אני רוצה למות

נטע94

New member
אני רוצה למות

אני רוצה למות...אני מרגישה שאני לא יכולה יותר ליסבול השפלות מהמישפחה,מהחוורה ומיכולם.כל החברות שלי נתשו אותי והשאירו אותי לבד,אף אחד במישפחה לא מבין ותומך בי ואני מרגישה שאף אחד לא אוהב אותי וכולם שונאים אותי.אני הוברת היתאללויות בבית הספר מאז שהגאתי לחתיבה היבדתי את כל החברות שלי ונישארו לי רק שתיים שאפנו לי תגב והשאירו אותי לבד.בבית הספר היסודי האיתי באמצא של המקובלות ועכשיו אני בחרם.שנה הבאה אני עולה לכתה י אבל אני מרגישה שאני לא מסוגלת כל יום ליסבול שוב השפלות.כל הזמן פוגעים בי נפשית וגם גופנית מרביצים לי ומקללים אותי ואני לא יכולה ליסבול יותר.כל יום אני בוחה ובאה מושפלת.אני מתה מיפחד לחזור ללימודים.אבא שלי כל הזמן לא מבין אותי ומאשים אותי וגם אמא שלי וכולם במישפחה.אני ממש רוצה למות אבל אני מפחדת להיתאבד.אני לא יודאת מה לעשות יותר.ליסבול תכאב וההשפלות או להיתאבד שמיזה אני ממש פוחדת.אבל באיקר אני פוחדת מהמאבר לכתה י שאני איהייא במגמת גאוגרפיה עם מופרעים אני מתה מיפחד ולא יודעת מה לעשות אני ממש בלחץ

שלום לך...

קראתי מילותייך הקשות והמיואשות ואני חושבת שהגיע הזמן לקבל עזרה. נראה כי את והסביבה בברוגז אחד גדול, את מתארת קשיים בתקשורת, תחושת נידוי וכאב גדול ועל כל אלה צריך לשמוע ולייעץ איש מקצוע. עצתי לך הינה ראשית לא לוותר לעצמך ועל עצמך. את זקוקה למשהו שיקשיב לך והרי לך מספר מקורות מומלצים לעזרה: 1. ער"ן http://www.eran.org.il/main.asp 2. יועצת בית ספר - שתקשיב לך ויתכן ותפנה אותך לכתובת מקצועית נוספת באזור מגורייך 3. ניתן לקבל סיוע נפשי גם דרך קופ"ח - אצל פסיכולוגים העובדים עם בני נוער. לשם כך עלייך להסביר להורייך כי את זקוקה לעזרה נפשית טיפולית, מאחר ועליהם לממן את העזרה (אפילו שהמחיר יחסית לא יקר) ואני מבינה עד כמה זה קשה לך לעשות כך מאחר והם לא קשובים לך אך זה חשוב מאד. אם לא תצליחי אז עזרתה של יועצת בית ספר בעניין חשובה מאד, שכן היא תוכל להיות גם הגשר אליהם. אנא ממך, שובי לעדכן לאן פנית והאם נעזרת, אל תשאירי אותנו מודאגים, טל

נטע94

New member
אני אתן לעצמי היזדמנות

תודה על כל התמיכה שלכם,אתם ממש אוזרים לי.אני החלטתי לתת לעצמי היזדמנות.ולהיתרכז בבגרויות בשנה הבאה אני מקווה שאיהייא לי יותר טוב מהשנה הקודמת אבל אני לא בטוחה.אבל למות זה לא הפיתרון אתם צודקים זה ממש פיתרון טיפשי.יש לי במישפחה אנשים שאוהבים אותי כולל ההורים שלי שאמא שלי ממש חשובה לי ואבא שלי למרות שלא מבין אותי גם.ובנות דודות שלי המקסימות,בן דוד שלי בן ה-3 שאותו אני מאוד אוהבת והוא מאוד אותי חח הוא כל הזמן רוצה ליהיות איתי והוא כזה ממי אז למה שאני יאזוב אותו עכשיו,בת דודה שלי בארצות הבאית שאני כולכך אוהבת וקשורה עליה והיא ממש כמו אחות גדולה בישבילי,ודוד שלי סבתא שלי למה לי לעזוב אותם.אני החלטתי לתת היזדמנות ולנסות להישתנות אולי אני ינסה ליהיות פחות בישנית ורגישה.למה שאני אתן להפסים האלה בבית ספר לישבור אותי למה?מי הם בחלל?הם לא חברות אמיתיות ולא כלום בישבילי.אני צריכה מהיום והלאה לידאוג לעצמי לבד וליסמוך באיקר על עצמי.אני ינסה להישתנות וליהיות כמה שיותר חזקה מקווה שאני יצליך ושוב תודה על האזרה

למעלה