אנשים פליז תעזרו לי.........

אנשים פליז תעזרו לי.........

אוקי אז ככה אני ממש צריכה שמישהו יעזור לי... אני מתה על אדם הירש ומחר יש לי יום הולדת 15... אני חייבת פרטים עליו כי אני מתה שלפחות יגיד לי מזל טוב.. ולדבר איתו.. אז אם מישהו יודע את הפרט הכי קטן עליו.. תגידו בקשה.. בשביל היום הולדת שלי חחחחחח פליזזזזזזזזזז אני חולה עליו....

הדרוש13

New member
../images/Emo23.gifפרטים על אדמוש!!../images/Emo23.gif

קודם כל מזל טוב!! טוב אז הוא בן 16.5 והוא בכתה י'! הוא גר בירושלים ו...הוא אוהב את בית''ר אם זה מעניין אותך! חחח הוא מזל שור, ה- 27.4 והוא נשמה טהורההההההההההה חתיך שווה, מווושלם (ידעת את זה כבר לא?! חחח) ו.יש לי את האייסי שלו אבל הוא עדין לא היתחבר! בכל מיקרה אני לא יכולה לתת לך...לצערי! כי מי שנתן לי ביקש ממש שאני לא ייתן את המספר אז.מיצטערת---לא יכולה! שלך, הדרו'ש!

../images/Emo10.gifהדרוש...

דבר ראשון... תודה נשמה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 אוקי תקשיבי זה ממש חשוב לי אני מתה עליו ואני רוצה יום הולדת מתוק.... אז פליזזזזזזזזזזזזזזזז אולי יש לך את הטלפון שלו???? כי אני פשוט מתה עליו לפחות את האיסי תתני לי פליז.. מה את לא רוצה שיהיה לי יום הולדת 15 מתוק????

הדרוש13

New member
ליעלושלוש!

נשמה.אני מתה שיהיה לך יומולדת 15 מתוק!~! אבל אני לא יכולה...שלחתי לך מסר!! ואין לי את הטלפון שלו! סוריייי

יש לי תמספר שלו

אבל אני לא יכולה לתת כי הוא ביקש שלא ניתן כי הוא שונא שמביאים את המספר שלו בלי שהוע בעצמו נותן חוץ מזה הוא בכיתה י"א ולא בי' והוא ממש ממש חמוד הוא מבלה הרבה בצוללת הצהובה בירושלים

הדרוש13

New member
חברה שלי דיברה איתו והוא אמר..

שהוא ב-י' אז כניראה מישהו משקר...חחח או שלי או שלך! אוף...איך נדעע

מ י ק י4

New member
אדם אמר לי שהוא בי"א

אבל אפשר לשלוח לו מסר ולבדוק... היא דיברה איתו בטלפון או מה?

הדרוש13

New member
../images/Emo24.gifלמיקי 4!

חברה שלי דיברה איתו באייסיקיו! ואני רוצה לשלוח לו מסר אבל אני לא מוצאת את הכינוי שלו.אם תוכלי להביא לי את הכינוי שלו בפורום כדיי לשלוח לי אני ממש יישמח! תודה

מ י ק י4

New member
אז ככה...

תכנסי למקום של שליחת מסרים, ותכתבי "אדם הירש" (בלי הגרשיים) ואז תכתבי את ההודעה

ט ו פ י 2

New member
תסתכלו באירוח שלו באתר ושם הוא..

אמר בעצמו שהוא בן 17. 17 זאת אומרת כיתה י'א!

shusha13

New member
ליעלושלוש

קודם כל הרבה הרבה הרבה מזל טובבבב שכל חלומותייך יתגשמו וכל שאר הנאומים השווה הזה לומר בבואייר עם חברה שלי.. חח(פנימייה בירושליים) איזה שווה הוא ה'

../images/Emo15.gif

טוב זה פרט קטן ואומלל אבל בכול זאת... פרט מצאתי אתר של אדם... adamhirsh.tipo.co.il שווה להיכנס...

למעלה