אני רק שאלה,

אפרת10512

Well-known member
אם נתניהו מינה את גמזו לפרויקטור זה אומר שנתניהו לא מבין ברפואה ובמגפות, נכון?
אז למה הוא לא מבצע מיידית את מה שגמזו דורש?
יכול להיות שאני חיה בסרט אם רק עולה בי המחשבה ששיקולים אישיים הם שגורמים לו להלחם על שלמות הקואליציה?
יכול להיות שהוא לא אוהב אותנו?
מה, אין בו אהבה לבני עמו?
לא, לא יכול להיות. אני סתם מדמיינת....
אבל בכל זאת, את מי הוא כן אוהב?

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
יכול להיות שאני חיה בסרט אם רק עולה בי המחשבה ששיקולים אישיים הם שגורמים לו להלחם על שלמות הקואליציה?
גם אני לא מבינה את נתניהו, זה הזמן שלו להראות שהעם חשוב לו, הרי כבר לו יתמודד לראשות הממשלה, יכול לצאת בכבוד מהפוליטיקה, שנבא אחריו יתמודד עם החרדים.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא, זה לא אומר. אין כל קשר. נתניהו למשל מבין מצוין בכלכלה ובכל זאת ממנה שר כלכלה. וזאת רק דוגמה אחת כמובן.
זה בס"ה אומר שהוא ממנה אדם שירכז את הנושא.

ראשית הוא עשה זאת בתחילת הדרך, אלא שאז נתקל בקשיים הן מצד חלק מהממשלה והן מצד ועדת הקורונה בכנסת.
שנית כי הוא לא חייב להסכים איתו בכל דבר ועניין.
שלישית גם היום הוא עושה את רוב מה שגמזו מציע/מבקש. כך סתם לדוגמה בניגוד למה שמפומפם בתשקורת, פרויקט הרמזור של גמזו נועד לכתחילה להתחיל בתחילת ספטמבר לפי מספר בעלי תפקידים אתמול. התקשורת פמפמה שלקח חודש עד שאישרו וכו'. זה נכון, אבל זה תאם את הלו"ז של הפרויקטור עצמו ואת זה משום מה, שכחו לספר לנו :).

לא הבנתי את הקשר בין הנחות היסוד בתחילת הדברים למסקנות אלו. ראשית לא כל כך מעניין אותי אם ראש הממשלה אוהב אותי אם לאו. זה לא אלוקים שאני זקוק לאהבתו :). שנית בעיני רק עיוור יטען שנתניהו לא אוהב את עמו ומדינתו או לא פועל למענם ללא הרף. זה בדרך כלל עולה כשאין טענות ענייניות לתקוף אותו איתן.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא, כי מנהל לא יכול לבצע את כל המטלות וצריך להעניק סמכויות לכפופים אליו שיבצעו את המטלות.
אין צורך להשיב על שאר שאלותייך, כי הן בטלות.

אפרת10512

Well-known member
הוא אוהב שליטה ורוצה לשרוד גם על חשבון בריאות בני עמו. זה היה ברור וצפוי; להביא את הפרויקטור כדי להקטין אותו עד כמה שניתן בעזרת הדוברמנים. הוא יעדיף לרצות את ליצמן מאשר להיות מנהיג שמנהל כמו שצריך. .

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא אוהב שליטה ורוצה לשרוד גם על חשבון בריאות בני עמו. זה היה ברור וצפוי; להביא את הפרויקטור כדי להקטין אותו עד כמה שניתן בעזרת הדוברמנים. הוא יעדיף לרצות את ליצמן מאשר להיות מנהיג שמנהל כמו שצריך. .
להזכירכם, ליצמן היה שר הבריאות והיה כלבלב שלו.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
העם בכה על סגר, על איבוד פרנסה, סגר בחגים רצוי, ומקווה שיהיה סגר.

למעלה