי..בבקשה... אני רוצה לצאת מזה!!!!

kbb

New member
אני חושב שאין טוב כבעל ניסיון

אין טוב כבעל ניסיון: האם ניסית כבר להיות עם בחור? האם היה לך טוב? האם הוא משך אותך נפשית ומיני? האם ניסית עם בחורה? כדאי שתנסי עם מישהי בת גילך אולי אפילו מתלבטת כמוך. רצוי לא מישהי מבוגרת מידי אלא מישהי שתוכלו לזרום לאט בקצב שלכן. ואז תדעי מה הזהות המינית שלך. שימי לב שזהות המינית יכולה להשתנות עד גיל 18-19... בהצלחה ואל תפחדי ממי שאת-תהיי גאה במי שאת!!!

dj soul

New member
טוב דבר ראשון

את צריכה לנסות ולא לחשוב כל הזמן על זה, תנסי לחשוב על הלימודים, תחביבים וכו´, כי ברגע שאת חושבת על זה, אין לך מצב רוח, את נהיית שונה, ואז כולם רוצים לדעת מה קרה לך, וגם את מכניסה לך לראש שאת באמת לסבית ויכול להיות שזה לא ככה. אני לא יודעת אם לנסות עם בחורה יתן לך תשובה, כי בחורה למשל שלא היית אף פעם עם גבר ותנסה להיות עם אישה ותאוהב את זה, יכולה לחשוב שהיא לסבית, זה הכל מבלבל, את צריכה לנסות לחשוב פחות על זה, אבל לפני זה, תנסי לדמיין את עצמך עם גבר, ואחרי זה עם אישה, ותנסי להבין מה את מרגישה עם כל אחד מהם. וכמובן, תמיד עוזר לדבר עם מישהו, ואם אין לך עם מי, אז פה זה המקום...

irish coffe

New member
dj soul

אני לא חושבת על זה כל הזמן כל הזמן..אני חושבת על זה די הרבה. ולהיפך,אני לא מכניסה לעצמי לראש שאני לסבית,בכל פעם שאני חושבת על זה,אני אומרת לעצמי,מה פתאום...זה סתם קטע שיעבור...שטויות...ואז שוב חוזרות המחשבות.... לא יודעת מה לעשות עם עצמי.................................

את לא צריכה להילחץ מזה

גם אם יש לך מחשבות על בנות, גם אם בסוף תגלי שאת לסבית וגם אם זה משהו שרק יעבור, את לא צריכה בגלל זה לשקוע בהרהורים ולהתבודד מכולם. אם יש בעיה אחרת שגורמת לך לרצות להתבודד זה משהו אחר... אם את מעדיפה להיות לבד קצת כדי לסדר לעצמך את המחשבות זה גם בסדר גמור... אבל תני לזמן ולנסיון לעשות את שלו ואל תלחצי ותנתקי את עצמך מכולם.

dj soul

New member
הכוונה היית ש...

כשחושבים על זה, אז זה אוטומטי נכנס לראש, אבל אצל כל אחד זה אחרת... וגם כשחושבים על זה מדי פעם, זה גם משפיע. אבל... מקווה שיהיה טוב, אבל דבר ראשון שאת צריכה לעשות זה להגיד לעצמך שאפילו אם את כן לסבית, אז אין במה להתבייש וההורים שלך צריכים להבין אותך, זה לא מהבחירה שלך, שיאשימו את ההורמונים אם כבר... אני חושבת שיעזור לך מאוד לפנות למישהו מקצועי ואם את חוששת אז מישהו שאת יכולה להיות בטוחה במאה אחוז, שהוא יעזור, יבין ויתמוך בך... בכל אופן את יכולה לפנות גם אלי בנושא, כמו שאמרתי כבר הצלחתי לעזור למישהו. Good Luck

למעלה