אנשים הכל טוב איתכם?!

ענברוש90

New member
אנשים הכל טוב איתכם?!

היי אנשים אני לא חדשה או משו אבל שניםםםםםםםםםם לא נכנסתי אז סתם להתעדכן מה קורה
הכל טוב איתכם
אם למישו יש משו לספר...מעניין...או סתם משו ספרו אני מזה משועממת....

עושים לי מחר זריקהההההה../images/Emo5.gif

מחר עושים לנו (כיתה ח') חיסוןןןןןןן אמאל'ההההההההה אני מפחדת חחחחחחחחחחחחחחח

מסכנה..חח שלי עשו הייתי משותקת...

הייתי משותקת 3 ימים וזהה כואבב...!!!!! מ=א=ו=ד!!!!!! ויהיה לךך קשה להתלבשש!!ואם ייגעו לך בזהה את תמותיי.. ו..זהה יהיה נפוח!!! חחחחחח... מסכנהה!! הבהלתי אותךך.. א.!.ה.2.ת--> 90*7!שש!!

חחח תודה על העידוד חחחח סתםםםםםםםםם

לא נורא אני ישרוד איכשהו...... חחחחח אני אגיד למישהו להכנס איתי ושידבר איתי שאני לא אשים לב.... חחחחחחחחח

omri794

New member
ממש אבל ../images/Emo182.gif כואב...

היי, זה ממש קצת כואב... אבל שמכניסים את המחט גם לא כואב... אני אישית עשיתי לא מימזן זריקת טטאנוס וזה רק טיפה כואב... יום למחרת זה כואב התופעתת הלוואי.. =( אבל חפיף אפשר להתמודד עם הכאב הזה... ותראי שלאט לאט זה יעבור... וחשוב להזכיר לך שאת חייבת להזיז את היד הכוונה כיאלו שלא עשית זריקה... כי אז החומר של הזריקה לא התפרק... ככה אמרה לי גם אחות בית ספר... אז... שיהיה לך המון בהצלחה! מקווה שעזרתי לך קצת... לילה טוף!

omri794

New member
בכייף =) ../images/Emo50.gif

תגידי לנו מחר איך היה ... ובתאכ'לס זה לא כואב! בהצלחה

אני אגיד לכולם איך היה חחחח, אני

לא אסתכל על המחט חחחחחחח בסך הכל זה כמה שניות.......... חחחח תודה.... האמת עכשיו אני פחות לחוצה חחחחח

omri794

New member
ואוו אני ממש שמייח שאת פחות לחוצה

בדיוק
, אל תסתקלי על איך שמזריקים לך... וזהו, רק אל תשחכי שלאחר שעשית ת'זריקה, שאת חייבת להזיז ת'יד כיאלו שלא עשית זריקה... חחח האחות, כבר תסביר לך :) מקווה שעזרתי
לילה מעולה =)

שפיטל

New member
חח..

גם אני עשיתי השנה טטנוס אבל כאב לי רק למחרת חחח....באסה! אבל שמזריקים זה לא כואב בכלל !טוב נו זה רק דקירה קטנה!!...חחח.... טוב תהני לך מחר בחיסון!!!.....

חחחחח תודההההה הלוואי שאני אהנה

חחחחחחחח שאלה: כשמזריקים לא מרגישים? כאילו הבנתי את הדקירה מרגישים אבל כשהמחט תקועה לך זה כואב? את מרגישה?

אנשים עברתי את הזריקה../images/Emo24.gif אבל

אחר כך התעלפתי חחח כאילו איזה רבע שעה אחר כך, הזריקה לא הייתה כואבת ב-כ-ל-ל!!!! לא הרגשתי בכלל!!!!! אבל האחות אמרה שלפעמים יש תופעות לוואי (ככה רושמים את זה?!?!) ו..... אצלי זה היה עילפון.. אז בקיצור לא כאב בכלל!!!! תודה על העידוד...!!! מואה אוהבת אתכםםםם!!!!

omri794

New member
חחח אמרתי לך צליל...../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

זה בכלל לא כואב , אולי קצת מחר יכאב...

למעלה