אפיקומן מיקסטייפ

nitzanhagadol

New member
אפיקומן מיקסטייפ

שלום חבר'ה...רציתי לספר לכם על מקרה שקרה לי ואחר כך לשאול שאלה. לפני כשבוע וחצי הזמהנתי מפורטל הרגאיי הישראלי את פעמיים שחור (סוליקו).חיכיתי וחיכיתי והדיסק לא הגיע. בגלל היחור התקשרתי לטלפון של מרכז ההזמנות של פורטל הרגאיי ושאלתי מה הולך עם ההזמנה.המוכר שהיה נחמד מאוד אמר שהייתה בעיה בסטוק ושהדיסק יגיע אליי בימים הקרובים ובנוסף אמר שאני יפוצה בדיסק נוסף לבחירתי. בחירתי הייתה אפיקומן אך לא בדיוק ידעתי עם הראשון או השני. וכאן אתם נכנסים לתמונה.איזה דיסק יותר נחמד עם טיונים איכותיים יותר:אפיקומן מספר 1 (pass it over) או אולי מספר 2 (pass is not over) תודה מראש-ניצן טאובה

reggaecoil

New member
המלצה שלי (yesaya)

קחי את הראשון תשמעי אותו תקני את השני אחר כך הם סוג של טרילוגיה שהחלק השלישי יוקלט בקרוב

xXx Shiraz xXx

New member
מהמה? חלק שלישי בקרוב?

אני חייבת להגיד שהמיקסטייפ השני הוא אחד מהפייבוריטס שלי, במשך כשנה נהגתי להאזין לכל המיקסטייפ לפני השינה
בחירות משובחות, באמת =]

yaarasta

New member
אני הייתי הולך על הראשון

דיסק מעולה, מיקסים מצויינים, רידמים הכי חמים (עד 2005 שהוא יצא) מיקסטייפ קונשס מדוייק ומומלץ לך על זה. אגב השלישי כבר מוכן ממה שהבנתי... אפיקומן? יש תגובה? תאריך, משהו?

reggaecoil

New member
בקרוב מאוד....

זה קורה זה עוד רגע אחד קורה עוד טיפה סבלנות זה יהיה שווה את זה..... משהו כזה עוד לא היה כאן.....

למעלה