אריות ולביאות, תביאו המלצות!

אריות ולביאות, תביאו המלצות! ../images/Emo9.gif

כבר שכחתי טעם רגאיי מהו, וזה הזמן לאמר שאאאאאאאאאאאאלום!!!!!!! לכל החברים מהפורום (לפחות מי שנשאר מתקופתי הממ). קיצר, קורה משהו מעניין בזמן הקרוב? :) שבת מלכת כל המלכות שתהיה לכולנו, יעלי (וואו, כמה ששכחתי מ"יעלי/אנג'י/ליידי")

DuBsYs

New member
יום שישי ה17.8 יש מסיבת רגאיי מטורפת בשור3

חפשי את הפרטים בשרשור האירועים...

מאמי../images/Emo24.gif

איזה חיים ארוכים כפרא עלייך.. חשבתי עלייך אתמול בערב
צרי קשר
שבוע טוב:) -כשף!

../images/Emo9.gif

סתם.. הייתי בסאב קוץ' מילגה, וראיתי את הבחורצ'יק שעבד בבאסטה של הסאב בבלאס דה טרילדן- וניזכרתי שבאותו ערב החברה שלך ההיא (שאני לא זוכרת את השם השלה
, היה לך שיער ארוך מדהים והיא קיצצה אותו..), הלכה לסאב קוץ' מילגה וצעקתי לה 'כן..כן.. לכי.. כמו כל הלסביות!!' והיא הסכימה איתי
אגב גם חשבתי עלייך היום בבוקר, ולא רק אתמול בערב.. בדרך לעבודה, עצרה לי טרמפ מישהי שמטפלת באנרגיות, וניזכרתי שאז אמרת לי שהתחלת ללמוד את זה
קיצר, פעמיים כי טוב חשבתי עלייך
מתי רואים אותך? לאן נעלמת? שיהיה אחלה ערב בובה
-כשף!

בלס דה צ'ילדרן הראשון היה בנזונה :)

קוראים לה אליענה, והיא ללא ספק לאסבית :) תכלס נעלמתי בעיקר בגלל ההתעסקות באנרגיות. אני נחשבת מתקדמת בתחום ורפאתי כמה דברים מרשימים.. אני ממש גאה בעצמי
תכלס אני מלא בפסטיבלים אבל רוחניים, אינטימיים כאלה, במדבר. בוםבמלה וכאלה ממש הספיק לי הפעמיים שהייתי. והופעות, ממ, נראה. אם יהיה משהו שווה וזול (כי אני מרוששת ברמות שאת לא מדמיינת!) :)

אני ממש גאה בעצמך מאמי!!!

כל הכבוד שאת עוסקת בריפוי
ותמסרי לה ד"ש
אגב. יש אוטוטו ריינבו את באה?

סחתיין עליי!! חחח :)

ריינבו ריוניין או מה? בארץ? רציני? או איזה ריינבו את מדברת? כבר בלבלו אותי לגמרי..

יעלי!!!

מה המצב בובה? שכחת אותי? אני נעלב... אם לא תסתפקי באירועים שמופיעים בשרשור האירועים, דברי איתי. ובלי קשר, דברי איתי
יום טוב מותק! גיל.

לא שוכחת אותך אף פעם!! ../images/Emo24.gif

הייתה תקופה פסיכית, וזה מתחילה חיים חדשים.. :) יום מעולה נסיך!!

למעלה