אפילפסית נעורים

babyo

New member
אפילפסית נעורים../images/Emo184.gif

שלום יש לי אח בן 7 שגילו אצלו אפילפסיה והוא התחיל לקחת תרופות למשך שנתיים..... הרופאים מעודדים את ההורים שלי ואומרים להם שזה אפילפסית נעורים והיא תעבור! רציתי לדעת האם למישהו יש ניסיון בעניין וזה באמת יהיה כך ....? ואם זה יכול לחזור בעתיד כשהוא גדול יותר ללא סיכוי הבראה.......? בתודה מראש............

תשובה בנושא אפלפסיה

שלום, כל הכבוד על הדאגה לאחיך. בנושא אפלפסיה כדאי לפנות לנוירולוג ילדים המתמחה באפלפסיה. האם אחיך ביצע בדיקת MRI מוח? בברכה, דר´ שלומי קונסטנטיני מנהל המחלקה לנוירוכירורגית ילדים מרכז רפואי ע"ש סוראסקי תל-אביב טלפון: 03-6974686

babyo

New member
אפילפסיה

כן לדעתי הוא כבר עשה את כל הבדיקות אני לא יודעת מה זה בדיוק mri???...........אבל עם זה קשור לאפילפסיה נראה לי שהוא עשה הוא גם היה אצל מומחה שבא משניידר...... אבא שלי היה מאוד יסודי בעניין! כי עד לאחי לא היה לנו באף צד במשפחה את המחלה הזאת! ככה שאנחנו לא יודעים למה לצפות! השאלה שלי היא מה הם סיכויי ההחלמה מהמחלה הזאת ???????? ומה הסיכוי שהיא תחזור בגיל הבגרות???????? בתודה מראש........

תשובה בנושא אפלפסיה

שוב שלום, עפ"י מה שכתבתה לי ההורים שלך הם אנשים אכפתים ורצינים ומטפלים באחיך על הצד הטוב ביותר. אני בטוח שאתה יכול לבקש מההורים שלך לנסות וקבוע לך פגישה עם אחד הרופאים המטפלים באחיך כדי שהוא יענה על שאלותך ויסביר לך על המחלה. ושוב הדאגה שלך לאחיך יפה מאוד. בברכה, דר´ שלומי קונסטנטיני מנהל המחלקה לנירוכירורגית ילדים מרכז רפואי ע"ש סוראסקי תל-אביב טלפון: 03-6974686

למעלה