ארבע ההסכמות (12)

ארבע ההסכמות (12) ../images/Emo13.gif ../images/Emo8.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo23.gif

הפינה המופלאה הזאת, שהולידה פורום שלם ומופלא פי כמה ממנה, חוזרת בצניעות ובאהבה אל לבנו ואל חלומנו, אלא מעכשיו היא ממשיכה את עצמה במקומה החדש והטבעי: פורום ארבע ההסכמות! ארבע ההסכמות הוא המפתח שלנו אל מציאות האהבה, השפע והאושר המהווים חלק בלתי-נפרד מעצמנו.
דון מיגל רואיס כתב שהן כל-כך פשוטות, עד שאפילו ילד קטן יכול להבינן: (1) אני משתמש במלים שלי באהבה, לטובת עצמי ולטובת אחרים (תודה ל-rainbow too וליחפנית על הניסוח המופלא
); (2) אני לא לוקח שום דבר באופן אישי, מפני ששום דבר בעולם הזה איננו נוגע אלי-אישית, מפני שאני לא נמצא במרכז העולם ואפילו לא במרכז הסיטואציה, וגם מפני שאנשים לא באמת רואים אותי ולא באמת מגיבים אליי; (3) אני נמנע מלהניח הנחות - ובמקום זה אני שואל שאלות; (4) אני עושה את הטוב ביותר שלי (הטוב ביותר שלי הוא לא להתיש את עצמי, או לנסות לעמוד בסטנדרטים כאלה או אחרים...
).

אהבתי.

במיוחד את ההערה של ההסכמה הרביעית: הטוב ביותר שלי הוא לא להתיש את עצמי, או לנסות לעמוד בסטנדרטים כאלה או אחרים.

בעצם, מה הקטע???

בשביל מה פינה מיוחדת בתוך הפורום??? פתאום קלטתי... במקום פינה יש עכשיו פורום שלם... מה צריך פינה... יאללה, סוגרים את הפינה? מה אתם אומרים? או שיש טעם להשאיר אותה? כלומר... לא יודע... אה, אני יודע!!! אני אהפוך אותה לפינה בנושא חדש! משהו ספציפי יותר הקשור לארבע ההסכמות... הממממ.... יאמי יאמי... חוות דעתכם בבקשה...

למעלה