אנשים מה קורה?

nimix

New member
אנשים מה קורה? ../images/Emo44.gif

כמה דברים קורים ואף אחד לא אומר כלום.. קודם כל - ג'פרי טוד ?!?!?!?! עכשיו אני מבין למה קוראים לו JT כל הזמן.. באמת עדיף ומה תגידו על השיר שהוא שר לקולין בסוף הפרק היום ? (יום רביעי) אותו שיר שכבר היה שבוע שעבר אם איני טועה כאשר הראו קטעים של JT וקולין ביחד when you say nothing at all זה נראה באמת שזה הוא ששר , לא רע. ומה תגידו על בילי החדש? מן הפח אל הפחת ? ..טוב נו , בכל מקרה לוקח קצת זמן עד שמתרגלים לדמות חדשה הוא נראה די מוכר , שיחק באופרת סבון אחרת?

../images/Emo2.gif אבוי לי!

יש בילי חדש??? הו, אני כל כך לא מעודכנת
לפחות שמרו על הקו הבלונדיני? ראיתי אבל את העקיצה ששרון הכניסה לניקי: "מדברת האישה שלא עשתה אף טעות אחת בחייה" או משהו כזה, ועיניה הפעורות של ניקי... משעשע בהחלט

Jolleen

New member
שלום לכולם! ../images/Emo9.gif

וואו, כמה זמן לא ביקרתי פה!
מה שלומכם??
הממ, בקשר לבילי- ממש לא עושה לי את זה.. אין כמו בילי הקודם עם מאק החדשה אני מסתדרת, אולי אפילו יותר טוב מאיך שהסתדרתי עם הקודמת! אני בצבא עכשיו אז אני משלימה את הפרקים בימי שישי ולא תמיד יוצא לי לצערי אבל השלמתי בשבועיים האחרונים והסצינות של ג'ייטי+קולין פשוט הורגות אותי! איזה שחקנים מצויינים, איזה סצינות יפות! אני יודעת כל מה שיקרה בפרקים הבאים איתם אבל זה לא מזיז לי.. אני רק רוצה לראות את הפרקים האלה שוב ושוב... :) מעצבן אותי מה שקורה לשרון וניקולס.. הם פשוט הרסו לי את ה"זוג המושלם" של הסדרה
עכשיו אחרי הפרק של אתמול ניקולס נראה גבר אדיש ומגעיל ושרון נראית חולת מין..... ולסיום תמונה מהסצינה המרגשת כשג'ייטי שר לקולין When you say nothing at all ...

nimix

New member
ברוכה השבה ../images/Emo24.gif

אוף זה פעם שניה שאני כותב את אותה הודעה ! צריכים אותך פה , קצת חלש כאן לאחרונה וחבל גם אני אוהב את הקטעים של ג'יי טי וקולין ( חמודונת) יש משהו בזה בכולם נגדם אז הקהל בבית דווקא רוצה אותם ביחד , נכון? :) ולכשתשתחררי ( מילה ארוכה...) מהצבא - נעשה מפגש פורום, מה אתם אומרים חייברלך? Way over due... ותזכירי לי איך קוראים לך? שבת שלום!

nimix

New member
מצא את ההבדלים Jolleen = colleen?

יש משהו שאת רוצה לספר? אולי את קולין בעצם? המ....

Jolleen

New member
טוב, יש לי וידוי

אני היא קולין קרלטון!
טוב, נו... סתם עבדתי עליכם............ אני אסביר: Jolleen= JT+Colleen שילוב של שני השמות...

Jolleen

New member
תודה רבה../images/Emo24.gif

בסדר, אני אשתדל להכנס לכאן יותר ולכתוב יותר! יש עוד הרבה זמן עד שאני אשתחרר מצה"ל... בינתיים יש לי פז"מ של שמונה חודשים, ואני עוד מתכננת לחתום קבע (בעזרת השם) שמי הוא נעמה :) ושמך?

למעלה