ארונות הסעף החדשים

ארונות הסעף החדשים

אומנם לא ממש חדשים אבל מעולם לא דיברנו על זה... מה דעתכם? אתם חושבים שזה רעיון טוב או סתם מעצבן בעיניים?

Double U

New member
אני דווקא חושב שזה יפה מאוד../images/Emo13.gif

גם ככה חסר לעיר קצת צבע, ארונות החשמל מפצים על כך

חחחחח אני וחברה שלי הלכנו ברחוב..

ונתקלנו בארון ממש מדהים..חחחח ובסוף צילמתי אותה לידו. אני אעלה מחר כי עכשיו לילה ואני לא רואה כלום.

Super Chuly

New member
אני בעד!!!

הם משפרים מאוד את חזות העיר. שתי חברות שלי השתתפו בפרוייקט, כל אחת ציירה על ארון, ויצא לשתיהן מדהים... ליהי :)

badboy3919

New member
לדעתי זה רעיון מעולה,נותן המון צבע

לעיר שגם ככה לאט לאט מזדקנת (ואני אומר את זה בעצב רב) אז לפחות כמה ציורים נחמדים וצבעוניים וכמו שאמרו כבר,אם אפשר לצבוע עוד כמה דברים כמו מדרכות או עמודים זה יכול להוסיף עוד ועוד (רק שהעיר לי תהפוך להיות קרקס).

ba r2 0 1 0

New member
רעיון ממש מקסים!

ראיתי באמת הרבה כאלו בעיר... בעיקר באז"ר... הציורים ממש יפים! מעלה חיוך על השפתיים בדרך חזרה מבצפר בחום הזה!

שוסי

New member
כן, זה באמת יפה

כן, זה באמת יפה. רק חבל שהאמנים שלנו לא יודעים באיזה סיכון הם נמצאים, כשהם צובעים את הארונות האלו. הקרינה שיוצאת מארונות כאלו גבוהה נורא.

אין

שום סיכון.. זאת קרינה אלקטרומגנטית , היא לא מסוכנת , בטח שלא לטווח חשיפה קצר שכזה.

D o o S h a

New member
רעיון מעולה!

ממש יפה! מביאים ציירים מוכשרים מאוד וזה יוצא נורא יפה! יש אחד ליד בית- הספר בר- אילן" אם אני לא טועה : הוא ממוקם בתוך שיח "היביסקוק" אם מישהו מכיר, כשמתחת להיביסקוק יש חומת אבנים חומות. הארון מצויר בגוונים של האבנים והצמח כך שהוא נראה חלק מהם... זה ממש יפה אגב.. מאיפה צילמת את הארונות האלו? הארון עם הדגים פשוט מהמם!

זה לא אני זה מהאתר של העירייה

וכון אני יודעת על מה אתה מדבר, זה באמת מקסים, אני בכלל אוהבת ציורים שהופכים להיות חלק מהנוף.

D o o S h a

New member
היי! אני בת! ../images/Emo90.gif

ואלה, רשמת את זה שזה מאתר העירייה, לא שמתי לב.

למעלה