אנשים יש לי בעיונת כנסו.....!!!

נעמהdj21

New member
אנשים יש לי בעיונת כנסו.....!!!

אז ככה : כמעט שנה מאז שהשתחררתי והיום הייתי צריכה את תעודת השחרור שלי לצורך כלשהו... מפה לשם אני מעיינת בה סתם ככה בנוסטלגיה ואז שחור לי בעניים!! אני מגלה כתוב לי שם בדרגה רב"ט!!! למרות שקיבלתי דרגה והכל טוב ויפה.לא מבינה איך לא שמתי לב לעניין עד היום זה , ממש נשגב מבינתי.....בכל אופן למי עליי לפנות? מה אתם ממליצים? ליחידה להכוונת חיילים משוחררים? ישירות למפקדת? מה???? האם עליי להניח לעניין או להפוך עולמות לתקנו???

יוֹאב

New member
מה פתאום להניח לעניין??

תיגשי לקצין העיר שלך, ותסדירו את העניין הזה. ייתכן ויהיה צורך במכתב מהמפקד הישיר שלך, אבל אני לא בטוח. למה בכלל קיבלת את זה רק שנה אחרי? אצלנו הרבה קיבלו את זה כבר בשחרור בבקו"ם. אני קיבלתי את זה אחרי כשלושה שבועות בדואר.

נעמהdj21

New member
קיבלתי אתזה ביום השחרור!!!....

רק שאני והראש המעופף שלי.... שנה שלמה לא טרחתי להביט בנייר הזה קצת יותר טוב . פשוט צילמתי ונתתי לכל מוסד או מקום שזה נדרש כולל מקומות עבודה... אני מתפלאת איך אף אחד לא שאל אותי אתזה עד היום וגם אני לא שמתי לב!!! זה רק לי יכול לקרות.בכל מקרה היום רציתי להחזיר טלפון סלולרי שלקחתי במבצע דאז לחיילים והתבקשתי להציג תעודת שחרור ואז לזוועתי ברגע של נוסטלגיה ליתי ת'עניין.אז אם ככה לפנות לקצין העיר או ליחידה להכוונת חיילים משוחררים? למי???????????

יוֹאב

New member
לקצין העיר

היחידה להכוונת חיילים משוחררים בכלל לא מתעסקת בזה.

naty3

New member
אף אחד לא מסתכל ולאף אחד לא

אכפת מה הדרגה שלך...במעט מאוד מקומות מבקשים את התעודה הנ"ל, לרוב לא תצטרכי אותה. השלישות בבסיס שלך לא עדכנה את זה, אבל תהיי בטוחה שלא יעשו לך בעיות. חזל"ש...

neko

New member
אני התקשרתי לקצין העיר ת"א,

ותוך שבוע הגיע לי בדואר העתק של תעודת השחרור עם תיקונים. מומלץ בחום.

אני לא חושבת שזאת טעות או משהו..

פשוט מתי ששלחו את התעודת שחרור לבסיס (מקווה שהבנתי נכון) שלחו את זה שהיית בדרגת רב"ט ואני יודעת את זה כי הייתי רכזת כוח אדם. אז אין לך מה לדאוג כי זה לא בעיה מסויימת. אם בתעודת שחרור רשום לך שעשית שירות מלא אז אין סיבה לדאגה. מקווה שהבנת ואל תדאגי

חארטה.

אני, מבחינה רשמית, השתחררתי סמל. לא יודע למה - עוד יש לי סימנים מהענקת הדרגות... הייתי לא מזמן במילואים, ושאלתי את קצינת הקישור - היא אמרה שזה ממש לא משנה. אם זה כן משנה - נא לתקן אותי ומהר...

יוֹאב

New member
זה משנה לך במילואים

אני לא זוכר בדיוק למה וכמה, אבל יש הבדל. אולי לגבי פיקודיות או משהו.

יוֹאב

New member
אני חושב שזה פשוט

מסיר ממך אחריות או משהו כזה. מישהו פעם אמר לי שהוא ביקש במיוחד בגלל זה לא לעלות לדרגת סמ"ר

דווקא בשיחה עם המ"פ החדש

הוא אמר לי איזה משהו שהוא ירצה אותי במפל"ג לפי מה שהוא יתרשם... טוב נו, ימים יגידו.

Section

New member
באמת שזה לא משנה

זה ממש אבל ממש לא משנה במילואים. אין שום תעסוקה שיש בה הגבלות של דרגה. חוץ מזה יש אנשים שבאמת השתחררו סמלים בגלל קיצור שירות.

למעלה