אני רוצה רעיונות לתחפושות נווו

אני רוצה רעיונות לתחפושות נווו

עכשיו אני שוררת בדילמת תחפושות...מכירים את זה?לא סובלת את החג הזה...אבל אין מה לעשות צריכים לשים משו עלייך ולעשות לעצמך בושות... אני רוצה למצוא משו יפה...שקסי כזה...עם חברות שלי אנחנו 5... חשבנו על כמה דברים.. אחות----משו סקסי עם חצאית מיני וזה.. שוטרת----" " " " "כנ"ל.. מיני מאוס---גם עם מיני יפה כזה.. רעיון שלנו שממילא לא תבינו חחח... וזהו...לא נידלקנו כזה על שום רעיון...לכם יש רעיונות יפים...אנחנו לאיצירתיות...למה אתם מתחפשים?למה התחפשתם?אבל מקורי לא נסיכה ומלך... אוףףף...תביאו לי רעיונותתת"!!! זה השירשור השביעי שנפתח עקב חג הפורים ואני מצטערת...אבל בואו נחתום את זה פה ותביאו לי רעיונות טובים !!!!!!תודה תודה תודה! הילה..

אני וחברות שלי התחפשנו לחופשיות על

הבר... (הסרט) וזה בול 5 בנות... כל אחת התחפשה לדמות מהחופשיות.. יצא פצצההההההההההה (חח בכיתה ה')

אמממ

תתחפשיי לברבי או לשופטת כדורגל יעני שמלה כזאת שחור לבן מזה יפה

dannyshadow

New member
תתחפשו לשפנפנות פלייבוי

זה בהחלט שסקסי
--------------------------------------------------------------------- אני בן!

אתן יכולות להתחפש ל...

כנופיית רחוב (עם חמש בנות, בגדים שחורים, איפור בד, חצאיות מיני שחורות, ואלה שנראים כמו קולרים עם הבולטים... משו כזה...) פעם התחפשתי לאחת מכנופיית רחוב... יאצ מדליק לאללה, ושנה אחרי זה כולם בבצפר התחפשו לזה! חחח

וגם אני צריכה רעיונות!

כי אני נשארת בבצפר עד 10:30 משו כזה והולכת אחר-כך לחופש!!!
אז אני צריכה להחליף בגדים מהר..... HELP ME !!!!!!!!!!!

גמאני צריכהה..../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

אהממ..השפנפנת פלייבוי רעיון טוב אבל ממש לא בא לי.. אוקיי יש לי רעיונות!! כיפה אדומה מודרנית שוטרת שקסית ליידי בשחור ועודדדדדדדדדדדדדדדדדד

אמ....

אני מתחפשת ל
(דבורה>>למתקשים)!! זאת תחפושת מזה יפה..אני לובשת חולצת גולף שחורה שיש עליה פסים צהובים...חצאית שחורה...גרביונים שחורים..נעלים בבצבע שחור וצהוב..כנפים עם מלא פרווה בצבע צהוב..כנפים גם פרווה בצבע צהוב....וצעיף עם מלא נוצות בצבע צהוב!! אמ...מה עוד??!!איפור..אני עחושה פאן!! א'קיצר:זה יוצא תחפושת מזה פ=צ=צ=ה=!! בת דודה שלי התחפשה לזה וזה מהמם.. ש=ו=ו=ה להתחפש...ממליצה!!

הילההה..

כנסי לפה--> http://www.tapuz.co.il/communa/Communaalbums.asp?pagenumber=1&CommunaId=2967&AlbumId=10806 תראי יש שם תחפושות יפות וזה לא דף אחד למטה תראי כתוב מספרים כל מספר זה דףף!

הילההה..

כנסי לפה--> http://www.tapuz.co.il/communa/Communaalbums.asp?pagenumber=1&CommunaId=2967&AlbumId=10806 תראי יש שם תחפושות יפות וזה לא דף אחד למטה תראי כתוב מספרים כל מספר זה דףף!

למעלה