אקשן ושוט............

אקשן ושוט............../images/Emo202.gif

מיום ליום אני רואה הרבה הודעות שעדיין לא קרה משהו מעניין בוילה. ומתי יתחיל האקשן וכו'... אתם לא נותנים לזמן לעשות את שלו - האקשן נבנה עם הזמן. יהיה הרבה יותר מעניין. כי במידה וכל האקשן יהיה עכשיו...לא יהיה למה לצפות אח"כ... תחשבו זה פאקינג 3 חודשים. ותאמינו לי יהיה הרבה אקשן
תהיו סבלניים...........גם אני מחכה כמוכם....ואני שמחה שעדיין הכל על אש קטנה. ולא אני לא חלק מההפקה

ShukyD

New member
../images/Emo45.gif יש הסכמה

אמרתי כבר אנשים מתייחסים לשידור החי כאל פרק ערוך ומסודר את רמת העריכה שופטים בפרקים ולא בלייב ולפי הפרקים העריכה פשוט מצויינת אז חלאס

יNOT

New member
תכלע'ס הם בחופשה בווילה עם בריכה במטרה לזכות

במיליון שקל... מי יכול להאשים אותם..שהם משתעממים. (את לא משתעממת רק מלצפות בהם?! )

האמת

לפעמים מתפקעת מצחוק ולפעמים משתעממת. דבר אחד אני יכולה להגיד לך שההפקה ממש על הפנים. כל כך הרבה כסף ומאמצים הושקעו ו... תמיד יש בעיות של סאונד או שהנתב לא עוקב איפה שמתרחש האקשן והשיחות המעניינות ובמקום זה מראים לנו מישהו שוטף כלים או מצחצח שיניים ...

יNOT

New member
בדיוק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גם אחד ממנהלי הפורום(אחד בכחול עומר) גם כתב שההפקה עושה צחוק מעצמה(חפשי את ההודעה שלו למטה) , ונראה לי שכל מי שכותב אחרת פה , הוא בעל אינטרס, היחידים שבאמת איכפת להם מה קורה זה הצופים ואותנו מנסים להשתיק בפורום. יש הרבה בלה בלה פה. רק כדי להראות שיש עניין בתוכנית, שזה "ריאליטי" אבל המציאות היא מה שכבר אנחנו יודעים, כי אנחנו צופים בתוכנית.
* מה את רואה יותר....צנזורה או ריאליטי?! * עד כמה מעניין אותך לראות אלף פעם את המטבח, וללמוד איך לשטוף כלים, וכל זה כשיש משתתפים אחרים בווילה שבטוח עושים משהו...בטוח יותר מעניין ! זה פרודיה... איך אפשר להכחיש ?!?!?!?!??!

יNOT

New member
אז הם לא שונים משחקנים בתשלום

ואז אין סיבה לצזנר בעצם...משהוא פה פשוט מסריח

רק אחד מרוויח מיליון

היתר יוצאים בידיים ריקות. למעט הוצאות המחיה שלהם בוילה. או שידועה לך אינפורמציה אחרת...

ידועה לי אינפורמציה מחברה

ששמעה ממכר של מישהו שמצא שם (או משהו בסגנון) שמי שנשאר 3 חודשים מקבל שכר מינימום מה שאומר שהם מרוויחים 10,000 ש"ח

יNOT

New member
נראה לי נראה גם על איזה "חשיפה" כמו "הישרדות"

אם זה נכון ואם התוכנית תמשיך ככה... זה נראה לי בלתי נמנע. בשביל מה בכלל עשו את התוכנית הזו?! אם הם עושים אותה בצורה רעה?!

יNOT

New member
מאמי את בעצמך כתבת

שהתוכנית מצונזרת, ולא רק זה היא מצולמת בצורה גרועה, החלטות הצלם או הבמאי מה לצלם ומתי, הם פשוט מראות שמדובר בצוות הפקה של "טוק שואו'ס" ולכן זה לא שצריך לחכות שיהיה מעניין בווילה, כי כבר מעניין, את פשוט לא רואה את רוב הדברים כי המצלמה "מפספסת" ,בנוסף לשאר התחזיות הרומנטיות ואחרות, זה נדון כבר בהרחבה...והמסקנה היא שרוב מה שתראי יהיה רק "בשבילך" ולא אמיתי, רק בשביל שתהם לא יהיו בהדחה, כי המשתתפים עצמם לא יחשפו את עצמם מרצונם לפגיעות רגשית. הם יחזיקו מעמד 3 חודשים, בלי בעייה
ושבועיים ראשונים זה דיי מראה ליתר הדרך שהתוכנית תעבור, מבחינת מה שההפקה תעשה ומבחינת הרגשות של המשתתפים. אבל אני כמוך..ובטוח הרבה אחרים....אופטימי...ונאיבי

../images/Emo207.gifשמתי לב שאשר עולה להם יקר...

אשר, הוא גם מעשן, שותה, וגם חשוב לו שיהיה לו את הארוחה של שישבת כהלכה. יחסית לכל החברים הוא דורש הכי הרבה
ושלא תטעו...אני בעד הקידוש והארוחה שהם עושים. אבל היום שמתי לב שהוא עלוקה בקטע של האוכל שלו!!!

BBB13

New member
אשר עושה שם כאלה מניפולציות באוכל זה דוחה

כל הקטע שלדלל את החביתות בבוקר עם חלב (כשכולם שם אומרים שזה דוחה ולא רוצים בכלל שהוא יבשל) כדי שיהיה לו ביצים לחלות של שבת אשר בדרך להדחה הוא מטרד בוילה

Ron613

New member
ממתי עושים חלות עם ביצים?

אתה עהשה כאן מוניפולציות על גב של אשר...

למעלה