אפשרות להתחיל מחדש...

אפשרות להתחיל מחדש...

שנה חדשה בפתח אמרנו את כבר, בהזדמנות זאת אני רוצה להעניק לכם מתנה זאת מתנה שהיא בלתי נראית באתחלה ובכל זאת עם תשתפו איתי פעולה תתחילו לזהות אותה שהיא תגיע.
תרגיל בדמיון מודרך לשנה החדשה ולאתחלות חדשות

תבחרו מקום שקט ונעים לשבת, קחו דף קטן ותתמקדו בדבר אחד שהייתם רוצים לאפשר לכם לקבל לשנה זו.
רצוי שזה יהיה משהוא שאתם יכולים להישתתף בתהליך משהוא ממוקד כמו זוגיות טובה, חתונה, הצלחה בעסק, שיפור המצב הכלכלי. ברגע שזה משהוא שמניע אתכם ושמאפשר לכם להיות חלק וזה יאפשר לכם להנות יותר.
אני מזמינה אתכם לשבת במקום שקט ונעים, לסגור את העיניים...להתחבר לנשימות ולעצמכם....ולתת למחשבות להוביל אתכם לעבר המטרה הרצוייה, להתחבר לרגשות ממקום רגוע ...תנו לעצמכם את הזמן להתחבר לשקט הפנימי ולשמוע...איזה מתנה הייתם רוצים לקבל....תדמיינו אתכם אחרי....אתם כבר שם בכל מקום שבחרתם...איך אתם מרגישים? מה קורא שם... אל תמהרו זה תהליך עם עצמכם ורצויי שתתחילו להתרגל לרעיון שזה אפשרי, תדמיינו שאתם שם , שזה אפשרי...מה הם שלבי התהליך...תעברו בדמיון אחר השלבי העשייה, אחרי הצעדים להשגת התוצאה.
אני יכולה להמשיך עוד ועוד ולחבר אתכם לשבילים ולקחת אתכם למסע...אבל זה כבר תהליך שאני מעבירה....
אחרי שאתם יודעים מה היעד תכתבו ביומן עשייה.
יעד, כללי, יעד שבועי, וכך יהיה לכם תוכנית עשייה שתקדם אתכם לעבר החלום שלכם. תהנו מהדרך ליעד. הכיף מתחיל עכשיו כי גם לכם יש תפקיד בתהליך.
אז שיהיה לכם שנה טובה של עשייה פורייה והגשמת החלום.....

למעלה