אנשים אני מאוהבת!!!

הילוש

New member
אנשים אני מאוהבת!!!

טוב אז נעים מאוד לכולכםםםםםםםםםםםםםםם אני הילה לכל מי שלא מכיר וסיפור האהבה שלי הוא כזה אני משהו כמו לפני שנה הכרתי כאן אחד בצ`אט בשם דורון, הוא בן 18 עכשיו. היינו בקשר טלפוני ארוך ואז הקשר היתנתק כי נשבר לי הפלאפון ולא ידעתי את המספר,בקיצור היתנק הקשר. אחרי שלושה חודשיים תיקנתי את הפלאפון וקיבלתי ממנו הודעה: אני מתגעגע אלייך ואת? כל-כך שמחתי לקבל את ההודעה ומאותו יום חזרנו להיות בקשר. אני לא ראיתי אותו אף פעם וגם הוא לא אותי. אתמול בערב היתכתבנו בהודעות של הפלאפון, רשמתי לו: נשמה שלי שהיה לך לילה מדהים וחלומות עוד יותר מדהימים ומה שבטוח זה שאני יחלום עליך חולה עליך ביי נשמה שלי. הוא החזיר לי הודעה ורשם לי בה שהוא פשוט היתאהב בי. אחרי היתכתבות של חצי שעה הוא מתקשר אליי ואומר לי הילה א=נ=י====א=ו=ה=ב====א=ו=ת=ך הוא אמר לי שחברים שלא אמרו עליו שלוקח לו זמן להיתאהב באישה הוא אמר לי כזה דבר: הילו`ש אני אוהב אותך. אני לא מכיר אותך ורק מהשיחות טלפון שלנו אני מאוהב בך. זאת אהבה שלא קרתה לי אף פעם, יש בך קסם כלשהו שמשך אותי. הלב שלי שבור והחצי השני שלו נמצא אצלך כשאני מדבר איתך את צריכה לשמוע את פעימות הלב שלי אני מרגיש שאני בעננים אני מדמיין שאת כאן לצידי ושאני מחבקת אותך חזק חזק ולא עוזב אותך אפילו לרגע אחד! אחר כך הוא אמר לי הילה מאמי אני אוהב אותך תגידי לי שזה מה שאת מריגשה גם ובטחחחחחחחחחחחח ,בטח שזה מה שאני מרגישה אז אמרתי לו נשמה שלי אני אוהבת אותך גם! אני מתה לפגוש אותך ולנשק אותך אין לך מושג! דיברנו אתמול שלוש שעות ואחר כך עוד היתכתבנו בהודעות של הפלאפון חצי שעה. אני מאוהבת מעל לכל הראש במישהו שבחיים לא ראיתי. יום שלישי הוא אולי מגיע לירושלים(תחזיקו לי אצבעות, תתפללו שיגיע) הוא אמר שהוא יתן לי את כל העולםםם. מכל הודעה שהוא שולח לי אני מתרגשת רועדת אני אני אני מ א ו ה ב ת טוב זהו סיפורי הייתי חיבת לבוא ולרשום כאן את מה שאני מרגישה. אז שהיה לנו ערב טוב וביי ביי

ב א ר י

New member
לה לה מתוקה שלי...

יותר מכולם,אני שמח לשמוע זאת !!!! סוף סוף מצאת אהבה. אך יש לי דבר אחד לומר לך !!! כאשר את תיפגשי איתו,אל תצפי ליותר מידיי שלא תתאכזבי ותגלי מימד אחר של האכזריות שקיימת באהבה. אבל עדיין אני שמח שמצאת אהבה ואני מקווה מאוד בשבילך כידידך הטוב,שאהבתך תפרח ותגיע לרקיע השביעי.

סיון ...

New member
הילו`ש מקסימונת שלי....

המון המון המון המון בהצלחה......ואל תצפי ליותר מדי כמו שבארי אמר..כי את עלולה להתאכזב....... אוהבת אותך יא לולווווווווווו :)

יוווו הילו`שית!!!

אני נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא נורא שמחה בישבילך אחותיייייייייייייייייייייייי <הקטנה..> אבל.. אני נורא מקוה בישבילך שלא תתאכזבי.. גם לי קרה שנידלקתי על בנים מפה עד מעל הראש.. וכשראיתי אותם.. <בלי שמות> היו... <את יודעת.. להקיא..> חוץ מזה מאמי.. בהצלחההההההההההה!!! אוהבת נוראאאאאאאאאאאא סיגי

למעלה