אסטראל ולכולם שבוע טוב...רציתי....

מסטיקה

New member
אסטראל ולכולם שבוע טוב...רציתי....

לדעת בתור מי שמאד מתעניין בטריידים שאתה עושה ונראים לי עד עכשיו בדרך כלל מוצלחים מאד האם אולי תוכל להגיד לנו האם אתה יודע מה האחוז בממוצע (בערך) מסך הטריידים שעשית (לאחרונה לא כשלונות של ההתחלה...) עד היום שגם הפסדת? והאם ישנם טריידים שבזמן שאתה קונה אתה חושב שיש למניות המסויימות סיכוי יותר גדול מטריידים אחרים שאתה עושה? ואיך אוכל לדעת מתי אתה חושב שלטרייד מסויים יש יותר סיכוי מטרייד אחר במצב שאולי ארצה גם לקנות את המניות גם? לפחות עד שאלמד את הנושא של ניתוח טכני לעומק בעצמי... ובאופן כללי אם יש לך הערות או טיפים מסויימים שיוכלו לעזור לי בביצוע הטריידים האלה? (כמובן שאני לא מתייחס לטריידים שאתה עושה כהמלצה או הבטחה שהטרייד יצליח ואני לוקח בחשבון ובאחריותי המלאה עם הוא/ם ייכשל/ו..) תודה רבה מראש... דניאל.

מסטיקה

New member
ועוד דבר בתור מי שלא עובד בשבת....

שמתחיל בארץ כמעט בתחילת יום המסחר בארה"ב עד כמה זה יכול להפריע לי לבצע טריידים כאלה? ואולי סיבה שלא כדאי להכנס לזה בכלל בגלל זה??

WGFFlame

New member
הי דניאל שבוע טוב

אסטרל צרף קובץ אקסל כמה פעמים להודעות קניה/מכירה יש אחד כזה בתחתית העמוד הזה. בקובץ יש את הנתונים ששאלת אליהם. בקשר לשמירת שבת תצטרך למצוא דרך לסדר שזה לא יפריע לך למשל ע"י מכירת כל ההחזקות לפני השבת, שזה לא משהו חריג (day traders מוכרים הכל בסוף כל יום)

מסטיקה

New member
WGF THANKS MATE.... אבל...

תשים לב ש בטבלה של אסטראל מופיע שאת רוב המכירות שלו הוא עושה רק כעבור כמה ימים ואולי אפילו כמה שבועות.... אולי כדאי לי להצטרף רק לטריידים מסויימים שמתחילים בתחילת השבוע שהסיכוי שלהם להמכר עד סוף השבוע יותר גדול?? למרות שעד היום כבר הסתדרתי עם הבעיה הזו וקניתי כבר מניות לטווח קצר בארה"ב ובדרך כלל השינוי במניה לא היה מאד משמעותי דווקא בשבת (אבל בכל זאת זה הימור מסויים שלקחתי..) אבל בכל זאת נראה לי שהטריידים של אסטראל הם הרבה יותר אך ורק לטוח הקצר ובכמות הרבה יותר גדולה ממה שאני ביצעתי עד היום... אז זאת יכולה להיות קצת בעיה....

astral travel

New member
היי מסטיקה

כמו שאמרתי - לא כדאי ללכת בליינד על ההצעות האלו לטריידים. אתה אומר שאתה לא מתמצא בניתוח טכני מספיק - וזו כבר סיבה להימנע מלקחת ת'טריידים. כל דבר שנכנסים אליו צריך להבין לפני שנוגעים בו, אחרת לא נוגעים. סטטיסטיקה הוספתי בתחתית העמוד, והרווח והפסד נלקחים לפי 10,000$ לטרייד. כמובן שיש מניות שאני מעריך שהפוטנציאל שלהן הוא יותר גבוהה ובמציאות האופן שבו אני מנהל את התיקים הוא שונה מאשר איך שהטריידינג לוג מוצג (סכום קבוע לכל עסקה, קניה ומכירה של כל הפוזיצייה בשתי נקודות), במציאות שמתי סכום גדול יותר על PQUE מאשר על טריידים אחרים כי ראיתי בה פוטנציאל טוב, במציאות גם השארתי עליה 40% מהפוזיצייה לטרנד, מיכיוון שתיקים של אנשים אחרים בנוייים בצורה אחרת מאלה שלי, איני יכול להגיד - תמכרו חלק מזאתי, תעבירו לזאתי, תקנו חזרה את הראשונה ותשאירו כך % על השניה.... וזו גם לא המטרה של ההצעות כל המטרה של ההצעות היא להשב את תשומת לב הסוחרים האחרים אל טריידים פוטנציאלים שאני אישית מבחין בהם, ולא יותר מכך

astral travel

New member
לגבי עניין כניסת השבת

אתה צריך לקחת טריידים עם אופי מתאים לכך שתוכל לעזוב אותם ליום אחד ללא משמר - וכל עוד יש לך סטופלוס כמו שצריך זה בסדר גמור אני אישית נמצא שעתייים ראשונות ושעה אחרונה על המסחר, ויש ימים שאם אין לי טריידים חדשים להיכנס אליהם - אני נמצא רק בשעת מסחר האחרונה - לראות מה קרה באותה trading session ואיך הפוזיציות הקיימות סוגרות, כל עוד יש לך סטופלוסים והוראות מכירה קיימות על הפוזיציות - אין לך מה לדאוג,

מסטיקה

New member
תודה..אולי זה רעיון שתכתוב ליד...

ההודעה על הטרייד שעשית האם אתה מחשיב אותו כמניה בעלת פוטנציאל גבוה או גבוה מאד או בינוני+ וכד'.... האמת שאני אף פעם לא הולך בליינד על דברים ולמשל את מניית PQUE בדקתי בעצמי והיא נראתה מאד מעניינת אפילו בשביל טווח יותר ארוך (למרות שבסוף פיספסתי לפחות את העליה המשמעותית הזו...) כמובן שיש לי עוד המון ללמוד בכל הנושא הזה של ניתוח טכני אבל איך שהוא נדמה לי שגם מי שרק משתמש קצת בשכל הישר שלו ובודק את הHIGHS והLOWS של המניות לטווח מסוים והאם המניה כבר היתה במצבים דומים בעבר ולאחר מכן הצליחה לעלות שוב וכד'.. אפשר לא פעם להצליח והעובדה היא שעד היום כבר עשיתי בערך כ15-20 טריידס ומעולם לא הפסדתי.. חוץ ממניה אחת שבה עשיתי טעות שפשוט מיהרתי ולא קראתי את הנתונים שלה כמו שצריך וה-52YEAR LOW שלה היה הרבה יותר נמוך ממה שראיתי על המסך בטעות ואני חשבתי שהיא הגיעה לתחתית כבר וכמובן שהתחתיתשלה היתה הרבה יותר נמוכה..(במקום0.01 אז0.001 )בקיצור טעות מטומטמת שאכלתי אותה קשות בגללה אך כל זאת אולי יש עוד תקוה לאחריתה עדיין לא מכרתי (זה פשוט לא השתלם אחרי הירידה הכלכך דרסטית שלה...ובסופו של דבר זה לא היה סכום מאד גבוה 1000 דולר בלבד אבל בכל זאת לא נעים...)

למעלה