אנשים יש לי בעיה!!!!

אנשים יש לי בעיה!!!!../images/Emo10.gif

כשאני מנסה להבחבר דרך איי די אס אל החייגן כותב לי : מתנתק ואז שגיעה 752... שם המחשב שאליו חייגת לא נימצא. אנה בדוק את שם המחשב המארח ואם ההתקשרות מתבצעת דרך מודם ודא שקישור המודם פועל כבר, ואז נסה שוב. ניסיתי כבר הכל עם התמיכה של בזק והם אמרו שניסינו הכל והם לא יודעים! אפילו פירמטתי את המחשב וכלום לא עוזר (דרך אגב אני משתמש בווינדוס מי) אני ממש מיואש אנשים בקשה תעזרו לי!!! רועי גולדמן [email protected]

עמרי 24

New member
מוזר...

שאנשי התמיכה של בזק הרימו ידיים בצורה כזו... אבל אם כבר אתה כאן ספק לנו את הפרטים הבאים: איזה "מודם" יש לך? אם זה של אורכית יש פאטצ´ מיוחד שצריך להריץ ורק כך אפשר להתחבר... אם הווינדוס שלך בעברית יש צורך להכניס את כתובת האי פי ואת הסאבנט מאסק הפוך (אל תשאל למה,יותר מעניין זה איך עלו זה) בקיצור,כמה שיותר פרטים יותר טוב.

philips

New member
הממ...

איני מכיר את ME ותודה לאל שכך...סביר להניח שב ME נמצא מקור הבעייה... במידה ולא.... תתחיל לספק מידע: האם קורה תמיד? האם אי פעם עבד? מה גרם לשינוי מה בדיוק הספקת לעשות עם אנשי בזק? שנדע להוסיף רעיונות אחרי שפרמטת -איך התקנת את החייגן מחדש--- באמצעות WOW?? או ידנית?? ספר בדיוק ופרטי פרטים את התקלה ואנסה לעזור...החשוב ביותר הוא שתספר מה עשית אתה בהתקנה ומה ביקשו ממך לעשות בתמיכה... לגבי ERROR 752... יכול לנבוע מהרבה דברים וקשה בלי מידע לתת השערה נבונה אחת הסיבות יכולה להיות קשורה באיזשהו SCRIPT שרץ..וכו´...

טוב אז (2)

לפני שהתחילה הבעיה החייגן היה כותב: "מוודע שם משתמש וסיסמא" ומתחבר האינטרנט עבד מלפני 4 ימים ב4 ימים האלה לא שיניתי כלום במחשב... אנשי בזק בדקו פינגים בדוס שינו איי י בלוח ברה > רשת לא התקנתי את החייגן של הWOW כי הוא סתם סירבול. אני מתחבר דרך החייגן של ווינדוס מה אפשר לעות בתודה!

אני עדיין לא מצליח .....

אבל הנה כמה תמונות (חרא של איכות כדי שיהיה מתחת ל250) שאולי ימחישו כמה דברים....

antidot

New member
זה רק נדמה לי ?

או שכתובות IP אצלך הפוכות ? IP משמשאל לימין אמור להיות: 10.200.1.1 MASK: 255.0.0.0 אם אני כן טועה והכתובות בסדר (מעניין אז איך אפשר לעבוד עם מערכת הפעלה שאין לך מושג מאיזה כיוון לקרוא), אזי תנסה לעשות את הדבר הבא: Start->Run telnet 10.0.0.138 זה אמור לחבר אותך למודם ADSL אם אתה לא מגיע לשם, אזי הבעיה לא בחייגן אלא בהגדרות רשת. Antid0t

כמו שהתמונה ששלחת נראית...

אז ההגדרות שלך בסדר גמור (בחלנות ME עברית אכן צריך להכניס את כתובות ה IP הפוך) לאחר אתחול של המחשב ושל המודם תנסה להריץ פינג בדוס לכתובת של כרטיס הרשת (10.200.1.1) > אם אתה לא מקבל תגובה > יש כנראה בעיה עם כרטיס הרשת > תבדוק שהוא יושב טוב במקום - שהנוריות מאחוריו דולקות - שהכבל מחובר היטב - אפשרות אחרונה היא להתקין את הדרריברים שלו מחדש

קרה לי משהו דומה

וזאת היתה בעייה שככה פתאום הופיעה לה - אחרי שהעסק עבד יפה מאד כמעט חצי שנה.. אבל כדי לפתור אותה הייתי צריך לשנות כמה הגדרות מתקדמות של Tcp/Ip, שלא ראיתי ב- winMe אלא רק ב- 2000.... (אולי בגלל זה אנשי התמיכה של בזק התייאשו במקרה שלך)

philips

New member
אני חושב שמצאתי משהו..

במקרה בשיטוטי נתקלתי בדבר הבא.. http://www.bezeq.co.il/template/default.asp?maincat=3&catid=92&pageId=1160&parentId=1159 מסופר על באג במילניום שמפריע ל ADSL...שווה בהחלט לבדוק שווה עוד יותר לעבור ל 2000..בלי כל קשר..

תודה!!!!

אנשים תודה על העזרה אבל כמו תמיד בזק אשמים!!! המודם היה דפוק! וסוף סוף באו להחליף אותו! מה שאמרו לי זה לא לשים את המודם על המסך כי יש שם קרינה ממש גבוהה!

הם צודקים במידה מסויימת

אם המסך שלך הוא מסך רגיל - עם שפופרת גדולה מאחור - הוא מכיל מגנט חזק (רובה אלקטרונים) שיכול להשפיע רבות על כל מכשיר אלקטרוני. הכלל הוא לא לקרב רכיבים אלקטרונים למסך עד כמה שאפשר

למעלה