אני

• פותח הנושא 5000
  • פורסם בתאריך

5000

New member
אני

אני

אני רזה מאוד, אני לא מקיא ואני יודע שאני רזה , וברור לי שאני לא שמן . אבל יש לי בעייה עם המשקל, ואני רוצה לעלות במשקל. מבקש ממך לתת דוגמא למפריט מאוזן.ואל תפנה אוי לקופת חולים ליעוץ בבקשה.

תגל

New member
חבר יקר.

אינני מומחית לתזונה או דיאטנית ואף לא התיימרתי להיות. הפורום הינו קבוצת תמיכה בלבד המספק אוזן קשבת, ייעוץ והפנייה לגורמים מטפלים מקצועיים. באינטרנט אף אדם לא ירכיב לך תפריט, גם לא המומחה שברופאים. עליך לגשת בדחיפות למרפאה להפרעות אכילה, שם תבדק ע``י רופא ויירשמו נתונייך ודיאטנית תקשיב להרגלים התזונתיים שלך ויחד תוכלו לבנות תפריט. כך גם תהיה בפיקוח רפואי מבוקר. הפורום ישמח לעזור בכל דרך, ואישית אשמח לחפש לך ייעוץ רפואי מתאים בהתאם למקום מגוריך. תמיד נשמח אם תשתף אותנו הלאה, פרטים אישיים תוכל לכתוב לי למייל, אני מבטיחה שישארו חסויים ואחזיר לך תשובה מהירה היכן תוכל לקבל סיוע מקצועי. מקווה שהבנת את המסר שלי. באהבה ודאגה - תגל

יפעת*

New member
לא מומחית לתזונה

אבל יודעת שאם יש לך בעיות להעלות במשקל, אתה בהחלט צריך לראות רופא שעוסק בנושא. אם אתה אוכל מספיק, מכל אבות המזון, ועדיין לא מצליח לעלות במשקל, יש משקה רב קלוריות שנקרא ``אינשור`` הוא הומצא במקורו עבור אסטרונאטים, ומשמש היום גם לחולים שאינם יכולים לאכול אוכל מוצק, מכירה כמה אנשים שזה מאוד עזר להם לעלות במשקל, אבל בכל מקרה, גם לזה צריך רופא. יפעת

לך..

לך..

מדברייך לא הבנתי אם אתה רזה מלידה. ישנם אנשים שהם פשוט נולדו כך. שזהו המבנה גוף שלהם. לדוגמא אחותי מאוד מאוד רזה ותמיד סבלה מזה. אמא שלי התייאשה ולקחה אותה לרופא שנתן לה מרשם של סירופ להגברת התיאבון.. וזה לא עזר. ישנם אנשים שפשוט נולדו כך וישארו כך (אולי בעתיד תפתח כרס..כרוב אוכלוסיית הגברים). בכל מצב,כרגע עלייך לשאול את עצמך את השאלות הבאות: 1)האם אתה אוכל טוב? 2)האם אתה בן אדם בריא? ואם כן תבורך ותהנה מכך.. אל תלחם במה שהטבע נתן פשוט תלמד לאהוב את עצמך כמו שאתה,ותראה שתרגיש נפלא. ואם בכל זאת אתה מתעקש להשמין-הדבר חייב להעשות בהדרכת דיאטנית, אסור לך לזלזל בגופך עתה זה יתנקם בך בעתיד. אני יודעת שעיצה מדוייקת לא נתתי-לפחות לא מה שרצית לשמוע.. אבל אני לא מומחית-רק בעד לקבל את עצמך כמו שאתה, תחייך לעצמך ותראה איך העולם יחייך אלייך.. בהצלחה לך, אלת האהבה.

למעלה