אקורדים וטאבים

Grand Master G

New member
אקורדים וטאבים

אני מחפש אקורדים לטיונים מהשנים האחרונות, כל דבר ייתקבל בברכה בעיקר לטיונים של פאנטן מוג'ה. אקורדים לקלאסיקות של רגאיי לא כלכך קשה למצוא באינטרנט לדוגמא כאן. אבל אם מישהו מכיר אקורדים\טאבים לרגאיי\דאנסהאל חדש אז אני אשמח לראות.

אקורדים וטאבים../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

וואלה אחי, אין לי מושג.. אבל ברגע שאתה מוצא- ובמיוחד של פנטן
עשה צילצול, אה? -כשף!

fleaboy

New member
אני יכול להוציא לך בכיף

רק שזה זמן והשקעה... אז תן כמה שירים ספציפים ואני אכתוב לך

Grand Master G

New member
אחלה

באמת הכי טוב היה אם כל אחד היה משתף באקורדים שהוא הוציא מאיזה שיר. הנה האקורדים ל Gyptian - Serious Times C Am F G ככה זה פחות או יותר נשמע (אולי זה לא מדויק). הייתי שמח לראות את האקורדים לשיר Fantan mojah- hail the king וגם ל- Jah Cure - Reflection - לגיטריסטים זה שיר די קל נראה לי. תודה למי שעוזר!

fleaboy

New member
ככה:

הייל די קינג יושב על המארון רידם... וכתבתי את האקורדים שלו פה כבר... אז תחפש פה בפורום... ואת ריפלקשנס אני אוציא מאוחר יותר

Grand Master G

New member
Bless

לגבי המארון רידם אני לא מוצא את ההודעה שלך בפורום, מה היה בכותרת של השרשור?

fleaboy

New member
האקורדים:

מארון רידם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1396&msgid=75482320 ריפלקשיונס: פתיחה: Bb | Bb | Eb | Eb | X2 בית: Bb | Eb | Dm | Gm F | Eb | F | F | X2 Bb | Bb | Eb | Eb | Bb | Bb | Eb | Eb | פזמון: Gm | Eb | F | F | X2 Eb | F | Bb | Bb| X2 Eb מעבר (don't judge me wrong...): Gm | Gm | F | F | Bb | Bb | Cm | Cm| Gm | Gm | F | F | Bb | Bb | Eb | Eb | Bb | Bb | Eb | Eb | תהנה :] ואני מנצל את זה גם לשאלה: איך קוראים לרידם שאמנים הקליטו כדי לחזק ולעודד את ג'ה קיור?

Grand Master G

New member
שיחקת אותה!

ואם יש פה עוד אנשים שיכולים לשתף באקורדים - אז יאללה להוסיף! לשאלתך, אני יודע שיצא אלבום בשם The Truth שהוקלט עבור המאבק לשחרורו מהכלא. אבל לאיזה שיר אתה מתכוון?

Carcass

New member
יצא רידים על הורז'ן של רפלקשנס..

שכמעט כולו שירי תמיכה לג'ה קיור והוא נקרא הרפלקשנס רידים.. מופיעים שם: Luciano,Turbulence Vs Sasha,Anthony B,To Isis,Junior Kelly,Frankey Baul,Ghost,Jah Phil,Turrus Riley Blescenta,Al Barosie,Shanita והורז'ן האינסטרומנטלי ששייך ל Dean Fraser.

וואלה אחי, ממה שאני יודע..

יש ברגאיי רק אקורד אחד, אחרי הקיק הראשון בכל תיבה..

למעלה