אעאאעאע יום שבת עוד שבוע זה קורה..

sapir161

New member
אעאאעאע יום שבת עוד שבוע זה קורה..

אני יפגוששש סוףף סוףף את מאיה בוסקילההההההההה!!!!!! אעאעאאעאאעאעאעאע אני מתרגשתתתת איזההה כיף לי.. נ.ב סליחה שלא שרשרתי חחחחח

sapir161

New member
יואו איך אני מתרגשת! אני חולה עליה!

יש לי אובססיה כלפיה חחחחח.. אם היא הייתה לסבית אני הייתי נהפכת ללסבית בשבילה חחחחחחחחחחח

לירןןןן

New member
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא לאאאא פיייייייייייירררררררררר!! בכלל לאאאאאאאא למה לנו את מסיקה ודנידין למההההההההההההההההההה ספיר בואי נתחלףףףףףףףףףףף יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא תמסרי
למאיה בוסקילהה ושאני מחכה לה בבית .. איזה כייף לךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

sapir161

New member
אויי אני מריחה קנאה חחחחח

כן כן..תאכל את הלב... אולי אני ימסור לה שיש לה מעריץ איי שם בשדרות..

חברה שלי קרובת משפחה שלה

חברה שלי קרובת משפחה שלה אני יכולה לראות אותה בכיףף אבל אנלא מתה עליה אבל היא מזה חמודה אני יסביר לכם איך היא קרובת משפחה שלה לספיר (חברה שלי) יש סבתא והסבתא הזאת היא דודה של מאיה אז היא קרובת משפחה שלה חחח אזה כיף לה אבל גמני יכולה לראות את מאיה חופשיי מוואה חולה עליכם ספירושש תהני מאמי

sapir161

New member
אויי מיי גאדד מה אני לובשת חחחחח

לקחתי לחנות שידפיסו לי על חולצה חלקה תמונה של מאיה בוסקילה חחחחחחחחחחחחחחחחח לא מטורפת?! משוגעתתת!!

כנסיי..

אני פגשתי את מאיה בוסקילה חודש לפני שהיא התפרסמה היא חברה של דודים שלי היא שרה בחתונה של דודה שלייי...אבל לא התרגשתי רק שבוע אחרי דודה שלי אמרה לי שהיא תהיה מפורסמתת..איזה פיספוס אהה

למעלה