אנשים טובים.

אנשים טובים.

ארבע שנים אני אומר לכם שאתם טועים וגלעד לעולם לא ישוחרר מכלאו בדרך הזאת כי החמאס לא מעוניינים לשחרר אותו והאסירים הכלואים בישראל אסירי החמאס והפת"ח מעניינים את החמאס כמו השלג דאשתקד. ארבע שנים אני אומר לכם זאת ומסביר לכם שכל התפיסה שלכם את אירגוני הטרור ואת המטרות שלהם מוטעית מיסודה. והנה קם עיתונאי ערבי מאוד מוערך ואומר לכתבת ערוץ 1 אתם משחקים לידיים של החמאס ואינכם מבינים שהחמאס עובד עליכם בעיניים ואינו מעוניין כלל שהאסירים מהחמאס הכלואים בישראל יחזרו לרצועה כי הם יהיו ההנהגה הבאה של החמאס ואת זה ראשי החמאס לא רוצים. ארבע שנים אני אומר לכם ואתם עם הראש בקיר תוקפים אותי באופן אישי מקללים מנאצים כאילו מוציאים את החרון שלכם ואת היאוש שלכם עלי ומבזבזים אנרגיה חיונית לכיוון לא נכון. במקום שתוציאו את העצבים שלכם על ממשלות ישראל המטומטמות והתבוסתניות ותצאו לרחובות לעצרות והפגנות כדי ללחוץ על הממשלות שלכם להשוות את תנאי הכלואים המחבלים לתנאיו של גלעד שליט כחלק מהמלחמה של מדינת ישראל בחמאס במקום זה אתם ממשיכים לשחק לידיים של החמאס ולוחצים על הממשלות שלכם לשחרר רוצחים. המשפחות של האסירים לא מודאגים כמו ההורים של גלעד. הם יודעים שבני המשפחה שלהם נמצאים בקייטנה ולא חסר להם כלום כאילו והם חיים בחו"ל אז מתגעגעים אבל לא יותר מזה. הם מדברים עם הכלואים מבקרים חלק מהם ויודעים שיום אחד כשישתחררו הם יהו בעלי תארים אקדמאים משודרגים להוביל את המשך המאבק בישראל. ישראל למעשה מטפחת את דור המנהיגים הבא של הטרור והכל באדיבות האזרח הישראלי המשלם ממיסיו וחוסך מעצמו ומילדיו חינוך כי אסיר כזה עולה הרבה כסף למדינה.

למעלה