אנשי מקצוע - המלצות:

אליה1

New member
אנשי מקצוע - המלצות:

לאחר שיחה עם שרי ומאחר שיש פה חדשים שקצת הולכים לאיבוד,
נבקש מכל בעלי הותק לעדכן לנו רשימת המלצות נחמדה.

להלן רשימתי:
מנתח: ד״ר סובחי הנהדר, שדי פופולרי בקרבנו.
פסיכולוג: אופיר תשובה. מתמחה בהפרעות אכילה. מקבל בקליניקות פרטיות בזכרון יעקב ובתל אביב.
כמו כן עובד עם אסותא. ממליצה עליו בחום. סבלני, מאוד קשוב ובעיקר מבין את נפש השמנים .
בסוף בעזרתו ייצא ממני משהו

דיאטניות: ד״ר שרון מאור מקסימה ובריאטרית. מקבלת דרך הכללית באיזור תל אביב.
ענת ארבל - לא בריאטרית, אבל ידידותית מאוד מאוד למנותחים. היא מקבלת בכללית באיזור רמת גן, בשעות הבוקר והצהרים. היא מקבלת בעוד איזור, נדמה לי שבאלעד, אבל לגבי זה לא בטוחה.
קבוצת תמיכה - שרי כמובן. מלכה!!!

בהצלחה לכולם.

מנתח דר שמעונוב מרדכי-עובד בוולפסון וגם באסותא
דיאטנית סיגל סופר-מאוחדת-בריאטרית-נחמדת וידידותית למשתמש
פסיכו -לא מקבל כבר חברים חדשים-הוא מכיר אותי משנת 94 מאז שהיתי צריכה אישור לניתוח טבעת-ומאז אני אצלו לפרקים-מאז הניתוח הולכת בכל חודש.
מאמנת אישית לספורט ב9 חודשים הראשונים
מכוןJOY כושר

לא מחתברת לכל קבוצות התמיכה

ליבי3617

New member
האמת זו שאלה שמתקילה אותי

אני בקשר עם לא מעט אנשי מקצוע אז מה עושים?

טוב,
כירורגים: ד"ר רזיאל שניתחה אותי (והיא זהב. פשוט ככה). פרופסור רובין, ד"ר גוייטין, ד"ר פייגין, ד"ר סקרן, ד"ר שמעונוב, ד"ר סובחי, פרופסור שכטר, ד"ר מחאג'נה (טוב הבנתם שהרשימה ארוכה. אז פשוט תשאלו על הכירורג שלכם ואם אני מכירה אותו אני כבר אגיד...
)
פסיכולוגים: אופיר תשובה, אריאלה בר דוד ואביטל רעם.
דיאטניות: יש ה-מ-ו-ן. יש רשימה שלמה. המנהלות של הפורום הבריאטרי הן (אם אני זוכרת נכון) נעמה כפרי, חיה שוויגר, רונית ציוני, הילה כהן שעם שלוש הראשונות אני בקשר רציף. מעבר לזה יש עוד הרבה דיאטניות מעולות שמקבלות דרך הקופות אז תשאלו ואשמח לעזור.

ועוד המלצה

מוסיף המלצה על הדיאטנית הבריאטרית שלי,
שלדעתי הכוח שלה הוא בעבודה על "אכילה רגשית". אותי היא קידמה.
שמה אורלי גלילי, והיא עובדת עם הכללית בראשון לציון (= מפגשים חינם), או באופן פרטי ברחובות.

ליבי3617

New member
איזו קופה?

אם בכללית יש את מרפאת דגני בחדרה. יש לא מעט דיאטניות שם.

גברת ע

New member
המלצות שלי:

מנתחים: פרופסור שכטר ודר שמעונוב בוולפסון ואסותא
דיאטנית : טליה בריף מכללית וענבר ויטנברג עובדת עם דר ספייביק בביח קפלן, מקבלת גם פרטי אני חושבת וגם דרך כללית
בנוסף מפעילה קבוצות תמיכה למנותחים בריאטריים, קבוצה אינפורמטיבית ושעוזרת להתמודד עם השינויים שלנו בתזונה ובראש.
מומלץ מאוד

למעלה