אצל מי אני הלילה?

dvd3434

New member
אצל מי אני הלילה?

זה היה כ"כ הזוי.....שטרישה מציעה לויקטור לישון אצלו בלילה. סצינה ממש הזויה. חוץ מזה- ראול המשיך להיות ילדותי, מקנזי ממשיכה להראות שהיא ג'יל אמיתית ואחרי שון, הנקמה במאק...לא פלא שג'יל לא אוהבת את בריט- היא פוחדת מתחרות אמיתית. וחוץ מזה...אצל מי אני יושן מחר בלילה? :)

taish

New member
איזו תפנית בלתי צפויה! ../images/Emo2.gif

מצד שני, אצל טרישה אפשר כבר לצפות להכל... לא ראיתי את הפרק היום (בכלל, בתקופת הלימודים יוצא לי לראות הרבה פחות - מה עם התקצירים של שפי למרץ?
), אז אתה יכול להסביר לי מדוע ולמה שטרישה תעשה דבר כזה? היא הרי עושה הצגה של נורמלית, והיא לא יכולה להרשות לעצמה להסתכן באמירות או במעשים שרק יסבכו אותה... *מנסה לפצח את ההגיון*

dvd3434

New member
השפם?

כנראה היא צריכה דמות גברית בחיים- והשפם של ויקטור עושה לה את זה....

שלום, אני חדשה כאן

אבל קוראת סמויה הרבה זמן. לדעתי, מכיוון שטרישה לא יכולה להיכנס לדירה של ריאן יותר, אז כמו שאומרים "אם אי אפשר להיכנס בדלת, ניכנסים דרך החלון". היא מאמינה שתוכל לרגל אחרי ויקי וריאן מהבית של ויקטור.

דבירית

New member
ויקטור נפל על הראש

ויקטוריה ממש צודקת שהיא חוששת מזה. ואשלי- אחרי כל השטויות שהכניסה לטרייסי על בראד וקולין סוף סוף ממעמידים אותה במקומה.

ים כחול

New member
אני במקום ויקטור הייתי קונה את העיר

ג'נואה ומעיפה את טרישונת מהעיר לכל הרוחות
עם ההכסף וההון שצבר הוא יכול להרשות לעצמו כזה דבר
טוב מאחר ולא חשב כמוני וקיבל את הצעתה לגור איתו הייתי מציפה את כל הדירה מצלמות ניסתרות ומכשירי ציטוט ובלשים (בבקשה לא פול !!!) שיהיו צמודים אליה 28 שעות ביממה (כן כן שיקומו 4 שעות לפני , זה למטרה חשובה) ולהשכיר משגיחים שיצפו בה בדירה מסביב לשעון
כך יהיו לו הוכחות שהיא רבה עם עצמה מידי יום ויאשפזו אותה תוך יום יומיים עם צוות כזה . עכשיו נשאר לבדוק אם הוא גאון כמוני
(אני סקפטית)

ים כחול

New member
שמעתי את טרישה שרה בהתלהבות :

השמש זורחת היום בחמש
אני מתחילה אז להתלבש משהו בתוכי מתרגש לגור איתו
יש לי חולצת טריקו ירוקה שעל הגוף היא טיפה הדוקה למה אני פתאום מסמיקה
לגור איתו
עד שהופעת הייתי קצת עצובה
עד שהגעת חיפשתי עוד אהבה
לא האמנתי שכך אפשר לאהוב ופתאום נדלקתי - אוּ, כמה זה טוב!
נוסעים ברחוב בין המון אנשים
אני מרגישה קצת זרה וטפשית
הם בטח יודעים שאני לא אשתו
לגור איתו
אני מחייכת, פניו אטומות
מה להגיד, מה צריך לעשות
אינני יודעת את כל השיטות .... לגור איתו
עד שהופעת הייתי קצת עצובה
עד שהגעת חיפשתי עוד אהבה
לא האמנתי שכך אפשר לאהוב
ופתאום נדלקתי - אווווווּ, כמה זה טוב!

pumiki25

New member
LOL!!! (../images/Emo58.gif?)

יפעת, הרגת אותי...
ו...יפה, יפה! אנחנו מתחילות לסגל דרך חשיבה ויקטוריאנית!
הוא אכן יציף את הדירה במצלמות (which makes me wonder - באמת - איך תוכל טרישה לשוחח בשלווה עם מאט?) - אני לא יודעת, העלילה הזו תופסת כיוון מטורף לגמרי...

דבירית

New member
הדבר יועייל גפם לבטחו נו האישי.

הרי אנחנו יודעים נמה טרייחשה מסוגלת לעשות כשדהוא לא בבית או אפילו ישן אונ מתקתח.

למעלה