אנשים שאסור שיודחו - מי אתם חושבים?

Ping Poong

New member
אנשים שאסור שיודחו - מי אתם חושבים?

שי בטח עיצבן פה את כולם, ואתם מתים שהוא יעוף.. אבל תחשבו על זה, ששי מביא אקשן.. כי הוא בנאדם מעצבן כזה, ואנשים יריבו איתו בהמשך!!! זה טוב לנו, זה טוב לנו שהוא יישאר!! הוא יביא אקשן. מיקי- חייבת להישאר! היא מתוקה, והיא משחקת את המשחק! והיא גם מתעצבנת שם על אנשים.. וזה טוב לנו, זה טוב. צבר- חתיך ולא מועיל. אפשרי שיישאר כרגע. ג'ני- משעממת. שתעוף. ערן- אסור שיודח.. אנחנו רוצים סקס. ונסה- חמודה, מתעצבנת קצת על אנשים.. צריכים אותה בינתיים. בוריס- חבל שהחזירו אותו. הוא כ"כ מיותר. כ"כ. שפרה- נחמדה, רכלנית, מצחיקה. אפשרי שתשאר כרגע. יוסי- מביא אקשן!!! חייב להישאר!!! רנין- סתם לא מועילה. שתעוף בקרוב. אשר- להעיף אותו ודחוף! עלק דתי. צבוע. משעמם ולא מועיל. נעמה- חמודה. מתעצבנת קצת מעינב ומעוד כמה דברים. בינתיים שתשאר. איתי- כי אולי הוא יביא לנו את הסקס. אז שיישאר. קרן- נחש, חרמנית אש, מעצבנת שם כמה אנשים - מעולה. שתשאר. ליאון- איזו שאלה? ליאון הוא הכוכב של התוכנית!! עינב- כי מי ינקה את הבית? חח.. אבל חייבת להישאר, בקרוב היא תתפוצץ שם על שי ועל עוד כמה. והיא מצחיקה.

stav1991

New member
מסכימה

מסכימה עם שי כי הוא אומנם מעצבן אבל מביא אקשן אתם לא אוהבים אותו אל תצביעו לו בגמר אבל בנתיים הוא חייבלהישאר שיהיה יותר מעניין

יניבל1

New member
אסור להדיח את שי

לא הכי מת עליו, אבל איך שחושבים על זה הוא מכניס אקשן לשיחות , בלעדיו נשאר עם שיחות בנות של ג'ני ורנין , זה מה שאתה רוצים שיהיה 3 חודשים?

shiranosh 17

New member
אממ אבל הבעיה היא

שאנשים בבית יבחרו במי שהם יותר אוהבים ולמשל שי כבר נראה לי רוב האנשים לא יכולים לסבול אותו כי הוא כ"כ מעצבן,אבל זה נכון שאם הוא ישאר זה יותר טוב כי ככה יהיו יותר ריבים זה בטוח :) וגם ערן שחי בסרט גם הוא בתכלס יכול ליצור עניין.. אם יהיה משו בינו לבין קרן או שפרה .. ואיתי שמסתכל על כולן חחח ומיקי שמחייכת וצבועה לכולםם ובתכלס באה רק כדי לשחק תמשחק ולזכות אבל כל מי שציינתי זה אנשים שאני לא יכולה לסבול! אבל זה טוב שהם שם כי הם יגרמו לסכסוכים ויש את האנשים שאני אוהבת ואני בטוחה שישארו עוד הרבה לאון-לדעתי הוא יזכה,הוא כזה מקסים.. יוסי-כי הוא מצחיק בטירוף ובין היחידים שמבינים שזה משחק וזה לא תוכנית למציאת חברים לחיים חח עינב-כי היא ממש חמודה וגם אני מתה שהיא תצא על שי המעצבן הזה כבר. רנין-היא מתוקה וחכמה ויש את אלו שאני לא מבינה למה בכלל הכניסו אותם לתכנית וזה בוריס ,צבר,וג'ני המשעממים מוות!!!! ויש את נעמה ושפרה שלא ממש מעניינות אותי כרגע אבל גם לא מעצבנות אותו וגם אשר דיי נייטרלי

Jovencita linda

New member
לדעתי

אסור להדיח בראש ובראשונה את לאון-אין עליו הכוכב בכבודו ובעצמו מצחיק ברמות על ועוד מלא מחמאות עינב-כי היא חמודה ומצחיקה ואני מתה כבר שתירד כסח על שי הזה יוסי-בהתחלה רציתי שהוא יעוף אבל אני חוזרת בי אז שישאר עוד הרבה..... *קוראים לו לאון לא ליאון* אלה הפייבורטים שלי

ספיר 24

New member
לפי דעתי

לא ימהרו להעיף את אשר כי בסך הכל הוא דואג לאוכל וברור שלא ימהרו להעיף מישו שמאכיל אותם. לגבי שי יש בו אקשן בטירוף עם לא הוא הם היו קונים רק סיגריות. יוסי סתם למלמ לא מועיל לא מזיק. כנל עינב. לאון אני חולה עליו הוא מצחיק אני אוהבת ליראות אותו. ונסה אני אוהבת תמיבטא שלה חמודה דואגת לכולם וניראה שכולם אוהבים אותה. מיקי די צבועה. לגבי השאר לא יודעת לא תורמים המון חוץ מנעמה שהיא גם מבינה בבישול.

BeN ShaDe

New member
../images/Emo45.gif זה לא כמו המדינות האחרות שבהן

יש "האח הגדול". פה אנחנו מדינה קטנה וכל אחד פתאום יכול להתקל באשת X ברחוב ולהביך אותה בעניין הסקס.

למעלה