אנריקה אלוף משחק הניקוד/tapuzforum/images/emo70.gif/tapuzforum/images/emo106.gif

אנריקה אלוף משחק הניקוד/tapuzforum/images/emo70.gif/tapuzforum/images/emo106.gif

כבוד!! /tapuzforum/images/emo45.gif היית תמיד מקום ראשון ובצדק.... (ניסתי,הייתי קרוב..אבלל) את הפרס כפי שאמרתי תקבל מ-מני.. ברכות ומזל טוב על הניצחון /tapuzforum/images/emo45.gif /tapuzforum/images/emo65.gif /tapuzforum/images/emo106.gif /tapuzforum/images/emo70.gif

תודה לך מני!

אבל זכור /tapuzforum/images/emo62.gif לי שהבטחת משהו /tapuzforum/images/emo130.gif /tapuzforum/images/emo3.gif /tapuzforum/images/emo6.gif /tapuzforum/images/emo8.gif

כפיים לאנריקה

אגב אנריקה אתה חייב לי גם הכתרה /tapuzforum/images/emo6.gif ו/tapuzforum/images/emo51.gif לאקסמן

ו..

תודה רבה רבה רבה לכל המשתתפים נתתם לי חשק להמשיך את המשחק.. בפרט לאלה שידעו שלא ינצחו ובכ``ז הימרו יום יום /tapuzforum/images/emo45.gif כל הכבוד!! [ברוך שפטרני מענשו של משחק זה;]

תרשה לי לברך אותך על זכיתך

במשך כל המשחק היית מקום ראשון [ ווינר בנשמה ] זה לא סתם שאתה מוכתר היום גם ספרד זכו באליפות וגם בכלל זה יום האנריקה גם אתה זכית גם אנריקה איגלסיאס נתן יופי של הופעה לפני המשחק לא סתם צירוף מקרים!! כל הכבוד.

תודה לכולם על כל האיחולים!/tapuzforum/images/emo13.gif

אני מאוד מודה לכם, ובמיוחד לאקסמן שהשקיע כ``כ הרבה מזמנו /tapuzforum/images/emo133.gif בשביל שהפורום שלנו לא יחשב לעוד סתם פורום אלא ל`הפורום`/tapuzforum/images/emo70.gif

אחי כל הכבוד!

אין עליך/tapuzforum/images/emo70.gif אתה /tapuzforum/images/emo59.gif... /tapuzforum/images/emo47.gif/tapuzforum/images/emo106.gif

למעלה