אצילי מקבל תמיכה לא צפויה מספרד

shaycn23

Well-known member

אפרופו מוסריות,צביעות ושאר ירקות, כדאי לקרוא את מה ששון וויסמן אומר על תרבות כוכבות הילדים בימינו.
רק לא מזמן מיכל הקטנה ספגה אש על הסירטונים שלה ברשתות בחצי עירום אבל גם כדאי לשים לב לאנה זק, אלה לי וכן,כן, אפילו לנטע ברזילי

אבח"י

Well-known member

אפרופו מוסריות,צביעות ושאר ירקות, כדאי לקרוא את מה ששון וויסמן אומר על תרבות כוכבות הילדים בימינו.
רק לא מזמן מיכל הקטנה ספגה אש על הסירטונים שלה ברשתות בחצי עירום אבל גם כדאי לשים לב לאנה זק, אלה לי וכן,כן, אפילו לנטע ברזילי
מי זה אצילי בכלל, ולמה הוא מזכר בחדשות בהקשר של שערוריה, פגיעה בשם הטוב, רצון לתקנו בחיפה?
מישהו..??

shaycn23

Well-known member
מי זה אצילי בכלל, ולמה הוא מזכר בחדשות בהקשר של שערוריה, פגיעה בשם הטוב, רצון לתקנו בחיפה?
מישהו..??
האמת שגם אני לא יודע למה...אולי דורי יוכל לענות לך על השאלה הזאת?

dory30

Well-known member

אצילי מקבל תמיכה לא צפויה מספרד​

בדבר אחד אני מסכים עם וויסמן, גם בצד השני לא היו שם צדיקות תמימות. ועדיין, אצילי ומיכה הם אנשים בוגרים כרונולוגית שאחראים על פי החוק למעשיהם. מילא מיכה שנפרד מהחברה, אצילי נשוי ואב לבת. אם הייתי מקורב לאשתו, הייתי ממליץ לה לעזוב אותו או לתת לו אולטימטום רציני.

shaycn23

Well-known member
בדבר אחד אני מסכים עם וויסמן, גם בצד השני לא היו שם צדיקות תמימות. ועדיין, אצילי ומיכה הם אנשים בוגרים כרונולוגית שאחראים על פי החוק למעשיהם. מילא מיכה שנפרד מהחברה, אצילי נשוי ואב לבת. אם הייתי מקורב לאשתו, הייתי ממליץ לה לעזוב אותו או לתת לו אולטימטום רציני.
אוקי אם אתה מדקדק במוסריות של אצילי ומיכה..אז מה לגבי ניימאר? כריסטיאנו רונאלדו? הם עשויים להיות מואשמים באונס.
ולגבי מה שכתבת אז כשאתה נכנס בין שני בני זוג, רק תיזהר ושמור על עצמך. אתה אף פעם לא יכול לדעת מה מידת האמון של אישה בבעלה, הם יכולים להסתכל מהצד, לגרום לך לקנא ולצחוק עליך בפרהסיה.

למעלה