ארוסתי מאוכזבת ממני וכואב לי אליהה

r3dt4g

New member
ארוסתי מאוכזבת ממני וכואב לי אליהה

שלום רב
בקצרה:
בן 33 היא בת 27
יוצאים חצי שנה
מאורסים 4 חודשים
היא בהריון חודש שלישי
גרים בנפרד

אני אדם מה שנקרא זאב בודד, תמיד הייתי
היא ידע זאת, התאהבה בי כמי שאני, והסכימה להתחתן איתי ולעשות איתי ילדים
באופי אני לא קל, אני לא רק זאב בודד, אני גם אחד שהולך נגד הזרם, מרדן בטבעו, אבל אני מאוד אוהב ילדים, אני אדם מאמין, שנותן כשיש לו.
היא בחורה צנועה וביישנית, מפחדת פחד מוות משינויים, קשורה מאוד לאמא שלה ולמשפחה שלה, רגישה מאוד, קצת מפונקת, חסר נסיון בזוגיות ובחיים בכלל.
מאז תחילת הקשר אנחנו קבוע במשברים כאלו ואחרים אך עם זאת חוזרים אחד לשניה אחרי תקופות צינון של שבוע שבועיים.
היא מאוד סובלת מזה, במיוחד בהתחשב שהיא בהריון, לי זה פחות מפריעה כי אני מאוד עצמאי כזה שחיי טוב לא משנה מה, אבל הריבים קוראים מסיבות טיפשיות ולרוב ניתוק הקשר בה מהצד שלה אז אין לי ממש רגשות אשם.
אבל אני כן אוהב אותה וכואב לי אליהה, במיוחד כשאמא שלה מתקשרת ואומרת שהיא בדיכאון קשה, לא אוכלת, בוכה המון, ועם מחשבות אובדניות.
אני תמיד משתדל להציג לה, בצורה הכי טובה שאפשר, שלא משנה בה, היא תמיד יכולה לסמוך עלי, אבל היא כלכך מפחדת לצאת מהמסגרת המשפחתית שלה לעולם שבחוץ, שהיא לא מקבלת שום דבר ממה שאני אומר.
אשמח לפתרונות

מגיבה13

New member
לאלוהים הפתרונים

וואוו מרגש מאוד. ניכר שאתה ממש מאוהב בה. איזה פתרונות אתה מחפש ? תתחתן איתה ותדאג לה. לא הבנתי את הבעיה.

קשריו של ״הזאב הבודד״

ערב טוב לזאב הבודד.
ובכן, אתה מתאר מערכת יחסים שאיננה הדדית כלל ועיקר. אתה אדם עצמאי, מסוגל לדאוג ועצמו וזקוק למרחב משלו. ברם, ואולי לא במפתיע התאהבת בבחורה שונה ממך בתכלית: תלותית, רגישה ושברירית וסובלת מדיכאון...אין ספק שבאופן שבו אתה מנהל את הקשר, היא איננה מרגישה ביטחון ואמון כלל וכלל.
בנוסף, כעת היא בהריון כך שתחושות האי-ביטחון שלה כנראה עולות.
היא שואלת את עצמה, מה יהיה אחרי הלידה? איך הוא יתנהג אלי? מה יהיה עם התינוק? האם אשאר לבד? אני מניחה שרגשות כאלו ואחרים עולים אצלה ומסבים לה כאב וצער.
אם אכן אתה אוהב ואכפתי כלפיה, גשו לייעוץ זוגי, שם אתה עשוי להבין את הנזקקות שלך ללבד, אולי את הפחד מהביחד...כן,כן, פחד מקשר קרוב מידי.
או אז, בחברת איש מקצוע אין לי ספק שחברתך תוכל לפתוח את לבבה, אתה את שלך ותוכלו לעבור יחד על החששות והפחדים ליצירת זוגיות טובה.

מגיבה13

New member
לעניות דעתי

היא רגועה ובטוחה. היא בהריון וזה אומר שקשרה אותך.אולי אתה סובל . לא היא.אולי לך יש מחשבות אובדניות. כי החופש שלך בסכנה.

r3dt4g

New member
מה? למה?

קודם כל, אי אפשר לקשור אותי לכלום אם אני לא רוצה בכך
ולא, החופש שלי בכלל לא בסכמה ואני ממש לא עם מחשבות אובדניות ואין לי מושג למה הגעת לזה

אם אתה מאורס למישהי שבהריון ממך

למה אתה לא גר איתה?
למה היא צריכה לעבור את ההריון רחוקה ממך?

אם היותך זאב בודד אומר שהאירוסים הם רק למראית עין ואתה מצפה מכם לקיים משקי בית נפרדים ולגדל את הילד בנפרד - זה לא הוגן לא לידע אותה בזה מראש

r3dt4g

New member
היא לא רוצה לגור איתי

הצעתי לה לגור איתי, היא לא רוצה
היא רוצה לגור ליד האמא, ניסיתי לגור שם גם אבל לא הלך, לא מצאתי שם עבודה במשך חודשיים, אז עברתי למקום שבו יש לי עבודה בשפע, רק שהיא לא רוצה לבוא

סליחה אם אני מקשה אבל אני לא מבינה

איך אפשר להתחתן עם מישהי אם לא גרים ביחד?
אני קצת מקבלת את הרושם - מעבר לפינוק, שהיא רוצה שהיא ואמא שלה יגדלו את הילד שלך. ואתה תמשיך לראות אותו אחת ל...

למעלה