אפי היקרה

• פותח הנושא yawn
  • פורסם בתאריך

yawn

New member
אפי היקרה

יש לי בעיה, אשר מטרידה אותי מאד. הגבות שלי, איך נאמר, במצב די קטסטרופלי, ודרשות טיפול תמידי. לצערי, אני נזקקת לטיפול מקצועי בעניין, כיוון שלבדי אינני מתליחה להתמודד איתן. והנה הבעיה: קוסמטיקאיות, פשוט שונאות אותי! עד כה הייתי אצל ארבע קוסמטיקאיות, כאשר כולן עשו לי פרצופים חמוצים, בלי לחייך, כאשר אל שאר הלקוחות הן נחמדות וחייכניות! אולי אצלך יהיה המענה- מדוע קוסמטיקאיות לא אוהבות אותי? ומה לעשות עכשיו? הגבות שלי במצב זוועתי! בתודה מראש, yawn.

נשמע לי שהבעיה היא אצלך

בלי להשמע אכזרי. אם היית אצל ארבע קוסמטקאיות, וכולן לא אהבו אותך. מה הסיכוי שהחמישית תתאהב בך עד עמקי נשמתה?

כל התשובות נכונות

שברת שילמת - אתה מסתמן בתור ה"עדין" של הפורום. וזו דווקא לא מחמאה, אבל צודק הינך. יש לנו פה בעיה לא עם הגבות של הגברת, אלא עם הגברת של הגבות: יקירתי, בבואך לבדוק מה לא בסדר עם הסביבה, אנא בדוק תחילה מה לא בסדר בך - וזה כלל חשוב בחיים: ודבר שני: מה אכפת לך אם הקוסמטיקאית אוהבת אותך או לא? היא כולה מורטת לך את הגבות, מסדרת יפה ואת הולכת. כל אחד צריך לאהוב אותך? הנהג באוטובוס צריך להחסיר פעימה כשאת עולה במדרגות האוטובוס? פקיד הבנק צריך להשתין במכנסיו איך שהוא רואה אותך מוציאה כסף בכספומט? המנקה בחדר המדרגות צריך ליבב מאושר כשאת דורכת על מה שהרגע הוא ניקה? בחרי לך מורטת קבועה, שאולי לא תאהב אותך בהתחלה, אח"כ היא כבר תתרגל. כי בסופו של דבר עם גבות לא מרוטות, הסיכוי שלא יאהבו אותך גדל פי שישים.

מלאכית יקרה

לא בחינם, שומדבר לא בחינם. לא לימדתי אותך כלום בזמן הארוך שאנו מכירות???

למעלה