אני רואה שמחקתם את ההודעות שלי

אני רואה שמחקתם את ההודעות שלי

ממשיכים בהליך הבריונות שהבריח כל כך הרבה גולשים.
אין ספק ששיחקתם אותה. נשארתם עם בערך 15 אחוז מכמות הגולשים שהייתה לכם. מאחר והצ'אט הנורמלי כבר לא קיים, אני לא צריך להתווכח יותר מדי או לערער על המדיניות הזו.
אתם יורים לעצמכם ברגל, כרגיל.

מקווה שאתם מאושרים מהתוצאה

ההודעות שלך לא נמחקו

הן עברו עמוד.

חבל שאתה בוחר להתבטא בצורה כזו ולא לתת ניסיון לצ'אט החדש.
לקחנו לתשומת ליבנו את ההערות שנכתבו פה וחלק מהדברים יטופלו כבר בימים הקרובים.
צר לנו שאתה בוחר להתבטאבצורה כזו. אנו מקווים כי תבחר לתת למערכת הצ'אט החדשה ניסיון.

לא אוהב את הצ'אט החדש.

חבל מצידכם, שאתם מתעלמים מדעתם של רוב הגולשים.
אני מניח אם כך שיש מניעה ממש כבדה ליצור רכיבי תוכנה שיאפשרו את הפעלת הצ'אט שבוטל על דפדפנים ומערכות הפעלה אחרות. אני מניח שיש מניעה להפעיל את הממשק שכולם רגילים אליו, על בסיס חיבור שיתאים לכל דפדפן ומערכת הפעלה (אני עוד זוכר שהיה אפשר לגלוש בצ'אט מפיירפוקס).

אם כל כך הרבה גולשים באו להתלונן, מן הסתם יש עוד הרבה שלא אוהבים. כאלה שפרשו בשתיקה. לפי המספרים, נראה שהרווחתם עשר אחוז של גלישה נוספת בזכות העובדה שאפשר להתחבר מטאבלטים ומחשבים בעלי מערכות הפעלה או דפדפנים אחרים, אבל הפסדתם חמישים אחוז בגלל שביטלתם את החדש.

אני מניח שאתם חושבים שתכריחו אותנו לגלוש בצ'אט החדש, כשנקלוט שכל מה שיש לנו זה טוטאל צ'אט.
אני מניח שתבינו בסוף שטעיתם. אבל אולי זה יהיה מאוחר מדי.
חבל לי, שהצ'אט המתקדם הידרדר בשנתיים האחרונות לשליש או אפילו רבע מכמות הגולשים שהייתה בו בעבר, וחבל שהוא נעלם לגמרי.

היות וחוויית הצ'יטוט שנהניתי ממנה לפני שנים, התמעטה בזמן האחרון וכיום נעלמה, פרשתי. חבל לי, חבל גם לכם.

jiggy

New member
ההודעות כן נמחקו ולא עברו עמוד

נמחק שירשור שנפתח על ידי בהודעה ארוכה של "זקנה וטוב לה" שגם אני הגבתי לה בשעות הלילה.
נמחקו. לא עברו עמוד, חיפשתי. נמחקו.

galyam n

New member
אביר, אני אתגעגע אליך

אני מקווה שגם תתגעגע אלי. גם אני באותה דעה.. מעניין עם מישהו בהנהלת תפוז יתעשת ויבין שהם טעו עם הצ'אט החדש הזה.

הרבה גולשים הולכים להתגעגע האחד לשני

היות ורבים כמוני, פרשו.

אשוב כשהצ'אט המתקדם יחזור לפעול. עד אז, אני בחוץ.

יוסי חץ

New member
כרגע ניתן לגלוש בצאט החדש ובעתיד ישדרגו

נכון שהצאט המתקדם היה צאט על בסיס IRC שזה יותר נוח

אבל אין מה לעשות תפוז החליט כך למען הגולשים כדי שיגלשו מדפדפנים אחרים ולא רק אינטרנט אקספלורר

כדי שלא יהיה בעיות בהתחברות

אני מאמין שבסוף יסדרו את הכל.

jiggy

New member
ההודעה שלי שנמחקה, בקצרה:

העליתי מספר נקודות פשוטות:

1. טוטאל צ'אט היה זמין במקביל לצ'אט המתקדם והבסיסי במשך מספר חודשים, ובשיא היו בו כמה עשרות גולשים שזה אפילו לא אחוז אחד מכמות הגולשים בצ'אט המתקדם או שליש מזו שבצ'אט הבסיסי וזה עוד ביום חלש. אם יחזירו את הצ'אט המתקדם, הטוטאל צ'אט שוב יתרוקן ולכן אני לא בונה על זה.

2. אם למרות הנתונים האלה בתפוז עשו את הבחירה הזו, אין לי ציפיות שיקשיבו לנו או שישנה להם שגולשים נאמנים של שנים נוטשים.

3. ציינתי שאני נוטש לא מתוך עיקרון או התעקשות אלא חשק שנעלם לחלוטין, בזכות הטוטאל הצ'אט. ושוב, לא מצפה שזה ישנה למי שקיבל את ההחלטה.

4. הוספתי גם תודה על תקופת הצ'אט הטוב שפעם היה כאן, עד לא מזמן. אז תודה שוב. טוטאל צ'אט - לא תודה.

מילא נמחקה ההודעה שלי שאולי לא רוצים שאחרים יראו (לפחות 17 אנשים הספיקו לקרוא אותה לפני המחיקה, גם משהו), אבל פתחה את השירשור "זקנה וטוב לי ככה" (לא דייקתי בכינוי בהודעה הקודמת) כאמור בהודעה ארוכה עם נקודות חשובות לגבי פרטיות ועוד, ואפילו הגיבו לה. ובכל זאת מחקו את השירשור ואחר כך עוד הכחישו. גם ההודעה הזו אולי "תעבור עמוד" תוך כמה דקות אז הפעם אשמור את הטקסט.

ושוב אציין שאני דווקא כן הצלחתי להכנס בצ'אט המתקדם דרך דפדפן כרום, באמצעות תוסף IE TAB שממש קל להתקין ולהשתמש בו. אני בטוח שאני לא היחיד שחשב על הפתרון הזה.

למעלה