אסקסואליות?

Wing Chan

New member
אסקסואליות?

שלום, אני לא אסקסואל, סטרייט גמור חובב מגעים מיניים (כשיש, לא היו הרבה
) אבל מסתכל פה קצת כי מעניין אותי
איך אתם מגדירים אסקסואליות? כנטייה ככול הנטיות? (ז"א כמו הומוסקסואליות) והאם היא טבעית בעיניכם או שיש לטפל בה? האם אסקסואליות לא נוגדת את העובדה שכיצורים חיים אחת המטרות שלנו בחיים היא להתרבות ולהמשיך את הגזע? מעניין.

p019

New member
שעלה חוזרת

כבר ענו על השאלה הזו מספר פעמים. אסקסואל הוא אדם שלא נמשך מינית לאנשים אחרים. אני אישית לא מוצאת שום דבר "טבעי" במין. למען האמת, נראה לי שהמשיכה המינית שאתם (המיניים) מרגישים נובעת בדיוק מהסיבה הזו - להילחם ביצר הטבעי שלנו לשמור על מרחב מחייה מאנשים סביבנו. לקחת צעד אחד אחורה ברגע שמשהו נכנס למרחב הפרטי שלנו.

franko4

New member
א-מיניות היא נטייה ככל הנטיות.

לטפל בה?מי שחי בשלום והרמוניה עם הנטייה, מדוע היא מצריכה טיפול?בכלל ניתן "לטפל" בנטיות האחרות?אולי תתפלא לדעת, אבל ניתן "להתרבות ולהמשיך את הגזע" בלי להתעניין ממש במין.

Wing Chan

New member
ידוע שכיום עם הטכנולוגיות השונות

ניתן להביא דור נוסף לעולם מבלי לקיים מגע מיני. אבל זה לא חסר לכם? אסקסואלי הוא בעצם אדם שלא מרגיש דחף (ואני לא אומר שזה צורך קיומי או משהו, כי זה לא) לקיים יחסי מין?

p019

New member
שעלה עניינית

אני לא בטוחה למה אתה מתכוון בדחף. עד כמה שאני מבינה מעצמי ומהערות של אנשים בפורומים שונים - יכול להיות מצב של יצר מיני, אצל אדם א-מיני, אבל זה לא מתבטא ברצון לשטף אנשים אחרים. יש קצת שונות בין אנשים א-מינים בנושא הזה - אולי הסבר מסוים לנושא זה שהחלק הפיזי קיים בגוף, אבל לא החלק שקשור למשיכה לאנשים אחרים. זה נשמע הגיוני ברמה כלשהי?

train

New member
כן

אני מתחיל להבין. גם לי קורה לפעמים, בעיקר אחרי שאני גומר, שלא בא לי על אף אחת. למזלי זה עובר מהר...

in rest

New member
../images/Emo45.gifבדיוק ענית לי על התהייה!

אני גולש בפורום הזה כבר משהו כמו שעה, וחושב לעצמי מה ההרגשה להדחות מסקס. כשחושבים על זה, זה בדיוק כמו שאחרי שאני גומר. פתאום החשק המיני יורד ל-0 (בדרך כלל) ואני ממש נגעל מסק.ס לפעמים אני אפילו מוחק סרטי סקס מהמחשב, כיאילו שאני מרגיש שזה לא בסדר ומגעיל, ואחרי שעה מרביץ לעצמי
. מה שכן מעניין אותי הוא על מה חושבים כשמאוננים. חייבים גירוי כדי לגמור. אי אפשר לאונן בלי לחשוב על כלום.

franko4

New member
מי מדבר על טכנולוגיות?

ניתן ללדת באופן טבעי, פשוט הדחף לקיים יחסי מין הוא חלש ביותר.

לא חסר לי.

אף פעם לא ביקרתי בקוטב הצפוני, גם זה לא חסר לי, יש דברים בחיים שמעניינים אותי יותר ממגע מיני ויותר מביקור בקוטב הצפוני, כמו הגלידה שאני אוכלת עכשיו. היא יותר מעניינת.

למעלה