אנשים

אנשים

אתם מרגישים את הפרפרים בבטן? עוד 35 דקות פרק חדש ורענן של הכי גאים שיש (אוף איזה שם תקעו לסידרה)... ועזבו 35 דקות לסידרה... 35 דקות לג´-ס-ט-י-ן. גררררררר... אני בינתיים בצ´אט מר מומינ´לה

יווווווו

הסצנת סקס בין ג´סטין לבריאן השאירה לי חיוך כל כך רחב... אבל הפרידה קצת הקטינה אותו... אבל עדיין.... ג´סטין = גררר!!! ואמט היה באמת חמוד בפרק הזה. שמתם לב שכל פעם שבריאן ומייקל מעשנים שמים יחד הם מתנשקים? וחוץ מזה, לפי דעתי בריאן ומייקל צריכים להיות קצת יותר יחד, וג´סטין צריך לצאת לעולם הרחב ולמצוא הרבהההההההה סטוצים... רצוי מהבית ספר שלו (כמו המקרה עם השחקן פוטבול... גררר). סך הכל פרק טוב במיוחד, ביחוד הסצנה של הבראנץ´.. בימוי ממש טוב! מר מומינ´לה

MARMELAD

New member
בריאן, יא אפס.. (מכתב אישי)

מה אתה רוצה מהחיים של מייקל המסכן? אוחחחח אתה גורם לי לבחילה. כל החיים אתה מנצל את ההערצה שהמסכן הזה מרגיש אליך משום מה. ועד שסופסוף טוב לו בחיים... ואתה קצת מבועס כי הילד מחמד שלך ברח לך לניו יורק עם הכרטיס אשראי שלך אז למה לא? תדחוף למייקל נשיקה, תבלגן לו עוד קצת את החיים.. הרי ממך, זוגיות לא תצא לו, זה מה שבטוח. אבל עד שיש לוסיכוי.. אתה בא והורס. תתבייש.

בריאן לא אפס, סתם אטום לחלוטין

עוד כמה שנים הוא יצטער על זה שהוא לא היה עם מייקל. ולפי מה שאני יודע, עד סוף העונה לפחות מייקל ובריאן לא יהיו יחד. ואני בצ´אט. וג´סטין = גרר. מר מומין

MARMELAD

New member
ג´סטין - ילד

אבל ממזר! ואני לא יהיה בצ´ט היום כי אני יוצא לDISH!!! סופסוף גם אני יוצא לבלות.... או לפחות לשתות
... תהנו בכל מקרה... ואני כבר אגיע בסוף ה
.. בינתיים נא להתייחס לפרויקטים! MARMELAD

MARMELAD

New member
איך עובר הזמן כשנהנים....

הייתי ב DISH, היה חמוד. אח"כ עברנו לקפה/מסעדה, שתי כניסות ימינה. מקום מופלא ששקוראים לו הקן. המקום מלא בלסביות מקסימות, אוכל טעים, שירות מחויך, מחירים נמוכים, אווירה - סוף הדרך... לרוץ.

מתישהו אתה ח-י-י-ב לקחת את כולנו

ויותר חשוב, אותי לסיור בכל מקומות הבילוי השווים בתל אביב. הייתי לוקח אותך למקומות הבילוי הטובים כאן, אבל זה מסתכם ומקלט. אכן, עצוב עצוב. אשכרה, בדף ה-50 עושים מפגשון! מי בא?
מר מומין שראה את פייט קלאב ב6 בבוקר ומרגיש הרבה יותר טוב, כי זה סרט נפלא (ולא רק בגלל הבטן של בראד פיט... גררר)

MARMELAD

New member
WIIL DO

אמנם יש הגבלה של 11 עמודים לפורום ואח"כ העמודים הישנים נכנסים לארכיון אבל מפגש בהחלט נעשה... אבל יש עוד זמן.

טוב נדפקת... היה פרק טוב

ג´סטין עשה את בריאן שמייח (גם אותי הוא עשה שמייח למען האמת). הילד הזה ג-מ-י-ש.

../images/Emo7.gif אוף...ג´סטין...יש שידור חוזר ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ג´אסטין...גרר...גרר...

למעלה