אפצ'י

שוKולד

New member
אפצ'י ../images/Emo186.gif../images/Emo10.gif

הצטנן המסכן וקיבל נזללת לה לה אפצ'י לה לה אפצ'י באין מי שישיר לי...
הצטננתי, אני נורא חולה, ואין מי שיכין לי תה (אמא הבטיחה מרק עוף מחר בצהריים שיגיע עד אלי הביתה - תקנאו). אני, כשאני חולה אני נורא מסכנה, נורא צריכה צומי, שמישהו ישב ליידי, יגיד כמה אני מסכנה, ילטף לי את הראש ויציע להכין לי כוס תה. מפונקת, מבית טוב, אין מה לעשות. איתרע מזלי, ונפלתי על בן זוג שאף פעם לא חולה, הוא לא יודע מה זה להרגיש מסכן. ולכן גם לא כל כך יודע מה לעשות כשחולים ליידו. בפעם האחרונה שהייתי חולה גוססת והוא בא לבקר אותי, הוא ביקש שאני אכין לו קפה הפוך! טיפוס שכזה. הוא אפילו לא מבין מה לא בסדר בבקשה הפעוטה הזאת...אז מה אם את חולה, את עומדת על הרגליים ולא מרותקת למיטה - משמע את בסדר. יש אנשים כאלה, שפשוט לא מבינים מה פירוש להיות חולה, להרגיש זיפט (או כמו שחברה שלי אומרת קרעכצן). רק לקטר ולהאנח על מר גורלי. ולא, לשואלים אני ממש לא פולניה
. אז איך אתם ? שיעזבו אתכם לבד, בשקט שלכם להבריא במהרה, או צומי כמה שיותר ?

Mנטה

New member
שיעזבו אותי בשקט, לבד ושלא ינג'סו

והכי אני שונאת שאומרים לי, "מה, היית חולה ? אז למה לא התקשרת ?" . אז להבא תדעו: כי לא רציתי שתציקו לי !

Druyanizem

New member
אני לא חולה הרבה אז אני לא יודע מה

אני הייתי מעדיף.. אבל אני יכול לומר בוודאות שאני מהמפנקים. עד כמה שמתאפשר לי כמובן.

shonshon5

New member
אני 80:20

זותומרת, 80 אחוז בגישת מנטה ו 20 אחוז לשיטת שוקו. שלא יבלבלו לי את ה$%#@* - זה קודם כל. ולפעמים - עפ"י בקשה בלבד - איזה מרק טוב. הכיטוב.

למעלה