ארץ זבת...?

מתולתל

New member
ארץ זבת...?

אני מנסה לסכם את אירועי היום בכנסת, אז בואו נראה מה האלטרנטיבות שלנו: - ביבי שוכן הביבים מחכה לעלות ולנגוס מהעוגה השלטונית (להלן ביביהו) - אהוד ''פליק פלאק'' ברק - שהיה מועמד לאולימפידת 2004 בתפקיד אצן-ברחן, אבל בסין 2008 שובץ להתעמלות קרקע לאחר שהתגלתה גמישותו הרבה, הנובעת מחוסר עמוד שדרה. - אהוד ''האחראי'' אולמרט, שמרוב אחריות לא ישן בלילה, ורק חושב וחושב איך יוכל לקיים את הבטחתו לכמה מחבריו, להעביר את תכנית ספדי ולקבל עוד כמה דירות במחירי מציאה. וכמו שאמר חכם חלפון, ''עם *שלושה חתנים כאלה מוצלחים, הבחירה וואלה, קשה מאד'' אז כמו שאני רואה את זה, יש לנו כאן ממש "חגיגה בסנוקר" לא? *במקור היו רק שני חתנים מוצלחים, אבל חכם חלפון יודע להתאים עצמו למציאות.

timeless1

New member
מסכימה, ועצוב רק לחשוב שאין לנו באמת

אלטרנטיבות לאותם אישים. הבבחירות הבאות, מי שלא יבחר, זה פשוט יהיה שידור חוזר של העבר.

מתולתל

New member
כבר אמר קהלת - אין חדש תחת השמש

מה שהיה הוא שיהיה... אבל כדי להעלות את המורל, הנה הקטע המקורי של חכם חלפון...

אין מה לעשות, זו המדינה שלנו. מדינה ללא מנהיג

אמיתי.ויותר גרוע מזה, עושה רושם שגם לא נראה אחד כזה באופק... אני כבר לפני שנה הגעתי למסקנה הבלתי נמנעת שאין למי להצביע בבחירות הבאות...

Leibovitz

New member
אני מעדיף שנבקש בתחינה מביבי לקבל את ההגה

כי הוא הנהג היחידי עם רישיון חוקי ועם קבלות. אסור יותר להמתיק את הסוד הזה ואנחנו חייבים לחשוף את האמת הזאת לאויר העולם. ביבי מנהיג דגול !!!! רק הליכוד יכול !!!!! לא ככה?

timeless1

New member
../images/Emo6.gif

אין ספק שזה אחד הדברים היותר משעשעים שקראתי היום.

primus solus

New member
שלושת שנותיו של נתניהו

הן מגדלור של שפיות שעמדו כחוצץ בין ארבע שנות האימים של רבין-פרס ובין שחר של יום חדש שהחל אצל ברק והתברר כשבע שנות חושך, אולמרט יכול להיות שר תיירות לא רע בכלל, לבני יכולה להיות מנכ"לית משרד תיירות יותר מסבירה.

timeless1

New member
עזוב.

אני לא הולכת להכנס לוויכוח חסר הטעם הזה, בסופו של דבר , אני לא הולכת להצביע לו, וגם לא לברק וגם לא לאולמרט. אני אתן את הבמה לאוהדי אולמרט וברק על מנת להסביר לך עד כמה נתינהו הוא בסך הכל.. ... נתינהו.

primus solus

New member
אכן נתניהו רחוק מלהיות יצחק שמיר

נתנחם בכך שאהוד אולמרט למרות היותו "ראש הממשלה אהוד אולמרט" עדיין רחוק מלהיות יצחק רבין או שמעון פרס.

מתולתל

New member
וקצת להעלות את המוראל

הנה הקטע המקורי, ואפשר לראות שבאמת ובתמים, מנהיגינו היום די דומים לדמויות הסרט: אחד דביל, אחד מהמר, והשלישי?, כנראה שבשביל זה צריך לצלם סרט המשך...

למעלה