אני רוצה להזכיר..

Harrington

Well-known member
מנהל
שקר וכזב! הלא כל מי שצורך את הפורום היקר הזה, יודע ושמע מפי רבים ויחידי סגולה דוברי אמת, זכים וטהורים באמינותם, שאין ולא הייתה כל סרבנות מעולם, שאיש מעולם לא הצהיר על סרבנותו לשרת, שאיש מעולם לא קרא לסרבנות, שאיש בשום שלב לא שיבח סרבנות, שהכל המצאות של ביביסטים הזויים ומשיחיים שמבקשים להכפיש מחנה שלם של רל"בניקים זכים וטהורים, צדיקים של מטה אחד אחד, והכל הבל ורעות רוח ולהד"מ אחד גדול.

רוב הזמן נח

Well-known member
שקר וכזב! הלא כל מי שצורך את הפורום היקר הזה, יודע ושמע מפי רבים ויחידי סגולה דוברי אמת, זכים וטהורים באמינותם, שאין ולא הייתה כל סרבנות מעולם, שאיש מעולם לא הצהיר על סרבנותו לשרת, שאיש מעולם לא קרא לסרבנות, שאיש בשום שלב לא שיבח סרבנות, שהכל המצאות של ביביסטים הזויים ומשיחיים שמבקשים להכפיש מחנה שלם של רל"בניקים זכים וטהורים, צדיקים של מטה אחד אחד, והכל הבל ורעות רוח ולהד"מ אחד גדול.
:-]

Topale1

Active member
יאיר גולן קיצוני מדי
קורא למרד
לא מקובל עלי
למרות שאני לא רוסי בבחירות הבאות אצביע ליברמן
היחיד שעוד אפשר לסמוך עליו
כל היתר זבל מיץ של הזבל כולל ביבי גנץ וכל שאר הדרעקים אוכלי החינם ורודפי הממון והשלמונים

רוב הזמן נח

Well-known member
יאיר גולן קיצוני מדי
קורא למרד
לא מקובל עלי
למרות שאני לא רוסי בבחירות הבאות אצביע ליברמן
היחיד שעוד אפשר לסמוך עליו
כל היתר זבל מיץ של הזבל כולל ביבי גנץ וכל שאר הדרעקים אוכלי החינם ורודפי הממון והשלמונים
הוא מנהיג השמאל של מפלגת העבודה ומרץ. שכולם ידעו שתמך בסרבנות והכניס את הפוליטיקה לצה"ל.

למעלה