אני רוצה לשאול שאלה...

אני רוצה לשאול שאלה...

אל תדאגו, אני לא מבקשת עזרה של מומחים, כי את זה יש לי בדוקטור´ז, מה שאני רוצה לדעת, אם מישהי כאן עברה כריטת שד בעיקבות סרטן שד (אני לא יודעת אם זה חשוב, אבל הסרטן היה בדרגה 3 ואגרסיבי מאוד לפני הטיפולים הכמותרפים). השאלה שלי היא אחרי כמה זמן יודעים אם הניתוח העלים את זה, או שזה יפרוץ מחדש ואף שמעתי כי הסיכויים גבוהים מאוד שהניתוח יעיץ את זה. אני רק רוצה הערכת זמן , לא משהו מדוייק, אבל משהו שבא מניסיון... ולא, אני לא יכולה לשאול את הרופא המטפל של אימי. תודה מראש, יאנה.

יחפנית

New member
היי יאנה ......

יאנה יקירתי ..... נשמע שאת זקוקה לאדם שיכול להקשיב לך .... אדם שהיה בדרך הזו לפני כן . להלן האימייל שלי . אם תישלחי לי מייל , אני אעביר לך את מיספרה של תמי ..... אישה מופלאה שריפאה עצמה מסרטן שד גם היא עברה כריתה .... ובעיניי היא תהה האישה לשוחח עימה . צר לי לי היתה לימפומה .... אז הנה .... אפילו אימייל עם מילה אחת תספיק ..... ודרכו אעביר לך קשר לתמי [email protected] ורק מילת עידוד אחת ...... את עומדת כרגע על צומת החלטות חשובות . מבחינת הרפואה , הרופאים , והמשפחה והסובבים ..... יש תכונה של הסטריה והלחצה בזמן . אישית איני אוהבת לקבל החלטות מתוך לחץ כי בדרך כלל זה אומר שבחרתי במה שנראה לי מיידי ללא מחשבה עמוקה עליו . אני ממליצה לך באם את יכולה לפנות לך אפילו ערב או לילה או יום או יומיים רק לעצמך .... ראשית תרגיעי עצמך מהלחץ ... ואז שבי והתחילי לעשות סדר בראש ..... אני מבטיחה לך אישית ..... שברגע שתביעי עצמך לשקט פנימי ..... אז התשובה הנכונה תיתגלה לך . וזיכרי ... בזמן כזה .... יש הרבה אדרנלין בדם . אם את תניחי לעצמך להשאר שקטה בפנים במחשבות ..... את בקלות תימצאי לאן הלב מכוון אותך ....והראש או ההגיון מיד יעקוב עם האדרנלין שבך .......חחח החשיבות להיות שלמה עם החלטה ..... זה לפעמים הבדל שמים וארץ ואת הניסיון ..... תוכלי לקבל כבר מתמי המופלאה ....שאגב כיום היא בריאה חיבוק .... גילה

תודה רבה...

אני אשמח לדבר עם חברתך, מה שכן, תיבת הדו"אל שלי כרגע רק מקבלת דואר ואינה שולחת וכבר חודש כמעט שמבטיחים לי לבוא ולסדר את הבעיה:(, אבל אני מניחה שבכל זאת בימים הקרובים זה יסודר, אז אני אפנה אליך... בכל מקרה, כתובת האי מייל שלי כתובה בכרטיס האישי שלי... ורק משהו שרציתי להבהיר, כי נראה שבלבלתי אותך במקצת. אינני חולה (לא בסרטן לפחות , עד כמה שאני יודעת), זאת אימי שדיברתי עליה... ובאמת שלא הבנתי רוב דבריך, אבל אני מניחה שנסדר את זה דרך האי מייל.:) בברכת בריאות , יאנה.

יחפנית

New member
ועוד ........

לגבי המשפט ...... שמעת שניתוח יעיץ את הסרטן .... אז אכן ..... זה נושא השנוי במחלוקת .... אני יכולה לומר לך שזה נושא השנוי במחלוקת גם ברפואה הקונוונציונלית . כבר שמעתי שבבתי ספר לרפואה מלמדים בשנים ראשונות או בכל לימוד אנקולוגיה על כך שהתערבות כירורגית אכן מעיצה את הסרטן ומעלה סיכויי התפשטות . ולעומתם יש רופאים .... שמאמינים בניתוח שמנקה הכל . אבל את יודעת מה ??. כאחת שנשמע שיש לה ניסיון עם סרטן .... זה לבטח לא הנושא הראשון השנוי במחלוקת בו ניתקלת . התשובה שלי ..... או איך שאני התמודדתי עם שאלות השנויות במחלוקת היא כזו ..... החיים שלי עמדו כאן על הפרק . ולא של אף אחד אחר . ומכיוון שכך . אז העדפתי לקחת אחריות על הנעשה , וסירבתי לכל ניסיון של השפעה של מישהו אחר . מה שאמר גם ..... שהתחלתי ללמוד את הנושא . ובעיקבות זאת החלו להפתח לי המון אפשרויות ובעיקבות זאת . פיתחתי את הדרך שלי במיגור סרטן . אז בואי אתן לך מספר טיפים . ראשית התחילי ללמוד את הנושא . ב. אל תקבלי את מה שהרפואה גורסת כתורה מהר סיני . הלימודים שלי בנושא הבהירו לי שהרופאים רואים את הסרטן מזוית מאד מצומצמת , ועל כן הם מתרגמים לעיתים בצורה שגויה את הסרטן , על אחת כמה שהם לא יודעים מהיכן ולמה זה מתחיל ג. תשלבי את הסינית של הספרות הרפואית ,,,, בקצת סימנטובים וברני סיגל ולואיז היי כי שם יש ומתחיל החיבור בין גוף נפש . וד . והכי חשוב ...... תיצרי לך פינה נוחה עם מוסיקה וצבעים וניירות ועטים ופרחים ונרות וכל מה שאת אוהבת .... ותתחילי לבלות שם זמן ושם להתחבר לתחושות הפנימיות .... במקום בו ניתן לשמוע את הלב . כי הלב כבר ידריכך לאן שאת צריכה להגיע בביטחה .... רק הקשיבי לעצמך . ונ.ב . אם זה נשמע לך יותר מדי ללמוד ונראה לך שאין לך זמן .... אז אני רוצה להזכיר לך שלמי שיש סרטן , יש לו פריוולגיות , ואם תישתמשי בהם בתבונה אז זה יקצר לך תהליכים בקבלת מידע . וחופשי להציק בשאלות לרופאים .. ולחזור ולהגיד להם להסביר לך כמו לילדה ולתרגם כל מונח בסינית לעיברית מדוברת . זה חובתם אגב . אז שוב חיבוק גילה

למעלה