אף אחד לא מתייחס ל"מחווה" ב
נולד

venustudent

New member
אף אחד לא מתייחס ל"מחווה" ב../images/Emo41.gif נולד

למי שלא ראה- עשו שם פרודיה עם המתמודדים והשופטים על אופרות סבון על רקע נעימת הפתיחה של צח"מ! צירפתי את הקישור...

nimix

New member
חח זה כל כך עלוב ..

ז"א בצורה מעין מצחיקה כזו...אהבתי "הוי בני האובד ..." צדי צרפתי בתור הרופא (משמע רופא יחיד בכל סידרת טלנובלה..) מרגול המלעומה (אני רק מצטט .. כן? ..) - משמע ג'יל אבוט מזרחית וגל אוחובסקי - אתם כבר תבחרו לבד את הבדיחה עליו.. איזה תפקידים בצח"מ אתם הייתם נותנים?

venustudent

New member
התפקידים שאני הייתי נותנת...

צדי- ג'ון אבוט (לשניהם יש דיבור רך כזה, לא?) מרגול- ג'יל אבוט זה טוב
, לאור הדיבור ה"דודתי" שלה הייתי חושבת גם על התפקיד של מיימי... גל אוחובסקי- טוב, זה ממש קשה... חוץ מזה, נראה לי שהפרודיה הזאת שוב מראה שצח"מ נחשבת לאבטיפוס של אופרות הסבון.

pumiki25

New member
נמרוד! בבקשה! ../images/Emo2.gif

אני דורשת עברית תקינה בפורום! אמור: "מלהומה"! אוי, הורגים אותי, השופטים האלה. שיהיו בריאים...

../images/Emo32.gifכוכב נולד

המחווה היתה די עלובה, אבל תמיד טוב שנעימת צח"מ על המפה. הקיצר, המון זמן לא דיברנו כאן על משהו חוץ מצח"מ, ותמיד טוב לקשקש על כוכב נולד! מיקי, אני יודעת מי הפייבוריט שלך!
שלי זה רפאל מירילא למרות שגם זהבית מרגשת אותי! צהוב, מה איתך?, אני תמיד אוהבת לשמוע את דעתך בנושאים כאלה ובכלל...

למיקי באהבה ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

הוא באמת משהו! הדואט שלו בשבוע שעבר עם מורן ורפאל ממש הפיל אותי! בכלל העונה הזאת נפלאה עם הרבה זמרים מוכשרים להבדיל מכ"נ 3 שהיתה עונה ממש עלובה!

pumiki25

New member
אההההההה!!! ../images/Emo99.gif ../images/Emo99.gif ../images/Emo99.gif

ריק'וש! איך ידעת?!
*מריירת באופן בלתי נשלט*...
תודה, בובה!
אוח, אני מתה עליו. הוא לא מקסים, תגידי לי? ילדון חמוד שלייי! בובון! גולדן רטריבר מתוק-מתוק-מתוק! (מותר עוד סמיילי מהופנט?
- תודה!) אוקיי, אוקיי - נרגעת! (ומריירת עוד קצת) *אהממ*. אה, אה...זה מצחיק - כשראיתי את הקטע (חמוד, אכן! השופטים הרשימו אותי פחות. אני אוהבת את השטויות הספונטניות שלהם בלייב הרבה יותר. "אהה...רגע! רגע!"
), התלבטתי אם לאזכר אותו כאן או בפורום כוכב נולד, שאליו, אממ...ערקתי?
ובאמת, ריק'וש - איך ידעת?!
אני לא זוכרת שהזכרתי כאן - למרות שלא יפליא אותי לגלות שכן...
(שיט, צריכה לזוז. אחזור!
)

pumiki25

New member
ואני יודעת שאתחרט על שכתבתי, אבל...

מצחיק ששמת דווקא את התמונה הזו שלו... הוא חייב לי טלפון!
(לא-לא-לא. אל תשאלו. בבקשה. *מתכווצת בשקט ויורדת למחתרת*
)

איך ידעתי? סוד כמוס

לפרה ולסוס...
מחזיקה לך אצבעות שז'קו יגיע בשבילך לגמר (וכי הוא באמת מוכשר ומגיע לו) היום שמעתי אולי 10 פעמים באוטו בדיסק שצרבתי את "נרדם על החולות"... ולי אני רק רוצה את רפאלי בגמר. ובקשר למורן, גם אני לא סבלתי אותה בהתחלה, אבל כשהיא לא צורחת כשהיא שרה , יוצא לה דווקא קול יפה...

pumiki25

New member
../images/Emo3.gif

את "נרדם" חרשתי בכזה קצב, שאני חייבת אתנחתא קצרה...
אוי, מדהים-מדהים-מדהים. אוי, מדהים-מדהים-מדהים. מדהים - כבר אמרתי?
(ומי העיף לי את נירית, מי?!
) צרבתי לאמ.פי גם את "ניצוצות" ואת - "בדרך אל האושר" - וגם הם נטחנו פה בלוּפים. בני הבית קוראים להפסקת אש!
ג'קו מגיע לגמר - אין ספק. אני חושבת (ומקווה!) שגם מאיה תהיה שם. ובאשר לשלישי/ת - נו, טוב. שתהיה מורן
במחשבה שנייה - שיהיה כל אחד אחר - רק לא מאור!

בהחלט לא רק מאור! ../images/Emo5.gif

במיוחד אחרי התוכנית האחרונה שבה הוא התבלבל לרגע וחשב שהוא נמצא בתוכנית של דידי הררי "מת להיות" ודפק שם חיקוי די זול של הראל מויאל... בעעעע...

pumiki25

New member
אני יודעת! ../images/Emo2.gif

הוא בדיחה מהלכת, המאור הזה, קריקטורה של עצמו
וכאילו שלא מספיק החיקוי הזול - הוא גם דופק את פוזת ה - I'm-your-COWBOY-baby! שלו שמעבירה בי חלחלה בכל פעם מחדש...אוי, אתה כל כך לא
(למה אין פה אייקון מקיא?!)

../images/Emo6.gif אני מאוד מקווה

שהוא זה שיעוף ביום חמישי... וזה הכי דומה לאייקון הקאה
- אני קוראת לו: אייקון מעביר חלחלה....

../images/Emo210.gif דווקא מחווה חביבה... משעשעת

כזה בקטנה... העונה הזאת של כוכב נולד 4 ממש מצויינת. תותחים אחד אחד. רק שג'קו ילך עם קוקו כי עם פזור הוא ממש מפחיד.... הפייבוריט? קשה להחליט.... אני אוהב את מאור (למרות שלא יזכה), זהבית, רפאל (מהמועדון של סקעת
), ג'קו, למורן ומישל יש איכויות קול ממש טובות... הייתי מוותר על ישראלה וגם על מאיה נראה לי, למרות שגם הן טובות יחסית... מה לעשות שנפלו העונה על סטארים... היו צריכים לחלק משהו לכוכב נולד 3 הזוועתי... סעדו בטוח לא היה זוכה מול הרכב כזה...

אני לא יצטער אם מאור ילך היום הביתה

אני ממש לא מוצאת בו משהו מיוחד. ממש בהתחלה דווקא הייתי בעדו ועכשיו אני ממש לא מוצאת בו משהו מיוחד. הוא גם יותר מידי מנסה לשיר כמו הראל מויאל. מאיה גם מתוכנית לתוכנית לא מרגשת אותי. אהבתי רק את הדואט שלה עם זהבית "כמו צמח בר" וחוץ מזה כלום. ישראלה שרה יפה אבל לא עושה לי כלום. רפאל מצויין! יש לו את המתיקות שיש לסקעת ואיכויות קולות מדהימות! כנ"ל לגבי ז'קו מורן ומישל.

pumiki25

New member
כן, הרעמה הזו קצת, אה...

מרתיעה?
לא - אבל הוא מקסים, באמת. קוקו, פזור...מצידי שיסלסל (אוקיי - אז אולי לא
). הוא הפייב שלי, כמובן - ואיתו מאיה רוטמן - היא פשוט מעולה. בדיוק הפכתי ל - mp3 את הביצוע שלה ל"אני גיטרה". מכורה! השלישייה באמת הייתה מעולה. רפאל לא "עושה לי את זה", ממש לא, ואת מורן אהרוני, למרות שאני חייבת להודות שיש לה קול יוצא מן הכלל - אני לא סובלת. היא עושה עליי רושם של שחצנית שכזאת. ובכל זאת - ביצוע מ-עו-לה. אחד הטובים העונה, לדעתי!
(אוי, כמה שאני מקשקשת...
)

../images/Emo207.gifיפעתי, עידית, רותם

יפעתי, מה נשמע? נראה לי שמשהו לא בסדר בתיבת המסרים שלך כי שלחתי לך כבר 3. (ובהם ההתפתחויות שרצית לשמוע ושאני רציתי מאוד לספר). עידית, מה נשמע חמודה שלי? לא שכחתי אותך! אני עוד השבוע ישלח לך את הדיסקים המיוחלים, רק מה, כל הכמויות שירים שהורדתי לך פעם שעברה וכל ההשקעה סתם ירדה לטמיון מאחר והמחשב הישן שוכב מת בחדר. לא נורא, אני בכל זאת ינסה לעשות משהו. רותם, נשמה! מה קורה עם ההכנות לחתונה? מקווה שהכל דופק כמו שעון. מחכה לשמוע מכן כאן בפורום, השמיעו את קולכם בפקודה!

ים כחול

New member
מזמן התייאשתי מהמסרים פה../images/Emo10.gif

שלחתי לך כמה מסרים חשבתי את עסוקה ...
בקשר לכוכב נולד אני אף פעם לא זוכרת שמות ... אך יש קולות מדהימים שאני ממש נהנית מהם . יש את הבחור העדין ששר עם האתיופית - קול נהדר יש לו היא לא הצליחה לרגש אותי וגם החמודה עם הקסקט הנצחי - ראיתם את משפחתה ? כולם עם קסקטים נקרעתי מזה
והבחור השמנמן ששר איתה נראה לי יש לו קול עוצמתי . הבנות ששרו - זאת עם הבייבידול המבריק שרה מדהים ממש
הן באמת צריכות לשיר כל אחת לבד כי יש להן את זה .

למעלה