אנשים ראגיי עם סימפול של זוהר ארגוב פשוט שיר

MJamaicaM

New member
אנשים ראגיי עם סימפול של זוהר ארגוב פשוט שיר

כנסו למייספייס של סאבו וקוטי יש שם את do you remember שיר ענק עם סימפול של זוהר ארגוב שיר חובה אתם תמותו על זה big up myspace.com/sabbokuti

Carcass

New member
אחלה צ'ון..

אבל לא חדש,הושמע הרבה פעמים בדאנסים.. ני זוכר שמעתי את זה בסלואו משה לפני איזה שנתיים ..

MJamaicaM

New member
הם אמרו שהם הקליטו את זה ב2004

אבל לא יצא לי לשמוע את זה עדיין רק אתמול בעסק שחור השמיעו את זה ועוד פעמיים! אז ככה שבשבילי זה חדש ומה זה משנה העיקר שזה שיר לפנים!

S t o l a

New member
פייי כמה שנים שאני מחפש את זה...

שמעתי את זה פעם אחת בחיים לפני באמת איזה שנתיים... חורף שעבר שעבר.. בסלואו משה זה ענקקקקקקק !! אפילו שאלתי על זה פה בפורום פעם אחת... יש אפשרות להוריד את זה איך שהוא??

K C

New member
מצטרף לבקשתך

כול ביצוע של שירי המלך יתקבל

Nechi Nech

New member
do you remember where you commin from

פשוט טיון ענק, אין מילים.. כל כך התלהבתי מהדבר הזה..!@

נדב88

New member
בצאלים שמעתי חידוש לשיר של זוהר

יום יום אני תולש מהלוח דף, כלומר את הטיון המקורי של המלך, אבל בגרסת סקא ענקית של לוס קפרוס... למשהו יש לעלות או לשלוח לי? שיר פשוט גדול!

xXx Shiraz xXx

New member
אני לא מבינה מה הFUSS

שיר חעמוד.. לא להיט לא מתקרב לקרסוליים של השיר המקורי (שנקרא "נכון להיום" ולא "יום יום" כמו שכולם נותנים לחשוב)...

באמת שיר יפה

לא נפלתי מהביצוע בוא נגיד. הרידים עצמו יציאה פסיכית! יש כוח! ממליץ אם אנחנו בענייני כבוד לזוהר על גרסת הסקא ליום יום של לוס כפרוס. יציאת השנה מבחינתי!!!

Ras Or

New member
סאבו וקוטי ממש אחלה של מפיקים

אין הם פשוט מצויינים ראס.

DuBsYs

New member
Zvuloon in a Yemenite Style

אם כבר ביצועי רגאיי למוסיקה תיימנית, קבלו את אהבת הדעסה (במקור אהבת הדסה), עיבוד חדש שלנו לשיר חתונה יהודי-תיימני שנכתב לפני כ350 שנה ע"י גדול המשוררים של יהדות תימן, אבא שלום שבזי. in a roots & culture style השיר הראשון במייספייס תהנו

noa08128

New member
יאווו :))../images/Emo99.gif

כל פעם מחדש אני מחמיאה לכם על הרגאיי התימיני :) עשיתם לי את היום.. מתה עליכם ::) מתי יש הופעה ?(בלי הגבלת גיל מטורפת)

DuBsYs

New member
היי נועה, מה המצב?

ההופעה הבאה ב4.8 בליין רגאיי בפארק הירקון, הפעם בלי הגבלת גיל בכלל!!!

noa08128

New member
יאוו זה יוצא יום שבת?

אני מקווה שאני אצליח להתארגן על אוטו :)

K C

New member
איזה סלסולים.. למדתם אצל המורי? ../images/Emo13.gif

מישהו צריך לעשות איזה קומבינשיין עם ציון גולן, דקלון ושות'.. תמנית ורגאיי זה שילוב מנצח!

למעלה