אפשר לקבל מילה אחת טובה,

PianoGirl20

New member
אפשר לקבל מילה אחת טובה,

או שתיים?.. בימים האחרונים עברתי תקופה דיי קשה מבחינה רגשית, ורציתי לשים כאן שיר שעזר לי קצת להוציא את כל הכאב והדמעות שהיו חנוקות בפנים. שיר שהוא לדעתי בין השירים היפים והמרגשים ביותר שנכתבו, שיר עם המון עומק רגשי ואמת במילים שלו. שיר ללא שם ביצוע: יהודית רביץ מילים ולחן: שלום חנוך כי שירי הוא בת קול ברוח מכתבי השלוח מסילת חיי געגועי הד תפילותי. כי שירי הוא עלה ברוח הנידף, השכוח הוא האור הרך הנפקח בלילותי הוא אתה ההולך אלי. בנדודי חולפות עלי תמונות ונשמות ושמות שמות אתה בא והולך אלי. איי עלטה סביב הלוואי שאתה מקשיב אולי, אולי, אולי אתה בא והולך אלי. בדרכי הולכים איתי נופים וניגונים ופנים, פנים אתה בא והולך אלי. יה דומיה סביב והיה אם אתה מקשיב אולי, אולי, אולי אתה בא והולך אלי אולי, אולי, אולי אתה בא והולך אלי. כי שירי הוא משב הרוח חלוני הפתוח מעין כוחי, צחוק ובכי קץ ייסורי אתה בא והולך אלי. כל כך נכון, איך שהחיים שלנו זה תמונה משתנה של שמות ונופים ופרצופים, שכל הזמן רק מתחלפים, וככה אנחנו חיים, בתקווה שמי שצריך לשמוע אותנו באמת מקשיב. והשיר שאנחנו שרים (או כותבים או יוצרים) הוא בעצם השיר שמספר את מה שעובר עלינו בחיים שלנו, הצחוק, הבכי, הכל. הוא כמו עלה שנידף ברוח, כי בסופו של דבר הכל נשכח וחולף, כמונו. ועוד שיר אחד שרציתי לפרסם זה וידוי, אבל הוא קצת ארוך מדיי, אז נשים אותו בפעם אחרת.

שוודה

New member
../images/Emo45.gif את צודקת...

אני מזדהה עם הרבה מהדברים שאמרת... אני מקווה שהתקופה הרעה תעבור ותבוא תקופה טובה יותר

../images/Emo24.gif

אני מזדהה עם כ"כ הרבה מהדברים שאמרת. אכן זה אחד מהשירים המקסימים, לא שחסרים לנו כאלה מקסימים ומרגשים. מה שכן, אני באמת מקווה, בלב שלם, שהכל יעבור. שהכל ישתנה ויקבל קצת פרספקטיבה אחרת. כי בימים האחרונים, בעזרתו של אדם שאני מאוד מאוד אוהבת ומודה לו על כך שעזר לי להאמין בעצמי, למדתי שהכל תלוי באיזה פרספקטיבה מסתכלים על הדברים. ואכן, השירים האלו תמיד עוזרים להוציא הכל החוצה. (קצת לא קשור - אבל לי עזר מקום "יאללה ביי" של אריאל הורוביץ, הסרט ווימבלדון שנגמר לפני שנייה והפסקול של גריז של חברה שלי.) באמת רק טוב

i love עדי

New member
../images/Emo24.gif אני מאמינה שבאמת הכל עובר

ולא , לא "בסוף הכל עובר" כי כל הזמן קורים דברים ובניהם דברים רעים... אבל התקופה הזו בהחלט תעבור ועד אז אנחנו יכולים לתמוך
ראיתי שהמון כאן אוהבים את 'שיר ללא שם' בשנה שעברה במסגרת הלהקה שלי [להקת הייצוג של הישוב ליד הבית שלי] , הקלטנו אותו בביצוע קצת שונה. רוצים לשמוע

i love עדי

New member
הנה העלתי בשבילכם ../images/Emo13.gif ../images/Emo26.gif

אתם רגילים לקול של יהודית אז בטח הביצוע הזה ישמע בשבילכם קטן לעומתה ... אבל הוא שונה לחלוטין
תהנו
http://www.sendit.co.il/download.php?id=hnnaTAZ07sgfAeelQwIH

clevelandrocks

New member
אהבתי../images/Emo45.gif

ביצוע יפה מאוד, אם כי ברור שחסרה בשלות לקולות. אולי כשאפרוחי לפיד יגדלו....

i love עדי

New member
../images/Emo2.gifמה..? איך?

איך ידעת שזו שם הלהקה ? למרות שדווקא אנחנו 'הלפידים' ... [בקובץ כתוב הלפידות כי שנה שעברה היינו רק בנות אז אני קוראת לנו הלפידות
] אפרוחי לפיד זה גילאי 6-8

יפה מאוד.

ביצוע נחמד מאוד. אכן מרגישים שעוד אין בשלות בקול, אבל אני מאמינה שעוד כמה שנים טובות ועם נסיון שתצברו, תוכלו להגיע למשהו גדול. בסך הכל נהניתי לשמוע. :)

למעלה