אקסום - אל תשחקי איתי.

Lagzieli

New member
הנה

פזמון: לא, אני לא צוחק איתך עזבי אותי ממשחקים באמא שלך תרגעי, בובה קלטי יש עוד הרבה דגיגות בים עליי אל תאיימי ושוב אומר לך לא, אני לא משחק איתך את רוצה ללכת לא עוצר אותך תחפפי, רק תזכרי תביני מה הפסדת עוד על ארבע תחזרי בית א': מה כולך בסרט על הטלפון וואלה בן אדם בשקט לא יכול לישון כל הלילה מתקשרת, חופרת אני לא עם אחרת כמו שאת ברדיו מתבכיינת לא שומר ממך סודות את תמיד מאמינה למה שחברות אומרות לך לדבר מאחורי הגב ניהיה במודה הפרחה שרקדה איתי זו בכלל הדודה פזמון: לא,אני לא צוחק איתך עזבי אותי ממשחקים באמא שלך תרגעי, בובה קלטי יש עוד הרבה דגיגות בים עליי אל תאיימי ושוב אומר לך לא, אני לא משחק איתך את רוצה ללכת לא עוצר אותך תחפפי, רק תזכרי תביני מה הפסדת עוד על ארבע תחזרי בית ב': איזה טמבל הייתי היא סתם בזבזה את כל מה שבניתי תראו אותה רוקדת על הבר ומענטזת אבל בסוף הערב את האסלה היא מחבקת כל המסז'ים פינוקים אני שילמתי ולפחות יא בת זונה אותך אנ'לא קיללתי בעל פה את המספר שלי את עוד זוכרת אני קולט אותך שמחסום את מתקשרת פזמון: לא,אני לא צוחק איתך עזבי אותי ממשחקים באמא שלך תרגעי, בובה קלטי יש עוד הרבה דגיגות בים עליי אל תאיימי ושוב אומר לך לא, אני לא משחק איתך את רוצה ללכת לא עוצר אותך תחפפי, רק תזכרי תביני מה הפסדת עוד על ארבע תחזרי בית ג': כי לא חסר לי כלום - קפצי לי אם אני לא מקבל ממך אל תדאגי לי יש לי אחרת, שנותנת בובה קלאסה ולא כמוך שמשחררת רק בבאסה לבד עכשיו בוער הגעגוע בך את מתה שאני יבוא ויחבק אותך אבל אין מצב אני תפוס עכשיו נשאר בבית מותק כוס קפה סטנגה ושש-בש עם אחותך פזמון: לא,אני לא צוחק איתך עזבי אותי ממשחקים באמא שלך תרגעי, בובה קלטי יש עוד הרבה דגיגות בים עליי אל תאיימי ושוב אומר לך לא, אני לא משחק איתך את רוצה ללכת לא עוצר אותך תחפפי, רק תזכרי תביני מה הפסדת עוד על ארבע תחזרי

למעלה