אצלי כבר צהריים ושבוע נפלא לכם,,

אצלי כבר צהריים ושבוע נפלא לכם,,../images/Emo24.gif

מה שלומכן יקירותיי?. עדן המון בהצלחה אם נכנסת להודעה הזו וקראת,,,,, דפנוש,,,יקירה,,תרגישו טוב,הרבה כוח וסובלנות..(לי נגמר
וחוצמזה,,,....?? אנחנו בסדר,,אולי ניסע לאימא שלי ברחובות,זה ממש אולי,,,, המון בבריכה/נסענו עם חברה לנצרת,,,, תודה לאל שהחום כבר לא "ממש" חם,,מרגישים את זה בדירה שלי ,,יש אוויר נהדר,, אני כבר בקושי סוחבת עם החופש הזה,,, ומתגעגעת לבה"ס,,למסגרת של בני,,שליאם ילך למעון ולי יהיה פנאי לעצמי וכמובן לצאת לעבוד, שבוע טוב לכן יקירותיי,

dafgol

New member
מאמילה תחזיקי מעמד ../images/Emo24.gif

אוטוטו החופש יגמר....והחום יעבור קצת (נכון ?
) אני אהיה איתך בקשר מחר, אולי אקפוץ עם ברי לסבתא שלי בשעות הבוקר ואז אלצלץ לך
מקסימום תרדי עם הבנים לרחבה אצלכם. בשלישי אהיה גם בסביבה שלך, אבל לא להרבה Zמן, לוקחת את סבתא שלי לבדיקות. אני אעדכן אותך. תחזיקי מעמד ו....אל תהיי בלחץ....כי אני לא

דפנוש יקרה,הבוקר יוצאת לסידורים ולשוק,,,

אני יוצאת עוד מעט והולכת אחר כך לשוק קצת,,אוהבת להסתובב שם,בחולון לא היה שוק,,
מתי את באה הבוקר? חוצמזה אפשר גם מחר בבוקר לרדת קצת פה לרחבה עם ליאם (ניתאי ישן בבוקר) ובצהריים הולכים לבריכה,,, תודיעי לי מתי את באה..אגב,אין לי טלפון שלך,,אפשר,,,,??

dafgol

New member
איך אין לך?

דהא....מה לא שמרת אותו ? חחחחח תכף אשלח לך שוב במסר. כבר חזרנו הביתה, לא היינו אצל סבתא שלי היום, מחר אולי נהיה שם, צריך לקחת אותה לבדיקות בקופ"ח. לא יהיה לי מחר זמן לסתלבטיה, אולי ברביעי ? טוב נדברוס

לולי72

New member
בוקר טוב

חזרנו שלושתינו מסידורים, והיום בערב לירון צריך לעבוד משמרת לילה (לא היה מתוכנן, ביקשו ממנו) אז דפנה - מה שחשבנו שנקבע למחר מתבטל, כי הוא חוזר והולך לישון, יובל ואני נעלה להורים שלי להיות קצת עם סבתא שלי כדי לא להפריע לו לישון. סורי, פשוט אתמול התקשרו אליו בערב ושאלו אותו אם הוא יכול לעבוד היום כי יש איזה טיול שהוא לא רוצה לצאת אליו. מה שלומכם חוץ מזה? ישנת קצת הלילה? מה שלום בר? ורז?

dafgol

New member
לא מבטיחה, אני אעדכן אותך

צריכה מחר להיות ב 8:30-9:00 בקופ"ח ואח"כ עוד כמה סידורים. נדברה כבר

ייתכן יקירתי שלא יהיה לי אינטרנט כמה ימים כי,

אני עוברת לכבלים של YES,,,, מי מרוצה? יש השגות,,,?? הייתי מנוייה שלהם בעבר ועברתי ל HOT כי היו חדשים וכל הקשקוש ,,,,

למעלה