אני שונא את החיים האלה

koryz

New member
אתה צודק

יכול להיות שאני השלכתי את ההתלהבות שלי מהאתר לשאלה שלך, ועניתי על שאלה (פרשנות שלי) היפותטית שכלל לא נשאלה, כשאתה למעשה הגעת לפורום קיטורים במטרה להעביר מסר. ובכל זאת, לאחר תגובה מפורטת כשלך, יש לי כמה הערות משלי להוסיף. מניסיון החיים שלי אני יכולה לספר, שאת העזרה שאני השגתי קיבלתי ממקורות שונים, בין היתר תודות ל"תפוז". אגב, אני חושבת שמן הראוי היה שגם בפורום כזה, היו שמים הגבלות למגיבי הפורום. אבל, גם אני אינני מנהלת הפורום ולכן דעתי אינה רלוונטית. הכתיבה שלך, על הציניות והשנינות והאמת שבה, מדהימה לדעתי. יש בכתיבה שלך המון כנות ופתיחות וזה נדיר. גם כאשר אתה כותב ללא סופרלטיבים דרמטיים הכתיבה שלך מעניינת. אני מניחה שלהרבה מאוד אנשים יושבים דברים "על הלב", ופתיחת פורום לקיטורים הינה צעד מבורך. צעד, שאמנם נעשה ע"י אתר תפוז, ולכן לא הייתי ממהרת להשמיצו. מנהלי פורום תפקידם הוא לנהל. מנהל מטיבעו אינו אמור להיות לצד מישהו מהמשתתפים. יש לו את החוקים שלו, שאולי לאנשים מבחוץ נראים כ"קריזות". אבל זה המקום והתפקיד שמגיעים לו בזכות, וזה מה שמצופה ממנו כמנהל. אנחנו יכולים להסכים או שלא להסכים, אבל לרשום באתר מסוים כנגד האתר עצמו נראה לי סוג של פרדוקס, אם כי במידה מסוימת נאה יותר לקטר באתר עצמו, סוג של לויאליות :) בתור מנהל בלוג היית יכול בעצמך לצנזר את מי שהיית רוצה, אם היית רוצה. אבל אני רואה שאין לך כרגע בלוג, וחבל. אז היית יכול לצנזר חלק מהתגובות שלי אליו לו רצית:) תודה על תגובתך

Enyalius

New member
חן חן.... תגובה מעניינת

האמת שאני לא כל כך בא לכאן כדי להעביר מסרים...... אני יותר בא כדי לזיין את השכל..... מוזר, חשבתי שזה ברור...... הייתי שמח אם היית כותבת את הרשמים המדויקים שלך מההודעות שלי, מעולם מעולם בכל ימי הקריירה התפוזית המפוארת והיחידה ובודדה מסוגה שלי אף אחד לא החמיא לי על הגאונות שלי באופן כזה.... (ויהיה נחמד לעת זקנה לזכות להערכה שמעולם לא קיבלתי) לכל היותר זכיתי למחמאות נחותות כמו "מלך" או "תותח" וכו'.... אבל משפט כמו "גם כאשר אתה כותב ללא סופרלטיבים דרמטיים הכתיבה שלך מעניינת" זה משפט שמסקרן אותי לשמוע עוד...... ולמען השם אל תקלקלי את זה בהסברים פשוטים ובהירים ! לו רק ידעת כמה יצירות אומנות שלי כאן ירדו לטמיון לא מוערכות......היית אולי מזילה דמעה..... חוששני שאת אינך מבינה לאשורה את הביקורת שלי כלפי האתר..... שהיא איננה חס וחלילה ביקורת שנועדה לשנות דברים, אלא רק כדי לבקר...... מהנסיון הרב שלי עם מנהלי פורומים בעלי דרגות שונות של טמטום, מדובר בחוויה מביכה ביותר עבורם.... וכמו תמיד עם אספסוף, בסוף אתה נבוך בשבילו והוא כלל אינו מודע למידת נחיתותו, וזה יקירתי, הפרדוקס האמיתי כאן..... לכתוב נגד אתר בתוך אותו אתר זה לא פרדוקס, זה חתרנות בכל אופן, בקרוב אפרוש מהקריירה המפוארת הזו שלי, שהיתה סוערת לפנים וכיום הולכת ונרגעת.... אני כבר זקן מדי ועשיתי את שלי..... החלפתי כינויים רבים ועברתי חוויות מטלטלות..... ראיתי כאן רבים בני-אדם וחיקרתי אורחותיהם..... ובקרוב יגיע הזמן להיפרד ולשוב על עקבותיי......

Enyalius

New member
ועכשיו בדיוק סיימתי

לכתוב מסר להנהלת תפוז, הוספתי שם לינק להודעה פה שבה יצאתי על האמאמשלהם ואמרתי להם שעקב החתרנות הבלתי נסבלת הזאת כדאי להם לחסום אותי לצמיתות, וחתמתי את מכתבי בהקדשה של נאד שמן וריחני. אני חושב שזה יהיה סיום טוב...

אז לא נראה אותך יותר?

למעלה