אנשים

הדרומית

New member
אנשים../images/Emo80.gif

לא מספיק רק לאחל לפורום הנפלא הזה מזל טוב על פתיחתו (הלא רישמית). בואו נרים אותו לאוויר. המון זמן רצינו פורום כזה. אז קדימה. תתחילו לשרשר לכאן פרטים על עצמכם: שם: מישל גיל: 18 מקום מגורים: באר שבע וכ'ו... תרשמו כל מה שבא לכם על עצמכם
קדימה.

אנשובי

New member
שלי ../images/Emo8.gif

השם שלי זה מאיר ואני בן 15 אני גר ב.... אזור המרכז.... אממ חסוי
ושיהיה לך בהצלחה בניהול הפורום הזה

הדרומית

New member
אני לא מנהלת את הפורום../images/Emo80.gif

אני מעוניינת, מאוד. אבל אין לי מושג מי הולך לנהל אותו.

הדרומית

New member
אנשובי...../images/Emo80.gif

באמת שאני לא יודעת את כל הפרטים הקטנים. אני עוד לא קרובה ללהיות מנהלת. בסה"כ ניסיתי לדבר עם הנהלת הפורומים, לא נראה לי שמשהו מתקדם, ואם כן... בטח שלא לטובתי.

דRדכוסי

New member
../images/Emo9.gif

שם: אור גיל: אמ... עוד 4 חודשים וקצת בן 14
מקום מגורים: ראו פורום 670 לרשום עוד? אתם מוזמנים להתסכל בשרשורי הכרות אחרים שלי (חפשו לבד!) וגם באתר שלי (ראו חתימה) יש דף עם פרטים עלי למה אני פה? סתם... כי בנתיים זה הפורום האחרון שנפתח בפרדס אני לא הולך להתנחל פה

La Gamba

New member
אני?!

אני רק נווד תועה בפרדס, שמתנחל לו כתגובה להודעות ראושניות ומיותמות תגובה על מנת שהודעותו תהיה יחסית קרוב לשרשור. (דילמה, להשאיר רק את החתימה, או לכתוב משהו?) טוב, אני רק אוסיף שאני בן 15, ואני וחברה שלי נוטים לעצבן את רוב הכיתה שלנו והחברים שלנו ביחד, בעיקר כי יש דברים שהם היו מעדיפים שנעשה בפרטיות, ולא באמצע הכיתה/שיעור

נו טוב ../images/Emo4.gif גם אני אכתוב פרטים..

שם: רעות גיל: 17 וחצי מקום מגורים: עפולה (עילית) אמממ ואני ממש ממש מבואסת ועצבנית!!!
וזהו!

הדרומית

New member
אל תתבאסי יפה שלי../images/Emo80.gif

יהיה בסדר. מילה שלי
יאללה אנשים, תמשיכו בשירשור ההיכרות..

yellow cheese

New member
אני ../images/Emo124.gif

(הרמקול זה בגלל שכשאני במקום מסויים, אסור שיהיה שקט
) שם: שירלי
כיתה: י"א גיל: 17 וחצי
מקום מגורים: באר שבע מספר אייסיקיו: 126582741 וזהו
מיכל, רעות, **מחזיקה לכן אצבעות**

הדרומית

New member
אז מה?../images/Emo80.gif

זה לא פורום של "סקס בלבד". זה פורום של כל הלבטים, ההתנסויות בסקס. גם מי שעדיין בתול יכול למצוא פה את המקום שלו

למעלה