אנשי הלילה או אנשי הבוקר

שוKולד

New member
אנשי הלילה או אנשי הבוקר

לו העולם היה בנוי "לפי בקשתך" היום היה מתחיל ב 7:00 בבוקר או 12:00 בצהריים או אולי ב20:00 ? שמתם לב שכל אחד מאיתנו פועל על פי שעון ביולוגי משלו. בכל פעם שיש לי חופש, לעשות כרצוני (ואני לא בטיפול הומאופתי ש"מסדר" לי את השעון הביולוגי לשעות בוקר) אני מתחילה למשוך את השעות לשעות הלילה. האידאלי מבחינתי הוא ללכת לישון ב6 בבוקר ולקום בסביבות 2-3. הבעיה היא שאם אני צריכה חנויות וכו' זה לא משאיר לי הרבה זמן, כי העולם לא חושב כמוני. יש משהו בלילה שמאד מרגיע אותי. אני אוהבת שיחות לילה, ללמוד בלילה, לקרוא בלילה ולגלוש בלילה. הכל שקט יותר. אין רעשים סביבתיים, הצלצול של הבי"ס ליידי לא עובד וכמעט אף אזעקה לא פועלת. אין אנשים. פשוט שקט. בכלל שמתי לב, שאנשים יותר פתוחים בלילה. יותר קשובים, יותר עמוקים. לאלה מכם שמכירים מעט אצ עולם הצאטים, אנשי הבוקר והלילה שונים לחלוטין. שיחות הבוקר והלילה שונות. בלילה אפשר להגיע לשיחות אישיות יותר. מאז שהייתי ילדה אהבתי את הלילות שבהם הייתי ישנה אצל חברים או הם אצלי, והיינו מדברים כל הלילה. אז צצות לי התובנות הטובות ביותר (אלה שמגיעות למנטה בשעת ניקיון הבית). ובכלל, מתי מגיעות לכם תובנות ? בזמן פעולה מנוטונית כמו ניקיון ? בזמן כתיבה או בשיחות נפש עם חברים ? אתם יכולים לשבת עם עצמכם ולהגיע לתובנות ? או כמוני זקוקים לשיחה כדי לחדד ולהבהיר לעצמכם בדיוק למה אתם מתכוונים ?

בכל שעות היום...

אישית אם הייתה לי אופציה לעבוד רק בשעות הלילה הייתה שמחה לעבוד מאחת עשרה בלילה עד הבוקר, פשוט מהסיבה שקשה לי להירדם ביום וזה חוסך לי את הזמן. אני מעדיפה לעשות הכל בשעות הלילה, ולרוב לפנות בוקר. אם אני חייבת אני מעדיפה לקום בארבע ולא בתשע. אם זה אפשרי, אני מעדיפה בכלל לא ללכת לישון...

אין כמו הלילה

קודם כל שלום לכולם מכשהייתי קטן תמיד הייתי הולך לישון בשעות הקטנות של הלילה אני לא מסוגל לישון בלילה נכון לעכשיו התפטרתי מהעבודה אבל אני עובד כבר שלוש שנים משמרת לילה

המשך +

(בטעות כתבתי על הניק של מישהו אחר) בהתחלה עבדתי יותר משנה וחצי רק משמרות לילה רק לאחר מכן התחלתי לעבוד ON AND OFF לילה אין כמו אנשי הלילה עבדתי גם ביום וגם בלילה קודם כל תמיד יש הרגשה מיוחדת כזאת של אנחנו לבד כול השאר ישנים יש דיבור שונה בדרך כלל כולם יותר רגועים לא ממהרים אנשים קבועים שבאים כל לילה אין כמו אנשי הלילה

הגרה182

New member
אני..

אני צריכה את הלילה... הכל יותר מחודד.. הקולות הרבה יותר ברורים, המחשבות, הלבד של *אני ערה וכולם ישנים!*.. חוץ מזה שאח"כ יש את הזריחה, וזה הכי שווה להיות ערים כל הלילה ולראות את הזריחה.. אבל זה בטח כבר לא יראה כ"כ מיוחד אם זה יהפוך לחלק מהשגרה..

princess black

New member
היי

זו פעם ראשונה שאני כותבת בפורום הזה בחודשים האחרונים אני לא נרדמת לפני 5 וחצי אפילו אם אני רוצה. זה נחמד אבל הייתי מעדיפה שזו תהייה בחירה שלי לא להרדם . והתובנות שלי באות בד"כ כשאני בבית יותר מיומיים רצוף ואני מתחילה להרגיש קצת משוגעת. למרות שבפעם האחרונה שהבנתי משהו זה היה אחרי הופעה בבארבי. לא יודעת מה הקשר

בוקר טוב לכל אנשי הלילה

הנה עוד פעם מתחילים יום חדש של לילה זה ממש לא משנה אם אני רוצה או לא רוצה ללכת לישון אין שום סיכוי שאני יוכל להירדם בשעה נורמלית וכך מעבירים עוד לילה לבן

nutmeg

New member
טוב, נו

מישהו צריך לבוא לאזן כאן. אני מאנשי הבוקר. פותחת עין ראשונה ב- 4:30 ומסתכלת על השעון. ב- 5:00 אני כבר ערה לגמרי וצועדת להכין לי כוס קפה ענקית וללכת למחשב לראות מי כתב בפורומים כשישנתי. פעם הייתי מרותקת לבית בגלל בעיה אורטופדית. החלטתי לנסות לראות מהו השעון הביולוגי שלי ובאמת אחרי יומיים ראיתי שאני צריכה ללכת לישון ב-10:00 או 11:00 ולקום ב- 5:00. עכשיו למשל - סיימתי את הקפה, עניתי לכולם, והגיע הזמן למקלחת. יומטוב לכם!

שוKולד

New member
אמא'לה לקום בחמש... ../images/Emo5.gif

אני מכירה את חמש רק אם זה מהצד של הלילה (אלא אם יש לי טיסה כמובן ואז אני מוכנה לקום בכל שעה
)

princess black

New member
חחחח... ../images/Emo6.gif

עוד שבועיים אני מתגייסת..נראה לי שאני אתחיל להכיר את חמש מהצד השני

אוי, רק כשלמדתי בפנימיה הייתי חייבת

לקום בכל יום חמישי אחת לשבועיים בחמש וזה היה סיוט. מאז עברו הרבה מים אצלי בברז והתחלתי לקום מדי פעם בחמש רק כדי לראות זריחה או להתחיל את הבוקר עם ריצה קלה בהצלחה בגיוס!

למעלה